Lažybų birža – Kitoks būdas lažintis

Šiame lažybų biržos gide paaiškiname šio tipo lažybas ir jų strategijas. Sužinosite, kuo jis skiriasi nuo tradicinių lažybų ir kaip galite gauti pelno suprasdami ir prisitaikydami prie kintančių koeficientų.

📖 Turinys

Lažybų biržos privalumai ir trūkumai

Kaip ir bet kuri kita investavimo forma, sporto lažybų birža turi privalumų ir iššūkių. Apžvelgiame jos privalumus ir trūkumus:

Privalumai

 • Didelis pelno potencialas: Įgudę lažybininkai gali gauti didelį pelną, ypač kai įgyja daugiau patirties ir žinių apie rinką.
 • Statymų kontrolė: Skirtingai nuo tradicinių lažybų, prekyba sporto lažybų biržoje leidžia koreguoti arba pasitraukti iš pozicijos įvykio metu, todėl suteikia daugiau kontrolės ir lankstumo.
 • Mažesnė priklausomybė nuo sėkmės: Sėkmė lažybų biržoje labiau priklauso nuo įgūdžių, strategijos ir analizės nei nuo sėkmės.
 • Rinkos likvidumas: Tokios platformos kaip „Betfair” užtikrina gerą likvidumą, todėl lengviau rasti atitikmenų savo statymams, ypač populiariose sporto šakose.
 • Profesionalūs įrankiai: Prieiga prie pažangių įrankių ir duomenų, leidžiančių geriau priimti sprendimus, pagerina prekybos patirtį.
 • Įvairios strategijos: Įvairios prekybos strategijos gali atitikti skirtingus rizikos apetitus ir stilius.

Trūkumai

 • Reikia laiko ir pastangų: Sėkmingai prekybai sporto lažybų biržoje reikia skirti daug laiko tyrimams, analizei ir aktyviam statymų valdymui.
 • Rizika pralaimėti: Kaip ir bet kurios kitos rūšies lažybose, visada yra rizika prarasti pinigus, ypač pradedantiesiems, kurie dar tik mokosi rinkos.
 • Sudėtinga pradedantiesiems: Mokymosi kreivė gali būti stati, nes reikia suprasti ir sporto šaką, ir prekybos platformą.
lažybų-birža

Kas yra lažybų biržos statymai?

Lažybų biržos statymai – tai būdas lažintis dėl sporto, kai du naudotojai keičiasi statymais lažybų biržos platformoje. Ši prekyba vyksta, kai vienas žaidėjas prognozuoja rezultatą (palaikymas), o kitas stato prieš jį (statymas).

Kad statymas sutaptų, jie turi susitarti dėl statymo sumos ir koeficiento. Skirtingai nuo tradicinių lažybų su lažybų tarpininkais, prekiaudami sporto statymu, jūs tiesiogiai bendraujate su kitu lažybų dalyviu, o ne su bendrove.

Prekyboje sporto statymais koeficientai keičiasi priklausomai nuo pasiūlos ir paklausos, ypač įvykio metu. Toks koeficientų judėjimas suteikia galimybę gauti pelno. Čia nedalyvauja lažybų tarpininkas, todėl jūsų oponentas yra kitas žaidėjas, turintis kitokią nuomonę, o ne priešingų interesų turinti bendrovė.

Prekyba sporto statymais laikoma paprastesne nei finansinė prekyba akcijomis ar Forex, nes ji apima mažiau kintamųjų. Pavyzdžiui, prekiaujant futbolo statymais pagrindinis dėmesys skiriamas įvarčiui.

Supratimas, kaip keičiasi koeficientai tiesioginio įvykio metu, yra raktas į tai, kaip uždirbti pinigų sporto lažybų biržoje.

Lažybų biržos uždarbio potencialas

Jūsų uždarbis yra glaudžiai susijęs su jūsų investuotu laiku ir pastangomis į prekybą sporto statymais. Paprastai tariant, kuo daugiau laiko skirsite, tuo didesnis bus jūsų potencialus pelnas. Šios laiko investicijos būtinos analizuojant koeficientų pokyčius ir nustatant geriausias strategijas šiems svyravimams išnaudoti.

