Lietuvos rinktinė tiesiogiai: Draugiškos rungtynės 2023

Artėjant 2023 m. FIBA pasaulio krepšinio čempionatui, Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė pradeda pasiruošimo stovyklą, o šiame straipsnyje sužinosite, kur bus galima stebėti Lietuvos rinktinę tiesiogiai bei visą draugiškų rungtynių informaciją.

Kurį laiką visas dėmesys buvo skiriamas rezervinei rinktinei, kuri sužaidė trejas rungtynes su Jordanijos rinktine, o statymų megėjai pagaliau vėl galėjo džiaugtis krepšinio statymais.

Pirmasis mačas vyko už uždarų durų, o kitas dvejas rungtynes buvo galima stebėti tiesiogiai. Rezervinė Lietuvos rinktinė, kurią treniruoja Darius Songaila, visus tris mačus laimėjo nesunkiai.

Po šių rungtynių prie pagrindinės rinktinės prisijungė Deividas Sirvydis, Dovydas Giedraitis ir Matas Jogėla. 

Aktualūs klausimai

🏀 Kur bus rodomos Lietuvos rinktinės varžybos tiesiogiai?

Visas draugiškas Lietuvos rinktinės rungtynes galima stėbėti TV3 kanalu, o taip pat ir internetu – tv3.lt.

🏀 Kur bus galima pamatyti Lietuvos rinktinę gyvai?

Lietuvos rinktinę gyvai bus galima stebėti Liepos 29d. Panevėžyje, Rugpjūčio 1d. Kaune, Rugpjūčio 11d. Vilniuje, ir Rugpjūčio 14d. Klaipėdoje.

🏀 Kur bus galima stebėti Lietuva Suomija tiesiogiai?

Lietuvos rinktinės varžybos su Suomija įvyks Rugpjūčio 4d. Tamperėje. Taip pat rungtynes bus galima stebėti TV3 kanalu.

🏀 Kas yra Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės kapitonas?

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės kapitonas yra Jonas Valančiūnas.

🏀Kas yra Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės treneris?

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės treneris yra Kazys Maksvytis.

Taip pat lažybų megėjams siulome skaityti mūsų straipsnį apie statymų psichologiją.

📖 Turinys

Lietuvos rinktinės rungtynės tiesiogiai

Visas draugiškas Lietuvos rinktinės rungtynes tiesiogiai transliuoja TV3 kanalas, o taip pat galima stebėti ir tiesiogiai internetu – tv3.lt.

Žemiau pateiktoje lentelėje galite matyti kada žaidžia Lietuvos rinktinė, datos, prognozės bei kur galima pamatyti Lietuvos rinktinę gyvai.

DataRungtynėsLaikas ir vietaTiesiogiai
2023 m. liepos 29 d.Lietuva – Ukraina19:30 val., PanevėžysPer TV3.LT
2023 m. rugpjūčio 1 d.Lietuva – Sakartvelas19:30 val., Kaunas Per TV3.LT
2023 m. rugpjūčio 4 d.Suomija – Lietuva19:30 val., TamperėPer TV3.LT
2023 m. rugpjūčio 9 d.Prancūzija – Lietuva19:30 val., OrleanasPer TV3.LT
2023 m. rugpjūčio 11 d.Lietuva – Prancūzija19:30 val., VilniusPer TV3.LT
2023 m. rugpjūčio 14 d.Lietuva – Suomija19:30 val., KlaipėdaPer TV3.LT
2023 m. rugpjūčio 19 d.Lietuva – Puerto RikasTaivanasPer TV3.LT
2023 m. rugpjūčio 22 d.Lietuva – LatvijaTaivanasPer TV3.LT

Draugiškų rungtynių statymų strategija

Draugiškose rungtynėse tiek žiūrovai, tiek lažybų bendrovės turi mažiau informacijos nei įprastose rungtynėse. Tam tikrais atvejais tik prieš pat rungtynių pradžią paaiškėja, kas žais ir kas nežais.

