Pasaulio ledo ritulio čempionatas 2019

 

ledo ritulys gyvai tiesiogiai internetu

Šį savaitgalį Slovakijoje prasideda Pasaulio ledo ritulio čempionatas. Lietuva jame nedalyvaus, nes mūsų rinktinė kaunasi vienu divizionu žemiau. Deja praėjusį savaitgalį 6-šių komandų grupėje užėmė paskutinę vietą ir iškrito į dar silpnesnį divizioną. Tačiau Pasaulio ledo ritulio čempionatas vis tiek domina sporto lažybų fanus ir galėsime palaikyti mūsų kaimynus latvius, kurie startuos B grupės kovose. Taip pat turėsime galimybę kiekvieną dieną stebėti aukščiausio lygio ledo ritulio transliacijas ir bandyti iš to pasipelnyti lažybose.

Į Slovakijos miestus Bratislavą ir Kočice suvažiavo 16 nacionalinių rinktinių, tarp kurių yra ir labai stiprios Kanados, Rusijos, JAV, Švedijos komandos ir mažiau pažįstamos Didžiosios Britanijos, Prancūzijos ar Italijos. Žinoma dvejų savaičių trukmės turnyre dalyvaus ir namų šeimininkai Slovakai, kurių galimybės gerai pasirodyti čempionate vertinamos vidutiniškai.

📖 Turinys

Pasaulio ledo ritulio čempionatas 2019 tvarkaraštis, formatas ir dalyviai

16 komandų yra paskirstytos į dvi grupes. A grupėje susitiks Kanada, JAV, Suomija, Vokietija, Slovakija, Danija, Prancūzija ir Didžioji Britanija. B grupėje ant ledo kausis Švedija, Rusija, Čekija, Šveicarija, Norvegija, Latvija, Austrija ir Italija.

Komanda grupės etape sužais 7 rungtynes, tai reiškia susitiks su kiekviena savo grupėje esančia komanda. Iš grupės į atkrintamųjų etapą išeis po 4 geriausios kiekvienos grupės komandos ir nuo gegužės 23 dienos jų lauks ketvirfinalio barjeras. Ketvirfinalio poros paskirstomos pagal rezultatus. A grupėje pirmą vietą užėmusi komanda žaidžia su B grupės 4 vieta (A1-B4) ir taip sudaromos visos poros (A2-B3, A3-B2,A4-B1). Taigi ketvirfinalyje iš viso dalyvauja 8 komandos, porų nugalėtojai, kurių bus 4, susikaus gegužės 25 dieną pusfinalyje. O Pasaulio ledo ritulio čempionato finalas numatytas gegužės 26 dieną.

Didžiausi favoritai tapti Pasaulio čempionais laikomi Kanados, Rusijos ir Švedijos ledo ritulininkai. Jiems rimta iššūkį turėtų mesti Suomija, JAV, Čekija galbūt ir šeimininkai slovakai. Ryškūs turnyro autsaideriai yra Didžioji Britanija, Italija ir Austrija. Mūsų kaimynai latviai, jeigu išeis iš grupės ir pateks tarp aštuonių stipriausių turnyro komandų, jiems tai bus labai didelis pasiekimas. Kaimynams reikės paneigti lažybų bukmekerių prognozes, kurie latviams prognozuoja 5 vietą grupėje ir nepatekimą į ketvirfinalį.

ledo ritulys pasaulio cempionatas

Statymai už ledo ritulį

Tokiuose dideliuose renginiuose yra tikrai nesunku pelningai lažintis, nes galima nemažai stebėti video transliacijų, gauti visus komandų žaidėjų komentarus, galima jausti jų psichologinę savijautą ir skaityti statistinius rungtynių protokolus tarp eilučių. Pirmas žingsnis norint sėkmingai lažintis, reiktų žinoti geriausias lažybų bendroves ledo rituliui. LazybuGuru.lt sudarė geriausių lažybų bendrovių 2024 reitingą, o geriausias kontoras, kurios yra skirtos ledo ritulio lažyboms galite rasti JAV sporto reitingo puslapyje.

Grupės nugalėtojas ar čempionato nugalėtojas. Jeigu neturite laiko sekti kiekvienų rungtynių, kurių per šias kelias savaites tikrai bus nemažai, galite lažintis, kuri komanda užims aukštesnę vietą grupėje ar bendrai laimės grupės kovas arba tiesiog lažintis, kas bus naujieji Pasaulio čempionai. Statymų nebus daug, bet jie bus labiau pamatuoti ir apgalvoti, eliminuojamas sėkmės faktorius, kuris yra ypač didelis vienose rungtynėse. Tokie statymai padaro čempionatą daug įdomesnį, kai nežaidžia Lietuvos rinktinė. Pastatę už savo favoritą, kad laimės čempionatą, galite aistringai ir azartiškai sekti visas dvi savaites kaip jūsų komandai sekasi.

