Sėkmingiausios krepšinio rinktinės XXI amžiuje – kur tarp jų Lietuva?

Daugiausiai kartų Europos krepšinio čempionate triumfavo Sovietų sąjungos komandos. Visgi nuo to laiko pasikeitė tiek varžybų sistema, tiek geopolitinė situacija. Krepšinio lygis išaugo ir šiais metais turėsime 24 komandas.

Ar žinai, kurioms rinktinėms geriausiai sekėsi XXI-ame amžiuje? Pasižiūrėkime į jų reitingą, pagal iškovotų medalių skaičių.

Komandoms, laimėjusioms auksą, skiriame 3 balus, sidabrą – 2, o bronzą – 1.

Pasiekti visišką tikslumą, atsižvelgiant į dabartinį Europos krepšinio žemėlapį, mums sutrukdė tik Jugoslavija, kuri paskutinį sykį čempionate sudalyvavo 2005 metais.

Taigi, kaip matome, labiausiai Europos krepšinyje dominuoja Ispanijos rinktinė, o antra yra Lietuva. Visgi sustiprėjęs Prancūzijos krepšinis verčia manyti, kad netolimoje ateityje prancūzai gali lietuvius nustumti kiek žemiau.

O ką manote Jūs?

Screenshot 2017-08-15 13.54.30

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..