Olimpinių žaidynių lažybų bendrovės

Vasaros olimpinės žaidynės sugrįžta į Europą. 2024 metais geriausius pasaulio sportininkus galėsime matyti besivaržančius Prancūzijoje.

Olimpinės žaidynės išsiskiria tuo, kad čia sportininkai varžosi pačiose įvairiausiose sporto šakose. Kai kurios iš jų turi ypač daug atšakų, pavyzdžiui, vien plaukime yra daugybė skirtingų rungčių. 

Įprastai per įvairius atletikos ar tuos pačius plaukimo čempionatus statymų nebūna atliekama labai daug, tačiau olimpinių žaidynių metu žiūrovų įsitraukimas yra kur kas didesnis. 

Dėl to, žymiai padaugėja statymų įvairiose rungtyse, kas tuo pačiu leidžia žiūrovams smagiau praleisti laiką stebint olimpines žaidynes.

Žemiau išskyrėme penkias populiariausias sporto šakas, čia rasite ir geriausias Olimpinių žaidynių lažybų bendroves toms sporto šakoms, bei supažindinome su pagrindiniais statymų pasirinkimais.

Olimpinių žaidynių krepšinio lažybos

Nors daug kalbama apie tai, kad krepšinį reikėtų išimti iš olimpinių žaidynių arba uždėti tam tikrus apribojimus, kaip futbole, tačiau šiuo metu krepšinis vis dar yra didžiausia ir pati populiariausia sporto šaka.

Į olimpines žaidynes nori atvažiuoti visi geriausi krepšininkai, net ir JAV rinktinė į žaidynes atsiveža didžiausias žvaigždes. 

Jeigu praėjusiame pasaulio čempionate matėme ne pačius geriausius krepšininkus, tai Paryžiuje turėtume išvysti tokius žaidėjus kaip LeBron James, Nikola Jokič, Stephen Curry ir kitus. 

Krepšinio statymai olimpinėse žaidynėse beveik niekuo nesiskiria nuo kitų turnyrų. Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad čia kiekvienos rungtynės turi maksimalią reikšmę. Vienas pralaimėjimas gali užbaigti kelią link medalių, todėl koncentracija maksimali yra kiekvienose rungtynėse. Populiariausi statymai, kuriuos žaidėjai dažniausiai atlieka krepšinio rungtynėse yra: 

 • Nugalėtojas
 • Pranašumas
 • Suminis daugiau/mažiau
 • Žaidėjų asmeninė statistika

Atkreipti dėmesį reikėtų į žaidėjų statistikos statymus. Tai yra gana sunkūs statymai, kadangi tokiuose turnyruose yra daug nepastovumo. Įprastai rinktinėse žaidžia visi geriausi krepšininkai, todėl neretai nebūna tokių išreikštų lyderių kaip klubiniame krepšinyje.

Čia komandos labiau kovoja už bendrą tikslą ir dėl pastovumo trūkumo gali būti sunku atlikti teisingą statymą už žaidėjų statistiką. 

geriausios-olimpinių-žaidynių-lažybų-bendrovės

Išimtis gali būti tokios rinktinės, kuriose yra vienas ryškus lyderis, kuris padarys viską, kad komandą laimėtų. Pavyzdžiui, Luka Dončič Slovėnijos rinktinėje yra pagrindinis krepšininkas, viskas sukasi aplink jį ir todėl galima tikėtis, kad kiekvienose rungtynėse aikštėje atiduos visas jėgas.

Į tokius žaidėjus galima kreipti dėmesį, tačiau krepšinio statymų bendrovės tokiems žaidėjams būna nustačiusios aukštus vidurkius.  

Pažymėti galima ilgalaikius statymus. Jie tokiuose gana trumpuose turnyruose yra gana populiarūs. Dažniausiai statoma už tai, kas laimės grupę arba kas laimės medalį.

Paskutiniu metu JAV dominuoja olimpinėse žaidynėse, tačiau statymai, kas pateks į finalą arba kas laimės bronzos medalius yra tikrai verti dėmesio.  

Olimpinių žaidynių futbolo lažybos

Nors futbolas olimpinėse žaidynėse yra nustumtas į antrą planą, jis vis tiek turi didelę žiūrovų bazę. Olimpinėse žaidynėse rinktinėse varžosi žaidėjai iki 23 metų, bet tuo pačiu galima turėti tris vyresnius žaidėjus.

