LKL prognozė: „Dzūkija“ – „Juventus“

Panašu, kad bent jau laikinai nė vienos LKL ekipos nekamuoja koronavirusas, o tai pastaruoju metu jau buvo beveik pamirštas reiškinys. Toks įvykių posūkis reiškia, jog LKL tvarkaraštis vėl juda visu pajėgumu. Sekmadienį, sausio 10 dieną 18:30, Alytuje ginklus surems vietos „Dzūkija“ ir svečiai iš Utenos. Lažybų tarpininkai prognozuoja, kad „Juventus“ turėtų pasiekti pergalę kelių taškų skirtumu. Visgi, jei uteniškiai neatsipalaiduos ir deramai įvertins varžovus, jiems gali pavykti pasiekti ir labai solidžią pergalę.

Jeigu norite LazybuGuru.lt prognozes pastebėti laiku, rekomenduojame prisijungti prie facebook grupės – Krepšinio prognozės.

📖 Turinys

Prognozė: „Juventus“ -7.5 @1.90 Megapari

Prieš lažinantis svarbu žinoti, kad kuo daugiau sąskaitų turėsite lažybų bendrovėse, tuo geresnį koeficientą galėsite rasti. Čia rasite geriausias krepšinio bendroves 2020 m.

Pranašumas

Koeficientas Bendrovė
Juventus -7.5 1.90
Juventus -7.5 1.86

Juventus -7.5 1.85
Juventus -8 1.97

Juventus -8 1.96

Alytaus „Dzūkija“

Šiaurės makedono Nikolos Vasiljevo vadovaujami alytiškiai prieš sezoną buvo vertinami kaip ryškūs LKL autsaideriai ir daugelis lygos apžvalgininkų spėjo, kad būtent jie užims vieną iš paskutinių vietų LKL turnyro lentelėje reguliariajam sezonui pasibaigus. Vis dėlto, kuklų biudžetą turintys dzūkai savo gretose turi pakankamai patyrusių krepšininkų, ir būtent patirtis ir kovingumas leidžia jiems garbingai kovoti daugelyje mačų.

Ryškiausia komandos žvaigžde derėtų vadinti įžaidėją Kristupą Žemaitį. Nei Šiauliuose, nei Kėdainiuose laimės ir kalbos su vyriausiais strategais neradęs 24 metų „Žalgirio“ sistemoje užaugęs įžaidėjas per rungtynes fiksuoja 13.4 taško ir 6.8 rezultatyvaus perdavimo vidurkį, dalindamasis lygos lyderio vardą šioje statistikos kategorijoje kartu su šiauliečiu Elvaru Fridrikssonu ir uteniškiu Vaidu Kariniausku.

Tuo tarpu dvasiniu „Dzūkijos“ vedliu reiktų vadinti Artūrą Jomantą. Trečiajį sezoną Alytuje žaidžiantis 35 metų puolėjas iš Žemaitijos beveik niekada nepalieka aikštės nesurinkęs dviženklio naudingumo balų skaičiaus, o jo kimus balsas telkia komandos draugus tiek aikštėje, tiek rūbinėje.Svarbius vaidmenis ekipoje vaidina ir kitas legendinis veteranas Simas Jasaitis, vidurio puolėjas Matas Jucikas, kaip ir komandos draugas K. Žemaitis renkantis geriausią statistiką savo karjeroje. Kartu su dar vienu LKL vilku Giedriumi Staniuliu, kurį visą karjerą persekioja traumos, anksčiau minėti krepšininkai sudaro Alytaus klubo smogiamąją jėgą.

Vis dėlto, nors „Dzūkija“ ir pasižymi gana solidžiu startiniu penketu, lyderiams prisėdus pailsėti, komandos žaidimas neretai išsiderina, nes meistriškumo atskirtis tarp rungtynes starto penkete pradedančių ir juos pavaduoti nuo suolo kylančių atsarginių yra labai ryški. Žaidžiant su žemesnio meistriškumo ar mažesnę rotaciją naudojančiais varžovais trumpas atsarginių suolelis ne visada pakiša alytiškiams koją, bet „Juventus“ nėra iš tokių ekipų.

Utenos „Juventus“

Emocingojo Žydrūno Urbono vadovaujama „raudonųjų velnių šutvė“ iš Utenos žaidžia gana paprastą ir neretai tiesiog gatvės krepšinį primenantį žaidimą, tačiau daro tai labai gerai. Jau sezono pradžioje buvo kalbama, kad uteniškiai surinko geriausią sudėtį klubo istorijoje, tačiau sezonui tik prasidėjus labai jautėsi pagrindinio įžaidėjo stygius. Laikui bėgant, įžaidėjas Bryantas Crawfordas demonstravo vis geresnį žaidimą, o prie ekipos prisijungus sezoną Kėdainių „Nevėžio“ gretose pradėjusiems įžaidėjui Vaidui Kariniauskui bei vidurio puolėjui Vaidui Čepukaičiui, silpnų vietų praktiškai nebeliko.

Vytautas Šulskis

Be abejo, negalima teigti, kad raudonai balti iš Utenos žaidžia idealų krepšinį. Neretai žaidėjai aikštėje priima labai avantiūriškus sprendimus, perskuba rinkdamiesi ankstyvas atakos opcijas, labai daug klysta. Nepaisant šių minusų, ši rytų Aukštaitijos komanda turi labai ilgą atsarginių žaidėjų suolelį, o tai labai apsunkina varžovų gynybines užduotis, nes neaišku, kuris krepšininkas tą dieną iššaus. Net 5 uteniškiai turi dviženklį per vienerias rungtynes pelnomų taškų vidurkį, o ir dar keli krepšininkai vaidina labai svarbų vaidmenį tiek puolime, tiek gynyboje.

„Juventus“ turi gerai pataikančių metikų, galingą ir aukštą priekinę liniją, agresyviai baudos aikštelę galinčius atakuoti gynėjus bei krašto puolėjus. Savaitės viduryje Karaliaus Mindaugo taurės namų rungtynėse 89:87 nukovę Vilniaus „Rytą“, formą pagavę uteniškiai į Alytų vyks tik pergalės.

Prognozės argumentai

Utena labai agresyviai atakuoja baudos aikštelę, kur ir slypi pagrindinė Alytaus komandos galia. Jei tokie krepšininkai kaip A. Jomantas ar M. Jucikas prisirinks greitų pražangų, grumtynėse po krepšiu alytiškiams bus riesta tiek savoje, tiek varžovų aikštės pusėje. Be to, gerų atsarginių stokojančiai „Dzūkijai“ antroje rungtynių pusėje gali imti stigti ir jėgų, kadangi „Juventus“ žaidžia labai intensyviai, naudoja didelę rotaciją, o dėl pajėgių atsarginių žaidimas mažai banguoja. Šeimininkams šiose rungtynėse bus labai sunku.

Ši LKL prognozė yra rekomendacinio pobūdžio ir LazybuGuru.lt neatsako už jūsų statymus.

LKL Rezultatai

LKL

LKL Tvarkaraštis

LKL

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..