Rungtynių nugalėtojas. Tačiau, jeigu esate tikras ledo ritulio fanas, stebite TV transliacijas kiekvieną dieną ir norite atlikti ne kelis statymus per čempionatą, o kelis per dieną, tada prognozuokite rungtynių nugalėtojus. Kai oponentai nėra apylygūs ir yra ryškus favoritas, tada pasitelkite azijietiškus pranašumus. Be rungtynių nugalėtojo, galite taip pat prognozuoti kiek bus įvarčių.

pasaulio ledo ritulio cempionatas tiesiogiai gyvai

Statymų patarimai

Jeigu esate naujokas sporto lažybose, greičiausiai ne viską pastebite ką turėtumėt, tam, kad pelningai lažintis. Šio čempionato sistema yra tokia, kad komanda dar nesibaigus grupės rungtynėms, jau gali užsitikrinti vietą atkrintamosiose. Tai reiškia, kad likusiose grupės rungtynėse ši komanda tausos savo žaidėjus ir leis pasireikšti mažiau patyrusiems ir jeigu ši komanda susitiks su galbūt mažiau talento turinčia komanda, bet labiau motyvuota, tai ruoškite statymą už labiau motyvuotus ledo ritulininkus. Nors žaidėjai, kurie mažiau pasirodo ir gavę šansą žaisti daugiau irgi turės daug motyvacijos, tačiau ledo ritulys komandinis žaidimas ne individualus, todėl vis tiek komandinio susižaidimo jiems trūks.

Ledo ritulio sistema tokia, jog tos komandos, kurios savo grupėse užims paskutines vietas, kausis vėliau dėl išlikimo elitiniame divizione. Taigi, jeigu matote komandas lentelės dugne, nenurašykite jų motyvacijos, niekas nenori iškristi, todėl kova vyksta ne tik dėl pirmųjų vietų grupėje, bet ir dėl paskutiniųjų. Jeigu ištiktų toks scenarijus, kad paskutiniame grupės ture susitinka komanda, kuri jau užsitikrinus patekimą toliau ir neturi ką pralošti, ir komanda, kuri yra paskutinėje vietoje, bet kovoja dėl išlikimo, tai nenurašykite pastarosios, kuri turi šansą pasinaudoti kitos komandos atsipalaidavimu.

Kai prasideda atkrintamųjų etapas ketvirfinaliai, pusfinaliai, kova dėl trečios vietos ir finalai, atkreipkite dėmesį į komandų fizinę būklę. Bukmekeriai sudarinėdami koeficientus didžiausia dėmesį nukreipia į statistikos protokolus, kaip komandai sekėsi ankščiau ir pan. Fizinis pasirengimas vienas iš svarbiausių veiksnių, dėl ko vienos komandos laimi čempionatus, o kitoms kažko truputi pritrūksta. Taigi, stebėkite komandų fizinę būklę, dažniausiai gera fizinė savijauta atsispindi ir geroje sportininkų nuotaikoje. Tą galite pastebėti tik žiūrėdami ledo ritulys gyvai per TV ar internete, rungtynių statistikoje to nepamatysite.

ledo ritulio tiesiogine transliacija

Pasaulio ledo ritulio čempionatas tiesiogiai (gyvai)

Jeigu norite pelningai lažintis iš lažybų, turite stebėti TV ledo ritulio transliacijas, kad patys susidarytumėt vaizdą iš ledo arenos. O jeigu ir nesilažinsite, o norėsite palaikyti mūsų kaimynus latvius arba tiesiog pažiūrėti geras kovas ant ledo, kur tai stebėti tiesiogiai (gyvai)?

Visiškai nemokamai Pasaulio ledo ritulys tiesiogiai internetu bus transliuojamas 1xbet lažybų bendrovėje. Jokių sąlygų nėra, tereikia atsidaryti lažybų sąskaitą ir mėgautis HD ledo ritulio transliacijomis. 1xbet – tai Rusijos lažybų bendrovė, tai reiškia, kad lažybų pasiūla ledo rituliui šioje svetainėje tikrai bus labai gera. Rusijoje ledo ritulys labai populiarus, o šis Pasaulio čempionatas taip pat, nes Rusijos ledo ritulininkai yra vieni iš pretendentų užlipti ant prizininkų pakylos. 1xbet – svetainėje vienu metu galima stebėti iki 4 pasaulio ledo ritulio cempionatas gyvai HD video transliacijų, patogus mobilus meniu, didelė kitų sportų pasiūla. Daugiau apie šią bendrovę galite skaityti mūsų parengtoje 1xbet bendrovės apžvalgoje.

Kita galimybė stebėti ledo ritulio kovas internetu yra oficiali IIHF.com svetainė,  čia rasite visas instrukcijas.

Taigi, ateinančias dvi savaites laukia daug karštų ir įnirtingų dvikovų ant šalto Slovakijos ledo. Sporto lažybų fanams tai galimybė pasipelnyti, bet jeigu jums blokuoja bendroves, tai apsilankykite blokuoja bendroves puslapyje ir išspręskite šią problemą. Jeigu domina statymų strategija ir psichologijos straipsniai, tai apsilankykite statymų gidas puslapyje.

 

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..