Dėl to, statymai prieš prasidedant rungtynėms gali būti labai rizikingi, nebent turite tikslią informaciją apie rungtyniaujančius žaidėjus. Dėl šios priežasties sunkiau yra ne tik žaidėjams nuspręsti, už ką statyti, bet ir pačioms bendrovėms nustatant tinkamą rungtynių pranašumą. 

Jeigu sudėtis draugiškų rungtynių yra aiški, tai dar nereiškia, kad visi pagrindiniai žaidėjai žais. Esmė šių rungtynių yra tai, kad jos yra draugiškos. Kitaip sakant – jos nieko nelemia. Žaidėjai visada nori laimėti ir yra kovojama dėl pergalės, tačiau rungtynių baigčiai itin daug įtakos turi treneris ir jo sprendimai.

Kai rezultatas yra plius minus aiškus, treneris gali pradėti užsiiminėti eksperimentavimu. O atkaklios rungtynių pabaigos prieš silpnesnius varžovus netgi yra naudingiau nei pergalė 20 taškų skirtumu. Tokiais atvejais galima pasipraktikuoti įvairias gynybos schemas ir derinius lemiamoms atakoms. 

BendrovėSąlygos stebėti krepšinį tiesiogiai
7betAtlikti statymą per 24 val.Žiūrėk per 7bet.lt

Kitas svarbus dalykas – pajėgumas. Rinktinės draugiškų rungtynių metu nežaidžia pilnu pajėgumu. Tiek patys žaidėjai šiek tiek pasitaupo, tiek treneriai nenori atskleisti visų savo kozirių draugiškų rungtynių metu.

Pirmose draugiškose rungtynėse galima tikėtis, kad daugiau laiko gaus žaidėjai, kurie nėra tikri dėl vietos dvyliktuke ir tik paskutinėse rungtynėse pradėsime matyti pagrindinį komandos veidą.

Kadangi draugiškose rungtynėse yra tiek daug nežinomųjų, rekomenduojama statymus atlikti gyvai. Būtent tai yra geriausia strategija, norint laimėti draugiškų rungtynių metu.

Stebint rungtynes, iš kūno kalbos arba iš rezultato galima numatyti, kad tam tikras žaidėjas jau šiose rungtynėse nebežais, o tai gali turėti įtakos galutiniam rezultatui.

Kadangi rungtynių pranašumą lažybų bendrovės gali nustatyti ne itin tiksliai, pagal tai bus sudaryta ir statymų gyvai pasiūla, todėl gera galimybė pasinaudoti lažybų bendrovių klaidomis. 

lietuvos-vyrų-krepšinio-rinktinė-tiesiogiai

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė: sudėtis 

Šią vasarą itin daug kalbama apie tai, kad Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė į pasaulio čempionatą vyks itin susilpnėjusi. Jeigu praeitais metais kalbėjome apie tai, kad turime vieną iš stipriausių rinktinių per daugelį metų, tai šią vasarą akivaizdu, kad ant popieriaus ji atrodo viena iš silpniausių nuo 2010 metų.

Išplėstiniame sąraše yra vienas NBA žaidėjas – Jonas Valančiūnas, kuris ir bus pagrindinis rinktinės veidas. Iš Eurolygos žaidėjų turime tik Tadą Sedekerskį, Roką Jokubaitį, Igną Brazdeikį, Tomą Dimšą, Lauryną Birutį bei į rinktinę sugrįžtantį Donatą Motiejūną. 

Rinktinė šią vasarą neturės būrio pagrindinių žaidėjų – Domanto Sabonio, Edgaro Ulanovo, Roko Giedraičio, Luko Lekavičiaus, Arno Butkevičiaus, Mariaus Grigonio. Žinoma, tai šansas rinktinėje debiutuoti kitiems krepšininkams, ypač jaunesniems – Deividui Sirvydžiui, Margiriui Normantui. 

