Optibet lažybų premija – naujiems žaidėjams iki 150€!

LazybuGuru.lt komanda įvertino ir pristatė Optibet lažybų bendrovę savo lankytojams šių metų rugsėjo 1 dieną. Tada apgailestavome, kad lietuviams skirtoje bendrovėje nėra jokios premijos. Tačiau šią klaidą Optibet ištaisė ir pasiūlė viena didžiausių premijų lažybų gerbėjams Lietuvoje – iki 150€ vertės nuolaidų sporto lažybų statymams.

Jeigu norite gauti premiją, registruojantis per mūsų puslapį, svarbu įrašyti premijos kodą – SPORTAS. Įnešk bent 10€ ir iškarto gausi nuolaidas 3×10€ statymams! Statyk už sporto įvykius su ne mažesniu nei 1,30 koeficientu, pasiek naujus lažinimosi lygius ir gauk papildomas nuolaidas statymams iki 12×10€. Nerk į sporto lažybų pasaulį su bene geriausiu pasiūlymu Lietuvoje!

Atidaryti sąskaitą Optibet

Vėliau atlikęs statymų Optibet svetainėje už 100 eurų, gausi dar papildomus 3×10€ statymams. Pasiekęs 500€ lygį, t.y už tiek atlikęs statymų, lažybų bendrovė apdovanos dar 3×10€ nuolaidų statymams. Vėliau už 1000€ išstatytų eurų, bet svarbiausia – nepraloštų – gausi dar 3×10€ nemokamų statymų. O išstatę už 1500€, jūs busite gavę pilnai visą 150€ premiją. Jeigu ir neesate stambus žaidėjas, tai įnešę vos 10€ vis tiek užsigarantuojate bent 30€ eurų premija lažyboms.

Optibet lažybų bendrovės video apžvalga:

Optibet – Latvijos kapitalo įmonė, šiais metais įžengė į Lietuvos lošimų rinka. Lietuvoje Optibet veikia legaliai, nes turi Valstybinės lošimų priežiūros komisijos licenciją bei 20 gyvų lažybų punktų. Ši bendrovė veikia ir kitose Baltijos šalyse – Latvijoje, Estijoje. Be Baltijos šalių lošimų licencijų, turi dar Didžiosios Britanijos, Maltos ir Kiurasao lošimų licencijas, todėl yra labai aukšto patikimumo bendrovė.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..