Sporto prekybos koeficientai gali smarkiai keistis – jie gali pasikeisti per kelias sekundes arba palaipsniui per kelias dienas.

Jūsų gebėjimas gauti pelno priklauso nuo to, kaip gerai sugebate nuspėti šiuos pokyčius ir į juos reaguoti, o tam įtakos turi rinkos populiarumas ir naujos informacijos, darančios įtaką koeficientams, atsiradimas.

Pradedantiesiems prekiautojams sporto lažybų biržoje, kurių biudžetas yra apie 100€, įmanoma uždirbti iki 40€ per dieną.

Tačiau profesionalių prekiautojų sporto statymais, kurie ištobulino savo įgūdžius ir giliai supranta rinkas, uždarbis gali siekti kelis šimtus eurų per dieną, priklausomai nuo turimų pasiūlymų ir jų įgūdžių analizuojant rinkas.

Taigi, apibendrinant galima teigti, kad prekybos sporto statymų srityje galima uždirbti:

 • Investuotas laikas lygus pelnui: Kuo daugiau laiko skirsite prekybai sporto lažybų biržoje, tuo didesnis bus jūsų potencialus pelnas. Tai labai paprasta. Skirti laiko labai svarbu norint analizuoti, kaip kinta koeficientai, ir strategiškai pasinaudoti šiais svyravimais.
 • Kursų svyravimai: Kursai gali pasikeisti greitai, per kelias sekundes arba per kelias dienas. Prekybos sporto statymais pelnas gaunamas suprantant ir reaguojant į šiuos pokyčius, kurie kinta priklausomai nuo rinkos populiarumo ir naujos, paveikios informacijos.
 • Pajamos pradedantiesiems: Nauji prekiautojai, pradedantys nuo maždaug 200€, gali uždirbti iki 80€ per dieną.
 • Profesionalų uždarbis: Patyrę prekiautojai statymais gali uždirbti kelis šimtus svarų sterlingų per dieną, priklausomai nuo rinkos sąlygų ir įgūdžių analizuojant turimas rinkas.

Aktualūs klausimai

⭐ Kas yra prekyba sporto statymais lažybų biržoje?

Prekyba sporto statymu apima vartotojų prekybą statymu lažybų biržos platformoje, kai vienas žaidėjas palaiko rezultatą, o kitas stato prieš jį, o statymai ir koeficientai, dėl kurių susitarta, atitinka statymą. Skirtingai nuo tradicinių lažybų su lažybų tarpininkais, prekiaudami sporto statymu, lažybų dalyviai sudaro tiesioginius sandorius tarpusavyje, o koeficientai svyruoja priklausomai nuo pasiūlos ir paklausos, todėl atsiranda pelno galimybių.

⭐ Ar prekiauti sporto statymais lažybų biržoje yra pelninga?

Pelno potencialas yra didelis lažybų biržos privalumas. Iš mūsų patirties su profesionaliais lošėjais ir sporto prekiautojais žinome, kad prekyba sporto statymais yra paprastesnė ir pelningesnė nei tradicinės sporto lažybos.

⭐ Kokia sporto šaka geriausia prekiauti?

Paprastai kuo populiaresnė sporto šaka, tuo didesnis rinkos potencialas ir daugiau pelno galimybių. Visose šiose sporto šakose pagrindinė koncepcija yra nuosekli: statyti daug, kai palaikote („backing”), ir statyti mažai, kai statote („laying”).

⭐ Ar galite užsidirbti pragyvenimui iš lažybų biržos?

Prekyba sporto statymais gali būti pajamų šaltinis, tačiau ji taip pat susijusi su rizika prarasti pinigus. Sėkmę šioje srityje dažnai lemia patirtis ir gilus sporto šakų, tikimybių supratimas bei sudėtingų matematinių modelių naudojimas siekiant įgyti pranašumą.