Nuo 2004 m. du kartus laimėjo Argentina, 2012 m. Meksika, o paskutinius du kartus Brazilija. Paskutiniuose dvejuose finaluose įveikė Vokietiją ir Ispaniją. 

Olimpinės žaidynės yra puiki galimybė susipažinti su jaunais talentingais rinktinių žaidėjais, tačiau tuo pačiu metu galima pamatyti gerai žinomus žaidėjus, ypač veteranus. Pavyzdžiui, Argentina 2024 metais planuoja atvykti su Messi. 

Futbolo statymai olimpinėse žaidynėse dažniausiai atliekami tokie patys, kaip ir įprasta šioje sporto šakoje:

 • Nugalėtojas
 • Pranašumas
 • Suminis daugiau/mažiau
 • Statistikos statymai – kiek bus kampinių, kiek bus geltonų kortelių
 • Ilgalaikiai statymai – kas laimės grupę, kas laimės medalį

Vis tik, atliekant statymus už futbolo rungtynes, atkreipti dėmesį reikia į komandų sudėtis. Jeigu matote tokias šalis kaip Prancūzija, Ispanija, ta pati Brazilija ar Argentina, tai dar nereiškia, kad jie nesunkiai įveiks mažiau futbolo pasaulyje žinomas šalis.

Pavyzdžiui, paskutinėse olimpinėse žaidynės tarp keturių stipriausių buvo ir tokios šalys kaip Hondūras, Japonija, Pietų Korėja, Irakas, Meksika. 

olimpinės-žaidynės-futbolas

Atlikti analizę olimpinėse žaidynėse gali būti kiek sunkiau nei kituose didžiuosiuose čempionatuose, nes reikia skirti laiko susipažinti su jaunaisiais talentais. Atkreipti dėmesį reikia į tai, kaip jiems sekėsi jaunimo Europos ar pasaulio čempionatuose.

Taip pat, nereikia apsigauti, kad atvyks visi geriausi futbolininkai iki 23 metų. Šiais metais vyks ir Europos čempionatas, kuriame žais didžioji dalis talentingiausių futbolininkų, tarp kurių bus ir iki 23-ejų metų. 

Olimpinių žaidynių tinklinio lažybos

Vasaros olimpinėse žaidynėse gana nemažai dėmesio susilaukia tinklinis, ypač paplūdimio tinklinis. Čia yra žaidžiamas tiek salės tinklinis, tiek paplūdimio. Tai gana skirtingos sporto šakos, kurios primena krepšinį ir krepšinį tris prieš tris.

Salės tinklinis yra įprasta sporto šaka, kuri nemažai dėmesio gauna ir sezono metu, o statymai atliekami tokie patys – rungtynių nugalėtojas, pranašumas, suminis daugiau/mažiau. Į olimpines žaidynes atvyksta geriausi šalių atstovai.

Žiūrovai tuo tarpu kur kas dažniau renkasi žiūrėti paplūdimio tinklinį. Pirmiausia, tai asocijuojasi su vasaros sporto šaka – geras oras, smėlis, dinamiškas žaidimas. Paplūdimio tinklinyje  žaidžiama du prieš du. Rungtys skirtos tiek moterims, tiek vyrams.

Atliekant statymus, galima rinktis iš visų pagrindinių baigčių, tačiau analizuojant ir ruošiantis lažyboms, atkreipti dėmesį reikėtų ne į šalis, o į konkrečius žaidėjus.

Galima sakyti, kad tai labiau individuali sporto šaka, todėl reikia žiūrėti, kas tuo metu atstovauja šalį, kokia žaidėjų forma ir vertinti kiekvieną žaidėją atskirai, o ne žiūrėti į praėjusius šalies pasiekimus. 

Aktualūs klausimai

🏅 Ar galima atlikti statymus už Olimpines žaidynes?

Taip, galite lažintis dėl olimpinių žaidynių. Olimpinių žaidynių metu gerokai padaugėja statymų už įvairius įvykius, išryškėja daug populiarių sporto šakų ir specifinių lažybų variantų.

🏅 Kaip dažnai vyksta Olimpinės žaidynės?

