Priklausomybė nuo statymų – kaip pabėgti iš lažybų liūno?

Priklausomybė nuo statymų – kaip pabėgti iš lažybų liūno?
Priklausomybe nuo statymuBe jokių abejonių, sportinės lažybos yra vis labiau besiplečianti veikla mūsų krašto rinkoje. Turime omenyje tai, jog ne vien tik bendrovių skaičius, teikiančių šias paslaugas, auga, tačiau taip pat ir susidomėjusių žmonių – jeigu pažvelgtumėme į statistinius duomenis, pastebėtume ryškų skaičių pokytį, džiuginantį lažybų brokerius.
Kad ir kaip ten bebūtų, viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl žmonės lažinasi, be jokių abejonių, yra greiti pinigai. Niekam nėra paslaptis, jog kiekvienas pilietis stengiasi bet kokiomis įmanomomis priemonėmis įgyti atitinkamos finansinės naudos, tad natūraliai lažybos žmones ir traukia. Vis dėlto, reikėtų pastebėti tai, jog neretai nutinka atvejų, kuomet šiuos įgyta motyvacija taip pat greitai ir nutraukia, nuleidžia žemyn – iš tiesų, užtenka atlikti vos kelis neteisingus pasirinkimus ir priklausomybė nuo statymų kaipmat išsivystys. Blogiausia tai, jog tokie procesai natūraliai nesibaigia, o noras atsilošti vis stiprėja – suprantama, jog tokiose situacijose piliečiai įkliūna į liūną, iš kurio išlipti tampa neįtikėtinai sunku.
Būtent šiandieną pasistengsime paaiškinti, kaip priklausomybė nuo statymų galėtų būti panaikinta, o taip pat ir pasigilinsime, kaip būtų galima išvengti tokių padarinių iš viso, apart vengimo statyti. Nuoširdžiai viliamės, jog turinys veiks it prevencinė priemonė, kuri neleis patirti dar didesnių nuostolių tokiose situacijose, kai atrodo, jog pralošti daugiau nė nebeįmanoma.
Taigi, pradėkime nuo paaiškinimo, kodėl žmonės iš viso palaipsniui patenka į lažybų liūną. Iš tiesų, tokie dalykai atsitinka ganėtinai nepastebimai – turime omenyje tai, jog kol pilietis lažinasi ir reguliariai pataiko vieną, kitą statymą, atrodo, jog problemų lyg ir nekils ateityje, tačiau užtenka vos vienintelio įstabesnio smūgio ir bus patiriamas psichologinis šokas, priverčiantis pakliūti į minėtą situaciją. Galbūt žmogus ir nustotų, patiręs atitinkamus sunkumus, lažintis, tačiau reikėtų pastebėti tai, jog yra patiriamas spaudimas iš aplinkinių, ypač draugų, kuriuos aplanko sėkmingesni periodai. Tokiose situacijose žmogui pasirodo, jog priklausomybė nuo statymų pastarajam tikrai negalioja, o atsiradę pinigai yra puikiausia investicija, norint viską atsilošti. Kad ir kaip ten bebūtų, neretai pasitaiko taip, jog specifinės euforijos apimtas pilietis atlieka ne itin logiškus sprendimus, dėl kurių gailisi ir, suprantama, kurie dar labiau psichologiškai pakenkia žmogui.
Taigi, kaip būtų galima pabėgti nuo šios priklausomybės? Pradėkime nuo to, jog jokiais būdais nesiūlome naudotis medikamentinėmis priemonėmis, kurios neva galėtų pagelbėti – tai yra visiškas pinigėlių, o tuo pačiu ir sveikatos, švaistymas. Kur kas geresnė išeitis yra specifinės įmonės, kurios su malonumu pagelbės šiuo klausimu – vis dėlto, reikėtų pastebėti, jog prieš pasirenkant šį žingsnį, turite asmeniškai sau prisipažinti, jog esate priklausomas, mat priešingu atveju nuolatinis lankimasis jokios naudos neatnes.
Žinoma, galime pastebėti ir tai, jog retkarčiais nė specialistų pagalbos neprireikia. Iš tiesų, priklausomybė nuo statymų yra ne kas kitas, o žmogaus pasąmonės galia – turime omenyje tai, jog kiekvienas pilietis gali psichologiškai nusiteikti, sąlyginai susitaikyti su patirtais nuostoliais ir gyventi toliau. Tokiose situacijose ypač pagelbėja papildomos veiklos, kaip pavyzdžiui sportavimas, ar paprasčiausiai būnant su šeima, draugų kompanijomis – palaipsniui viskas išsisklaido, o patirti nuostoliai nebeatrodo tokie baisūs.
Taigi, galėtume traktuoti išvadą, jog priklausomybė nuo statymų, visgi, yra pagydoma, o išeičių, kaip visą tai padaryti, yra tikrai daug. Kad ir kaip ten bebūtų, turite suvokti, jog patirti finansiniai nuostoliai yra niekis, lyginant su sveiktos problemomis, kurios daugelį kartų labiau priverstų susimąstyti.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..