⭐ Kaip tapti sėkmingu prekiautoju lažybų biržoje?

Susikoncentruokite ties viena sporto šaka. Tapti vienos srities ekspertu yra paprasčiau nei išbandyti kelias sporto šakas.

Sporto lažybų koeficientai

Prekyba sporto lažybų koeficientais vykdoma naudojant unikalią funkciją, vadinamą „laying the odds”. Tai yra priešingybė „backing an odd”. Kai statote koeficientą, statote prieš konkretų rezultatą ir galite prarasti daugiau nei pradinį įnašą.

Prekiaudami sporto statymais, jūs arba palaikote, arba nustatote koeficientą, o tada, atsižvelgdami į rungtynių eigą, nusprendžiate pasitraukti iš savo pozicijos, gaudami pelną arba patirdami nuostolį. Tai skiriasi nuo įprastų lažybų, nes statymus aktyviai valdote žaidimo metu.

Pavyzdys

Tarkime, rungtynės tarp „Chelsea” ir „Barcelona”. Nusprendžiate, kad bus įmušti daugiau nei 2,5 įvarčio, statydami 200€, o tai reiškia, kad rizikuojate 220€.

Tarkime, praėjus 25 minutėms po rungtynių nusprendžiate pasitraukti iš sandorio. Galite uždirbti pelną, pavyzdžiui, 25€, nepriklausomai nuo to, ar rungtynės baigsis daugiau, ar mažiau nei 2,5 įvarčio. Ši strategija vadinama „greening up”. Pagal šį scenarijų pelną užsitikrinote rungtynių pradžioje, o galutinis rezultatas neturi įtakos jūsų laimėjimui.

„Laying an odd” reiškia, kad statote prieš konkretų rezultatą. Pavyzdžiui, statydami daugiau nei 2,5 įvarčio, gaunate pelną, jei žaidimas baigiasi mažiau nei 2,5 įvarčio.

professional-sports-trader

Prekyba vs. statymai

Prekyba sporto statymais labai skiriasi nuo klasikinių lažybų. Tradicinėse lažybose žmonės dažnai stato remdamiesi savo asmeniniais įsitikinimais arba norėdami patirti jaudulį be didelės analizės. Atlikę statymą, jie gali tik tikėtis geriausio, kol rungtynės pasibaigs.

Priešingai, prekiautojas sporto statymais analizuoja rungtynes naudodamasis statistika ir profesionaliais įrankiais. Rungtynių metu jie aktyviai valdo savo statymus, koreguodami pozicijas pagal įvykio eigą.

Prekiautojai sporto statymais sąveikauja su rinka realiuoju laiku. Jei jų prognozės pasiteisina, jie gali užbaigti sandorį su pelnu (vadinamaisiais „greening up”). Jei reikalai klostosi ne taip, kaip planuota, jie gali apriboti savo nuostolius (angl. „red up”).

Šis metodas yra dinamiškas, kitaip nei statiškas klasikinių lažybų pobūdis. Prekiaudamas sporto statymais prekiautojas aktyviai bendradarbiauja su lažybų biržos sistema, priimdamas sprendimus pagal rungtynių eigą.

Kas yra prekiautojas sporto statymais?

Lažybų biržos prekybininkas profesionaliai užsiima sporto prekyba. Kitaip nei įprastas lažybų dalyvis, sporto prekybininkas atlieka statymus ne tik dėl pramogos. Vietoj to jie naudoja sisteminį požiūrį ir profesionalias priemones sporto rungtynėms analizuoti ir rizikai sumažinti.

Pinigų valdymas yra labai svarbi sporto prekybos dalis. Jis apima turimo kapitalo paskirstymą įvairiems sandoriams, siekiant sumažinti riziką ir padidinti statistinius duomenis savo naudai. Prekiautojui sporto statymais statistika yra labai svarbi.

Priimdami sprendimus jie remiasi statistiniais duomenimis ir supranta, kad laikui bėgant šie skaičiai gali veikti jų naudai. Prekiautojo sporto statymais tikslas – nuosekliai gauti pelno, taikant pagrįstas prekybos strategijas.

