Pasinaudok lažybų premijų pasiūlymais!

Ši strategija nėra nei nauja, nei sudėtinga, tiesiog jūs galite pasinaudoti agresyvaus marketingo strategija naudojama daugelyje lažybų bendrovių, vadinama premijų medžiojimu. 

Kiekviena lažybų bendrovė turi pasiūlymų naujokams. Šiais bonusais bendrovės stengiasi vilioti žaidėjus, o dėl konkurencijos su kitomis bendrovėmis, kartais bonusai būna tikrai įspūdingi. Pasinaudodami skirtingų lažybų bendrovių premijomis, jūs galite gauti šimtus nemokamų eurų, kuriuos galėsite išleisti sporto lažybose.

Šiame straipsnyje apžvelgsime šiuo metu geriausius pasiūlymus iš įvairių sporto lažybų. Tarp pasiūlymų gali būti ne tik tam tikra pinigų suma, tačiau ir nemokami statymai. Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad kiekviena premija bei pasiūlymas turi savo išskirtines sąlygas.

Lažybų bendrovės uždėdami apribojimus ant premijų apsisaugo nuo nelegalių veiklų, todėl visada prieš pasinaudodami premija, atkreipkite dėmesį į sąlygas, kad vėliau nekiltų nesklandumų. Dažniausiai pasitaikantys premijų apribojimai yra laiko limitas bei suma, kurią reikia pražaisti, kad galėtumėte išsigryninti premijos būdu laimėtus pinigus.

Su sugrįžtančiu sportu sugrįžta ir įvairūs lažybų bendrovių pasiūlymai, todėl tai puikus metas pasinaudoti proga ir gauti nemokamų pinigų lažyboms. Nors šios premijos skirtos naujokams, ne maža dalis patyrusių žaidėjų pasinaudoja šiais pasiūlymais, kadangi premijos būdu gautą sumą galima peržaisti tam tikrą kiekį kartų ir pasimėgauti nemokamais pinigais.

Dėl šios priežasties visada stebime naujas bendroves ir jeigu jos atitinka aukščiausio lygio reikalavimus, jas įtraukiame į geriausių lažybų bendrovių sąrašus, kuriuos galite rasti mūsų puslapyje.

betsafe unibet premijos topsport nuolaidos kodas kodai

Bendrovių pasiūlymai

Unibet šiuo metu siūlo padvigubinti jūsų pirmą įnašą iki 50 eurų. Tai reiškia, kad užsiregistravę vienoje iš geriausių lažybų bendrovių ir sąskaitą papildę 50 eurų suma, jūs gausite papildomai 50 eurų. Sąlygos, kurias įvykdžius galėsite pasiimti pinigus sau, nėra sudėtingos – premijos sumą reikės peržaisti 10 kartų su didesniu nei 1.4 koeficientu. 

Jeigu pasinaudosite maksimalia galimybe ir sąskaitą papildysite 50 eurų suma, tai jūsų premijos suma irgi bus 50 eurų. Šią sumą reikės peržaisti 10 kartų, tai reiškia, kad atlikti statymų už 500 eurų. 

Svarbu atkreipti dėmesį, kad premija negalioja, jeigu sąskaitą pasipildysite per Neteller arba Skrill sąskaitą. O premijos įvykdymui turėsite 30 dienų. Laikotarpis tikrai nėra trumpas, todėl įvykdyti sąlygas galima neskubant ir kiekvieną dieną atliekant po 1-2 statymus, mėnesio gale galėsite džiaugtis papildomai pinigais. 

Optibet lažybų bendrovė šiuo metu teikia labai intriguojantį pasiūlymą. Galima gauti net 150 eurų statymams sąskaitą pasipildžius tik 10 eurų suma. Kaip tai įgyvendinti? Viskas, ką reikia padaryti, tai susikurti naują paskyrą Optibet lažybų bendrovėje ir registracijos metu į nuolaidos kodo laukelį įrašyti SPORTAS. 

Užsiregistravus ir sąskaitą pasipildžius 10 eurų arba daugiau, jums bus padovanotos trys statymų nuolaidos, kurios suma 9.99 eurai. Tai reiškia, kad atlikdami statymą, kurio vertė 10 eurų, jūs iš savo tikrų pinigų panaudosite tik vieną centą, o kitą sumą padengs šis nuolaidos būdu gautas nemokamas statymas. 

Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad norint gauti likusius 120 eurų nemokamiems statymams, jums reikės įvykdyti šias sąlygas: atlikę statymų už 100 €, jūs gausite dar 29,97€, atlikę statymų už 500 €, gausite dar 29,97€, tada atlikus statymų už 1000 € ir 1500 €, gausite dar po 29,97 eurus.

Tai reiškia, kad atlikdami statymus ir pasiekę tam tikrą sumą, jums bus padovanota 29.97 eurų suma (3 x 9.99 €), kuriuos galėsite panaudoti pačiuose įvairiausiuose statymuose. Statymo koeficientas negali būti didesnis nei 5. O laimėjimo atveju jums nebebus jokių papildomų apribojimų bei sąlygų. Viską, ką laimėsite šių nemokamų statymų metu, viskas iš karto lieka jums. 

Betsafe lažybų bendrovė ne veltui yra išskiriama kaip viena iš geriausių, todėl jeigu neturite sąskaitos šioje bendrovėje, dabar puiki proga užsiregistruoti ir gauti 130 € lažybų statymams. Viskas, ką reikia padaryti, tai susikurti paskyrą ir į Betsafe premijos kodai laukelį įvesti BETSAFE100.

