NBA prognozė: Boston „Celtics“ – Toronto „Raptors“

Artėjančią naktį (rugsėjo 8d, 1:30 val.) bus žaidžiamos svarbiausios serijos rungtynės tarp Toronto „Raptors“ ir Boston „Celtics“. Šioje apžvalgoje trumpai pakalbėsiu apie šią seriją ir tuo pačiu pateiksiu rungtynių prognozę.

Jeigu įdomu sužinoti mūsų prognozių rezulatatus, tai neseniai apžvegėme kaip mums sekėsi lažybose vasarą. Taip pat jeigu norite LazybuGuru.lt prognozes pastebėti laiku, rekomenduojame prisijungti prie facebook grupės – Krepšinio prognozės.

📖 Turinys

Prognozė: Boston „Celtics“ pergalė @1.95 Megapari

Prieš lažinantis svarbu žinoti, kad kuo daugiau sąskaitų turėsite lažybų bendrovėse, tuo geresnį koeficientą galėsite rasti. Čia rasite geriausias krepšinio bendroves 2020 m.

Pergalė

Koeficientas Bendrovė
Pergalė 1.95 megapari logo
Pergalė 1.909

pinnacle lazybos

Pergalė 1.90

Pergalė 1.89

888

Pergalė 1.89

unibet

Boston „Celtics“

Kaip ir buvo galima tikėtis „Celtics“ šioje serijoje atrodo labai gerai. Pirmo dvi pergalės ir jeigu ne stebuklinas „Raptors“ metimas trečiose rungtynėse, ši serija galėjo jau būti baigta. Paskutiniai du pralaimėjimai tikrai neatspindi „Celtics“ komandos žaidimo.

Trečiose rungtynėse galima sakyti, kad pralaimėjo laimėtas rungtynes, tuo tarpu ketvirtose rungtynėse buvo patirtas pirmas normalus pralaimėjimas. Tačiau šiose rungtynėse komanda tragiškai metė tritaškius.

Boston Celtics

„Celtics“ komanda šioje serijoje parodė, kad yra labai talentinga komanda, o svarbiausia – turi labai protinga trenerių štabą. Komanda žaidžia tikrai gerai ir puikiai ginasi. Niekam nėra keista, kad atėjus svarbiausioms kovoms, laimi ta komanda, kuri geriau ginasi. „Celtics“ turi gerą gynybą, bet tuo pačiu K.Walker ir J.Tatum yra tie žaidėjai, kurie ant savęs gali pasiimti rungtynes ir svarbiausius metimus.

Toronto „Raptors“

Na, galima pasakyti, kad „Raptors“ šiuo metu yra geriausioje įmanomoje situacijoje. Per 0.5 sekundės komanda buvo jau susikrovusi lagaminus ir iškeliavusi namo. Dabar serija yra 2-2 ir NBA čempionai turi labai geras galimybes toliau kautis dėl titulo.

Pirmos rungtynės parodė, kad „Raptors“ komandai labai trūksta tokio žaidėjo, kuriuo praeitą sezoną buvo K.Leonard. Trečiose ir ketvirtose rungtynėse K.Lowry buvo tas žaidėjas, kuris bandė imtis kuo daugiau iniciatyvos, tačiau sunku patikėti, kad šis žaidėjas galėtų komandą ištempti į kitą etapą.

Toronto Raptors

„Raptors“ pasižymi savo gera gynyba ir komandiniu žaidimu. Tai yra jų didžiausias pliusas. Tačiau atėjus svarbiausioms kovoms, dažniausiai rungtynes laimi tos komandos, kurios turi individualiai stiprius žaidėjus.

Baisu, kad „Raptors“ komandai gali pritrūkti būtent tokio žmogaus. K.Lowry nepasižymi stabiliu žaidimu lemiamomis akimirkomis, o P.Siakam šiuo metu nėra dar tas žaidėjas, kuris ant savęs galėtų perimti rungtynes. Taip pat, reikėtų susirūpinti „Raptors“ žaidėjų poilsiu. Pagrindiniai komandos žaidėjai žaidžia po daugiau nei 40 minučių ir ilgoje serijoje jie gali pervargti.

Prognozės argumentai

Šiuo atveju penktos serijos rungtynės kaip ir pirmosios yra svarbiausios šioje serijoje. Pirmose rungtynėse ėjome su „Celtics“ pergale ir laimėjome gan nesunkiai, todėl tikiu, kad penktose rungtynėse galime tikėtis kažko panašaus.

„Celtics“ komanda pralaimėjusi du kartus sugrįš į realybę ir aikštėje vėl matysime maksimalią koncentraciją. Tikėtina, kad po dviejų pergalių ir pralaimėjimo paskutinėmis sekundėmis „Celtics“ žaidėjai pagalvojo, kad ši serija jau jų rankose. Vis tik, „Raptors“ dabar psichologiškai yra stipresnėje vietoje ir jie vėl laikomi favoritais, todėl „Celtics“ komanda sugrįžta ten, kur buvo prieš šią seriją ir viską įrodinėti reikės iš naujo.

Vienas iš pagrindinių šio statymų argumentų yra „Raptors“ žaidėjų nuovargis. K.Lowry paskutines trejas rungtynes žaidė virs 40 minučių. Paskutinėse dvejose rungtynėse antroje pusėje kartu su F.VanVleet žaidė be keitimų. Labai įdomu, kaip ilgai tokį krūvį atlaikys šie žaidėjai. „Celtics“ naudoja gilesnę rotaciją, nors krūvis irgi yra ant kelių žaidėjų pečių, tačiau „Celtics“ komanda su tuo tvarkosi šiek tiek geriau.

K.Walker po paskutinių pralaimėtų rungtynių sakė, kad turi būti agresyvesnis, toks žaidėjo nusiteikimas yra geras ženklas „Celtics“ komandai, nes tai yra vienas iš svarbiausių komandos žaidėjų. Taip pat, paskutinėse rungtynėse „Celtics“ įmetė tik 7 tritaškius iš 35, tai yra 25%, tačiau sugebėjo visų rungtynių metu laikytis nuo „Raptors“ per kelių metimų atstumą. Sunku patikėti, kad „Celtics“ dvi rungtynes iš eilės iš toli atakuos taip prastai.

Ši NBA prognozė yra rekomendacinio pobūdžio ir LazybuGuru.lt neatsako už jūsų statymus.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..