Betfair lažybų biržos platforma

Jei jus domina prekyba sporto statymais, turite atsidaryti sąskaitą Betfair biržos platformoje, pasižyminčioje geru likvidumu, ypač tiesioginių įvykių atveju.

Čia pateikiami žingsniai, kaip atsidaryti sąskaitą Betfair biržos platformoje:

 1. Eikite į „Betfair” svetainę arba programėlę ir spustelėkite mygtuką „Prisijungti dabar”.
 2. Užpildykite registracijos formą. Joje turėsite nurodyti savo vardą, pavardę, gimimo datą, adresą, el. pašto adresą ir telefono numerį. Taip pat turėsite susikurti vartotojo vardą ir slaptažodį.
 3. Patikrinkite savo el. pašto adresą ir telefono numerį. Betfair atsiųs jums patvirtinimo kodą į jūsų el. pašto adresą ir telefono numerį. Įveskite kodą į atitinkamus svetainės arba programėlės laukus, kad patikrintumėte savo paskyrą.
 4. Pateikite savo asmens tapatybės dokumentus. Betfair paprašys jūsų įkelti asmens tapatybės kortelės arba paso kopijas ir adresą patvirtinantį dokumentą. Taip siekiama patvirtinti jūsų tapatybę ir užkirsti kelią sukčiavimui.
 5. Papildykite savo sąskaitą. Savo sąskaitą galite papildyti įvairiais būdais, įskaitant kreditinę kortelę, debetinę kortelę, banko pavedimą ir „PayPal”.
 6. Pradėkite lažintis. Patikrinę ir papildę savo paskyrą, galite pradėti lažintis Betfair biržos platformoje.
betfair

Sporto lažybų strategijos

Aiškus veiksmų planas ir metodika yra labai svarbūs norint sėkmingai prekiauti sporto statymais. Štai keletas pagrindinių strategijų, į kurias reikėtų atsižvelgti:

 • Supraskite skirtingas strategijas: Pažinkite įvairias prekiavimo lažybų biržoje strategijas, kurių kiekviena turi stipriųjų ir silpnųjų pusių. Pasirinkite planą pagal savo toleruojamą riziką ir prekybos tikslus.
 • „Scalping” (Skalpavimas): Šis populiarus metodas apima nuolatinį statymų palaikymą ir atlikimą, pasinaudojant besikeičiančiais koeficientais rungtynių metu. Norėdami veiksmingai skalpuoti, turite gerai išmanyti procesą ir techninius aspektus, kad galėtumėte prekiauti su minimaliu vėlavimu.
 • Pradėkite paprastai: Pradedantieji turėtų pradėti nuo gerai žinomų ir paprastesnių strategijų.

Pavyzdžiai:

 • Lygiųjų statymas: Lažinimasis prieš lygiąsias rungtynėse.
 • Daugiau nei 2,5 įvarčio statymas: Statymas, kad rungtynėse bus įmušta mažiau nei 2,5 įvarčio.

Įvairių sporto šakų strategijos

Pateikiame paprastą įvairių sporto šakų bendrų prekybos strategijų vadovą:

Prekybos futbolo statymais strategijos:

 • Statymas prieš lygiąsias („Laying The Draw – LTD”): Statykite prieš lygiąsias futbolo rungtynėse.
 • Teisingo rezultato statymas (Laying Correct Score): Statymai prieš konkrečius galutinio rezultato rezultatus.
 • Didelių favoritų arba „underdogų” statymas (Laying Big Favourites or Underdogs): Statykite prieš labai favorizuojamas arba mažai tikėtiną komandų pergalę.
 • Statymas prieš 0:0 (Laying Correct Score): konkrečiai, statykite prieš tai, kad rungtynės baigsis lygiosiomis 0:0.