Pasinaudoję šiuo kodu, jūsų sąskaita bus padvigubinta jūsų pirmo įnašo suma (iki 100 €), o taip pat, jūs dar gausite 3 nemokamus statymus, kurių vertė po 10 €. Po vieną nemokamą statymą gausite kas savaitę, pirmas tris savaites. 

optibet betsafe akcijos kodas bonusai

Deja, bet ši premija ir kitos Betsafe akcijos negalioja jeigu sąskaitą pasipildysite Skrill, Neteller arba PERLO terminaluose. Todėl būkite atidūs ir neapsigaukite. Šis Betsafe nuolaidos kodas skirtas tik tiems kas pildys sąskaitą bankinių pavedimu. Premijos būdu gautą sumą reikės peržaisti tik 5 kartus. Tačiau tam turėsite tik 14 dienų.

Tad prieš pasinaudodami premija, pasižiūrėkite ateinančias sporto rungtynes ir pasiruoškite 14 dienų maratonui, ypač jeigu sieksite peržaisti maksimalią 100 € premiją. Neįvykdžius sąlygų per 14 dienų, premija ir visi jos metu gauti laimėjimai bus anuliuojami. 

Megapari – dar viena gerai žinoma lažybų bendrovė, kurioje verta turėti sąskaitą. Todėl naujiems vartotojams rekomenduojame čia užsiregistruoti ne tik premijos panaudojimui, bet ir aktyviam sąskaitos naudojimui atliekant statymus lažybose. 

Naujiems vartotojams Megapari suteikia pirmo įnašo padvigubinimą iki 100 €. Tai reiškia, kad jeigu sąskaitą pasipildysite 5€, 15€, 75€ ar bet kokia kita suma iki 100€, jūsų suma bus padvigubinama. Sąlygų įvykdymui jūs turėsite 30 dienų. Jeigu per šį laikotarpį nebus peržaista premijos suma, visa premijos metu laimėta suma bus anuliuojama. 

Norint įvykdyti sąlygas reikės premijos sumą peržaisti penkis kartus, tačiau peržaisti galėsite tik su kombinuotais statymais, kurių koeficientai yra ne mažesnis nei 1.4. Šią premiją galima nesunkiai peržaisti jeigu domitės NBA statymais, kadangi šioje lygoje yra daug rungtynių ir galima pagaudyti įvairius pranašumus su koeficientu aplink 1.4. 

Taip pat, verta atkreipti dėmesį į šių lažybų bendrovių pasiūlymus: 

Betzestiki 100€ pirmo įnašo padvigubinimas. Taip pat, šiuo metu yra suteikiami nemokami statymai e-sportui bei Vokietijos futbolo lygai. Premijos sąlygoms įvykdyti bus suteikiama 14 dienų. Betzest pagrindinę premiją palyginti su kitomis yra gan lengva gauti. Kokia strategija naudoti atskleidėme šioje apžvagoje:

SBOBETpirmas įnašas padvigubinimas net iki 200€. Registracijos metu reikia įvesti nuolaidos kodą – DEPBON61. Premijos sumą reikės peržaisti 14 kartų, tačiau tam turėsite net 60 dienų. 

888sportregistracijos metu įveskite nuolaidos kodą 30FB, atlikite statymą, kurio vertė bent 10€ ir gausite tris nemokamus statymus, kurių vertė po 10€. Sąlygos labai paprastos, todėl puiki proga pasinaudoti trimis nemokamais statymais. 

1xbetpirmas įnašas bus padvigubinamas iki 100€. Tai lažybų bendrovė, kuri turi labai plačią pasiūlą, todėl čia sąskaitą verta turėti ne tik dėl premijos panaudojimo, bet ir aktyviam statymui sporto lažybose. 

Jei nuolatos statote lažybose, būtinai išnaudokite šiuos pasiūlymus!

Aktualūs klausimai

💰 Koks Betsafe premijos kodas?

Betsafe nuolaidos kodas BETSAFE100, su juo gausite iki 130 € lažybų statymams. Registruokis dabar!

💰 Ar Betsafe nuolaidos kodai galioja Skrill, Neteller įnašams?

Jeigu papildysite per Skrill ar Neteller Betsafe.lt sąskaitą premijos deja negausite. To lietuviškoms bendrovėms neleidžia pinigų plovimo įstatymas.

💰 Koks Optibet akcijos kodas?

Optibet akcijos kodas SPORTAS. Su šia premija gausite iki 150 eurų statymams. Registruokis dabar!

💰 Ar yra Topsport nuolaidos kodas?

Topsport nuolaidų ir akcijų lažyboms neturi. Ar išvis verta registruotis į šią bendrovę, skaitykite Topsport lažybų bendrovės apžvalgą.

💰 Koks Unibet premijos kodas?

Unibet šiuo metu siūlo padvigubinti jūsų pirmą įnašą ir siūlo lažybų premiją iki 50 eurų. Kad šią premiją gauti jokio premijos kodo registruojantis nereikia nurodyti.

💰 Ar galima gauti lažybų premija be depozito?

Betzest lažybų bendrovė siūlo 5 eurų nemokamus statymus esportui ir Vokietijos Bundesligos lažyboms.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..