Nors ant popieriaus sudėtis atrodo susilpnėjusi, tai dar nereiškia, kad Lietuvos krepšinio rinktinė rodys prastus rezultatus. Komandoje bus daug alkanų, pergalių ištroškusių žaidėjų, kuriems ne tik garbė žaisti su Lietuvos marškinėliais, bet tuo pačiu ir parodyti save visam pasauliui.

lietuvos-rinktines-varzybos-tiesiogiai

Žvelgiant į draugiškų rungtynių tvarkaraštį, didžiausią iššūkį kelti turėtų tik dvejos rungtynės prieš prancūzus. Visas kitas rungtynes Lietuva yra pajėgi laimėti – tiek prieš Suomiją, tiek prieš Puerto Riką, tiek ir paskutines Lietuvos rinktinės draugiškas rungtynes prieš latvius. 

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės draugiškų rungtynių varžovai

Ne vieną vasarą buvo kalbama apie tai, kodėl Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė draugiškose rungtynėse nesužaidžia su aukšto lygio rinktinėmis.

Praeitą vasarą matėme, kaip buvo triuškinama antra Suomijos rinktinės sudėtis, žaista su estais ir panašaus lygio rinktinėmis. Šią vasarą pasiruošimas kur kas aukštesnio lygio, nors lengvų rungtynių irgi turėtų būti. 

Be to, kad rezervinė rinktinė žaidė prieš Jordaniją, pirmi pagrindinės rinktinės mačai prieš Ukrainą ir Sakartvelą irgi turėtų būti ne pagrindinės sudėties.

Draugiškų rungtynių prognozės
Lietuva – UkrainaLietuvos pergalė 12 taškų
Lietuva – SakartvelasLietuvos pergalė 11 taškų
Suomija – LietuvaLietuvos pergalė 9 taškais
Prancūzija – LietuvaPrancūzijos pergalė 11 taškų
Lietuva – PrancūzijaPrancūzijos pergalė 5 taškais
Lietuva – SuomijaLietuvos pergalė 9 taškais
Lietuva – Puerto RikasLietuvos pergalė 16 taškų
Lietuva – LatvijaLietuvos pergalė 5 taškais

Vis dar negalės žaisti Jonas Valančiūnas, kuris treniruojasi individualiai. O taip pat, kaip jau minėjome, dažniausiai pirmos draugiškos rungtynės būna skirtos labiau patikrinti tuos žaidėjus, kurie yra ant ribos dėl patekimo į galutinį dvyliktuką. 

Reikia tikėtis, kad rugpjūčio 4 d. vyksiančios rungtynės prieš Suomiją bus ne tokios kaip praeitą vasarą, o su Lauri Markkanenu priešakyje.

Suomiai 2022 m. Europos čempionate pademonstravo labai solidų žaidimą, todėl dvejos Lietuvos rinktinės rungtynės prieš greitą krepšinį mėgstančią komandą turėtų būti tikrai naudingos, o ir lengva tikrai nebus. 

Tarp rungtynių su suomiais, du kartus bus sužaista prieš fantastišką sudėtį surinkusius prancūzus. Panašu, kad čia Lietuvos rinktinei bus sunkiausios rungtynės, kur potencialiai nusimato ir keli pralaimėjimai. Tiek namuose, tiek išvykoje lietuviai prieš Prancūzijos rinktinę favoritais neturėtų būti. 

Prieš pat čempionato pradžią bus sužaistos dvejos rungtynės Taivane, kur laukia Puerto Riko ir Latvijos iššūkis. Puerto Riką mūsų rinktinė turėtų nugalėti dviženkliu skirtumu. Jau žais pagrindinis dvyliktukas, o ir žaidimo kokybė turėtų būti tikrai aukšta.

Tuo tarpu prieš latvius rungtynės nusimato vienos įdomiausių per visą draugiškų rungtynių ciklą. Ne tik todėl, kad latviai turi perspektyvią sudėtį, bet ir todėl, kad rungtynės prieš šią komandą visada būna su papildomu prieskoniu. Šiose rungtynėse galima laukti kovos iki paskutinių minučių, kas būtų puiki generalinė repeticija. 

Kviečiame stebėti bei palaikyti Lietuvos rinktinę tiesiogiai prie televizorių ekranų, internete arba gyvai Lietuvos ir užsienio arenose!

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..