Prekybos žirgų sporto statymais strategijos:

 • Skalpavimas („Scalping”) prieš prasidedant lenktynėms: Nedidelį pelną uždirbkite prekiaudami koeficientais prieš prasidedant lenktynėms.
 • Statymas prieš („Laying the Favourite): Statykite prieš labiausiai favoritu laikomą žirgą.
 • Statymas prieš pirmaujančiųs žirgus („Laying Front Runners„): Statykite prieš žirgus, kurie startuoja stipriai, tačiau jiems gali prireikti daugiau laiko finišuoti.
 • Prekyba prieš startą: Ieškokite didesnių koeficientų pokyčių prieš lenktynes, kad gautumėte didesnį pelną.

Prekybos teniso statymais strategijos:

 • Statymas už paduodantį žaidėją („Backing the Server): Statykite už paduodančio žaidėjo pergalę.
 • Statymas prieš favoritą („Laying the Favourite”): Statykite prieš žaidėją, kuris yra favoritas laimėti.
 • Scalping the Server„: Nedidelį ir greitą pelną uždirbkite statydami už paduodantį žaidėją.
 • Mažų kainų statymas (Laying Low Prices): Statykite prieš žaidėjus su mažais koeficientais, tikėdamiesi, kad jie pralaimės.

Ar daug reikia, kad galėtumėte pradėti?

Norint pradėti prekiauti sporto statymais, jums nereikia didelės pinigų sumos. Skirtingai nuo daugelio kitų investavimo formų, laikui bėgant kintantys koeficientai gali atnešti didelį pelną.

Įsivaizduokite, kad dabar 75-oji rungtynių minutė; rezultatas 1:0, o koeficientas už mažiau nei 1,5 įvarčio yra maždaug 2,00. Jei pastatysite 100€, per 15 minučių galite padvigubinti savo pinigus, jei rezultatas išliks toks pat.

Nedaugelis investicijų ar spekuliacinės veiklos rūšių siūlo tokią didelę grąžą per trumpą laiką, todėl prekyba sporto statymais yra unikali.

Norint mokytis ir uždirbti didelį pelną, užtenka pradėti nuo 500-1000€ sąskaitos. Nepamirškite, kad teisingas pinigų valdymas yra raktas į sėkmę sporto lažybų biržoje.

Kaip tapti profesionaliu prekiautoju sporto lažybų biržoje?

Norėdami sėkmingai prekiauti sporto lažybų biržoje, pateikiame keletą svarbiausių patarimų:

Sutelkite dėmesį į vieną sporto rinką: Dėl daugybės kintamųjų labai svarbu suprasti vieną sporto rinką. Mėginimas stebėti kelias sporto šakas gali būti pernelyg sudėtingas ir ne toks veiksmingas. Specializuokitės vienoje sporto šakoje, kad maksimaliai padidintumėte savo pelną.

Sukurkite ilgalaikę strategiją: Tapti profesionaliu prekiautoju sporto lažybų biržoje galima palaipsniui. Sėkmė nepasieks per vieną naktį, todėl suplanuokite savo strategiją keliems artimiausiems mėnesiams. Toks ilgalaikis požiūris padės jums įvaldyti reikiamus įgūdžius.

Išmintingai valdykite savo biudžetą: Pinigų valdymas yra labai svarbus prekiaujant ar lažinantis. Turite turėti aiškius finansinius tikslus ir suprasti, kaip valdyti savo lėšas. Tai padarius, galėsite viską laimėti.

Skirkite biržas ir bukmekerius: Labai svarbu žinoti, kuo skiriasi finansų ir sporto rinkos.

Lažybų biržos psichologija

Lažybų biržoje svarbų vaidmenį vaidina emocijos, ypač godumas ir baimė.

Dėl godumo norima daugiau pergalių ar pelno, todėl prekiautojai gali imtis rizikingų statymų už neaiškias komandas arba be tinkamos analizės. Jie taip pat gali per ilgai laikytis laimėjusių statymų, kad gautų daugiau pelno, arba atlikti didelius, rizikingus statymus, ypač kai mato, kad komandai ar žaidėjui gerai sekasi.