Olimpinės žaidynės vyksta kas ketverius metus. Tai taikoma vasaros ir žiemos žaidynėms, kurios rengiamos pakaitomis lyginiais metais, todėl olimpinės žaidynės vyksta kas dvejus metus.

🏅 Kiek yra olimpinių sporto šakų?

Vasaros olimpinėse žaidynėse yra 33 sporto šakos, o žiemos olimpinėse žaidynėse – 15. Sporto šakų skaičius gali keistis, nes Tarptautinis olimpinis komitetas kartais atnaujina sąrašą.

🏅 Kodėl Olimpinės žaidynės yra svarbios?

Olimpinės žaidynės svarbios, nes jos suvienija viso pasaulio sportininkus varžytis, skatina tarptautinę vienybę ir sportinį meistriškumą. Jos taip pat įkvepia pasaulinę auditoriją ir šlovina žmonių pasiekimus bei kultūrų įvairovę.

🏅 Kiek laiko trunka Olimpinės žaidynės?

Olimpinės žaidynės paprastai trunka 16 dienų. Per šį laikotarpį sportininkai varžosi įvairiose rungtyse, o jų pasiekimus vainikuoja uždarymo ceremonijos.

Olimpinių žaidynių teniso lažybos

Tenisas olimpinėse žaidynėse nesusilaukia tiek dėmesio kaip per didžiojo kirčio turnyrus, tačiau tai vis tiek yra ta sporto šaka, kuri turi didelį susidomėjimą. Prie dėmesio išlaikymo prisideda ir tai, kad tarp dalyvių būna ir aukščiausio lygio tenisininkų.

Pavyzdžiui, jeigu pažvelgtume į praėjusių olimpinių žaidynių medalininkus, čia matytume tokias pavardes kaip Alexander Zverev, Andy Murray, Juan Martin del Potro, Roger Federer, Rafael Nadal. 2008 metais bronzos medalį laimėjo Novak Djokovič

Kurie tenisininkai varžysis šių metų olimpinėse žaidynėse paaiškės birželio 10 d. Tai bus diena po „French Open“ turnyro, o žaidėjai į olimpiadą pateks pagal turimą reitingą. Tenisas yra individuali sporto šaka, todėl atliekant teniso statymus, reikia įvertinti žaidėjų formą.

Vasarą vyksta daug įvairių teniso turnyrų, todėl reikia įsigilinti į žaidėjų tvarkaraštį. Kad ir kaip tai skambėtų, tačiau ne visi tenisininkai olimpinėse žaidynėse būna maksimalios motyvacijos, tai rodo ir praėjusių žaidynių medalininkai. 

Kalbant apie pačius statymus, olimpinių žaidynių metu statoma už tuos pačius pasirinkimus – nugalėtojas, pranašumas, geimų suminis. Prieš atliekant statymus, norime priminti, kad gerai įvertintumėte žaidėjų galimybes. Čia būna daug netikėtų rezultatų ir tikrai ne visada favoritai nukeliauja iki finalo. 

Olimpinių žaidynių lengvosios atletikos lažybos

Vasaros olimpinės žaidynės sunkiai įsivaizduojamos be lengvosios atletikos. Šioje sporto šakoje yra begale skirtingų rungčių – nuo 100 m sprinto iki disko metimo.

Sezono metu Europos ar pasaulio lengvosios atletikos čempionatus dažniausiai žiūri tik didžiausi fanai, tačiau per olimpiadą, žiūrovų kiekis stipriai išauga.

Daugumoje rungčių yra gana įdomus formatas – sportininkai varžosi pirminiuose etapuose, tuomet būna pusfinaliai ir finalas. Per šį laikotarpį galima įvertinti atletų formas, pasižiūrėti, kaip varžyboms yra pasiruošę pagrindiniai kandidatai į aukso medalius. 

Statymai lengvojoje atletikoje yra kitokie. Čia įprastai statyti galima tik už rungčių nugalėtoją. Finaliniame etape būna pasirinkimų už medalius – kas laimės tam tikrą medalį arba pateks į trejetuką. Lengvojoje atletikoje daugiausiai dėmesio ir statymų pritraukia šios rungtyns:

 • 100 m, 200 m ir 400 m bėgimai
 • Bėgimas su kliūtimis
 • Šuolis į aukštį
 • Šuolis į tolį
 • Disko metimas
 • Ieties metimas
Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..