Dėl baimės prekiautojai taip pat gali per anksti baigti statymus arba nerizikuoti, nes bijo pralaimėti. Tai dažniau pasitaiko, kai komandos pralaimi arba per nenuspėjamus įvykius. Didelių pergalių metu baimė gali virsti panika, todėl prekiautojai greitai nutraukia savo statymus.

Apgailestavimas yra dar viena emocija sporto lažybų biržoje. Dėl jos prekiautojai gali vėlai prisijungti prie statymų, nes jaučiasi praleidę progą, o tai dažnai lemia netinkamą laiką ir nuostolius, ypač tada, kai į rinką įeinama aukščiausiu jos tašku.

Jeigu domitės psichologija, kviečiame susipažinti su mūsų straipsniu apie statymų psichologiją ir savęs pažinimą.

Elgsenos šališkumas sporto lažybų biržoje

Prekiaujant lažybų biržoje, tam tikri elgesio šališkumai gali turėti įtakos sprendimų priėmimui:

 • Mentalinė apskaita („Mental accounting”): Tai yra, kai prekiautojai skirtingus statymus vertina skirtingai, užuot laikę visus pinigus vienodais. Pavyzdžiui, jie gali pageidauti išlaikyti laimėjusius statymus ir parduoti pralaimėjusius, net jei pralaimėjusių statymų išlaikymas gali būti kompetentingesnis dėl galimų apyvartų.
 • Per didelis pasitikėjimas savimi („Overconfidence”): Prekiautojai dažnai pervertina savo gebėjimus, manydami, kad jie geriau prognozuoja rezultatus, nei yra. Tai gali lemti pernelyg didelę prekybą, didesnes išlaidas ir prastus rezultatus.
 • Bandos elgesys („Herd Behavior”): Prekiautojai gali sekti daugumos pavyzdžiu, manydami, kad skaičiai yra saugūs. Taip gali atsitikti net jei tai reiškia, kad jie apleidžia savo tyrimus, o tai lemia prastus sprendimus.
 • Emocijų spraga („Emotional Gap”): kraštutinės emocijos, pavyzdžiui, baimė ar susijaudinimas, gali lemti neracionalius sprendimus. Ypač baimė ir godumas gali paskatinti prekiautojus reaguoti perdėtai – nepagrįstu optimizmu arba panika.
 • Įsitvirtinimas („Anchoring”): Taip yra tada, kai prekiautojai laikosi pradinio atskaitos taško, pavyzdžiui, pirmosios už statymą sumokėtos kainos, neatsižvelgdami į jo dabartinę vertę ar perspektyvas.
 • Savęs priskyrimas („Self-attribution”): Prekiautojai savo sėkmę gali priskirti savo įgūdžiams, o dėl nesėkmių kaltinti išorinius veiksnius, užuot pripažinę savo sprendimų priėmimo klaidas.
 • Nenoras patirti nuostolių („Loss aversion): Tai polinkis labiau bijoti nuostolių nei vertės prieaugio. Prekiautojai gali vengti protingų statymų, kad išvengtų nuostolių, net jei rizika yra priimtina racionaliai.

Išvados

Prekyba sporto statymais – tai unikali lažybų forma, kai platformoje keičiatės statymais su kitais. Skirtingai nei įprastų lažybų atveju, statymų koeficientai keičiasi žaidimo metu, o jūs reaguojate į šiuos pokyčius.

Sėkmė priklauso nuo jūsų laiko ir žaidimo supratimo. Pradedantieji gali uždirbti kasdien, o patyrę prekiautojai, kruopščiai valdydami statymus ir taikydami tvirtą strategiją, gali uždirbti daugiau.

Galite pradėti nuo nedidelės pinigų sumos ir sutelkti dėmesį į vieną sporto šaką, kad pasiektumėte geresnių ilgalaikių rezultatų. Prekyba sporto statymais siūlo įdomų būdą lažintis dėl sporto ir gauti pelno reaguojant į kintančius koeficientus.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..