Sporto lažybos gyvai: krepšinis, tenisas, futbolas

futbolas lazybos gyvai

Kai lažybos startavo Lietuvoje, atlikti statymą prireikdavo nemažai laiko. Turėdavai keliauti iki lažybų punkto, kol nukeliaudavai koeficientai nukrisdavo, bet vis tiek lažiniesi ir kitos išeities neturi, nes atvažiavai autobusu iš kito miesto galo.

Tokie laikai baigėsi, dabar, kad atlikti statymą užtenka vos kelių paspaudimų išmaniajame telefone. Gali stebėti rungtynes, patogiai atsigulus ant sofos, gurkšnodamas nealkoholinį alų ir užkasdamas gardžiais bulvių traškučiais atlikti statymą, net rungtynėms jau įpusėjus už savo mėgstamos komandos pergalę.

📖 Turinys

Lažybos gyvai

Lažybos gyvai per išmanųjį telefoną šiuo metu labai populiarios, todėl LazybuGuru.lt komanda paruošė lažybos gyvai statymų gidą, kaip pelningai lažintis rungtynėms jau prasidėjus. Pateikiame įvairių sporto šakų – futbolas gyvai, krepšinis gyvai, tenisas gyvai lažybų patarimus ir strategijas.

Prieš skaitant mūsų patarimus, perskaitykite mūsų straipsnį kaip uždirbti pinigų internete iš lažybų. Jame rasite pagrindinius patarimus, kokių klaidų išvengti lažinantis ir turėsite puikius pamatus link pelningų lažybų. Statymai gyvai skirta labiau patyrusiems lažybininkams. Aišku, statymus gali atlikti kiekvienas, bet, kad pelningai lažintis reikia išmokti nemažai dalykų.

Emocijų valdymas lažybose. Sportas gyvai

Pirmiausiai reikia mokėti valdyti savo emocijas, nes dauguma su sporto lažybomis susijusių klaidų kyla dėl netinkamos lažybininko nuotaikos. Jeigu krepšinio ar futbolo rungtynėse įvykiai nesiklosto taip kaip norime, tada kyla įvairių emocijų – godumas, baimė ar viltis. Taigi, atliekant statymus gyvai svarbu eliminuoti emocijas, tą padaryti nelengva, bet išugdyti galime.

krepsinis sportas gyvai

Kai lažybose sekasi gerai, tada nesunku atlikti ir gerus statymus, išlaukti momento, turėti kantrybės rasti tikrai gerą statymą. Bet kai reikalai pasisuka bloga linkme, net nebūtinai dėl to, jog statymas buvo atliktas blogas, juk sportas kartais tikrai būna neprognozuojamas, tada labai svarbu neprarasti kontrolės. Dažniausiai tada sporto aistruolį užvaldo godumas ir jis nori kuo greičiau atsilošti, bet ištinka dar didesnė finansinė nesėkmė. Todėl, stebėkite save, svarbu eliminuoti impulsyvumą ir neapgalvotus sprendimus, pastebėti kada esate susierzinęs ir jeigu reikia, tiesiog padaryti pertrauką.

Kai atliekate statymus gyvai, turėkite prieš rungtynės planą, ko siekiate, kiek koeficientas turi užkilti ar kas turi atsitikti sporto rungtynėse, kad atliktumėte statymą gyvai platformoje. Be plano bus sunkiau valdyti save ir savo lažyboms skirtus pinigus. Daugiau apie psichologiją lažybose rasite straipsnyje: statymų psicholigija – pažink save.

Krepšinis gyvai

Lietuvoje krepšinis populiariausia sporto šaka,  dėl to labai populiarios ir krepšinio lažybos. Mūsų lažybų patarimai yra skirti, kai krepšinio rungtynės jau yra prasidėjusios. Į ką atkreipti dėmesį ir pradėti lažintis pelningai live statymuose.

Taigi, pirmiausiai išsirinkite rungtynes, kurios yra svarbios. Ignoruokite rungtynes, kurios nesvarbios, nes jose sunku nuspėti trenerių sprendimus. Pavyzdžiui, treneris į aikštę gali išleisti eksperimentinį penketą, pataupyti svarbius žaidėjus ar nuspręsti komandai šlifuoti naujus derinius. Tokiose rungtynėse galima surizikuoti ir netgi statyti priešingai nei sako logika.

Dėl to kartais sunku prognozuoti NBA, nes komandos žaidžia labai daug rungtynių reguliariajame sezone ir kartais pasitaiko ne daug ką lemiančių susidūrimų. Bet to negalima pasakyti apie NBA atkrintamasias, kur jau kiekvienos rungtynės tampa labai svarbios. Skaitykite mūsų straipsnį apie NBA statymus reguliariajame sezone ir atkrintamųjų etape.

Rungtynėms jau prasidėjus svarbu pastebėti komandų pataikymo procentą. Jeigu jis daug didesnis nei įprastai, tai ruoškite statymą per rungtynių pertrauką už komandų bendrą taškų suminį mažiau (total under). Po rungtynių pertraukos vaizdas tikrai pasikeis, nes nei viena komanda nenori, kad iš jos šaipytųsi, žaidėjai tikrai susiims gynyboje ir nebus taip lengva pataikyti. Bet čia labai svarbu žinoti koks komandos stilius. Jeigu komanda žaidžia krepšinį „bėk ir mesk“, tai iš tokios komandos tikrai sunku tikėtis disciplinos gynyboje.

Futbolas gyvai

Jeigu nusprendėte lažintis gyvai futbolo rungtynėse, tai labai svarbu nepraleisti pačios pradžios futbolo transliacijoje ir suprasti ką sako komentatorius. Nes dažnai per pirmas 5-10 minučių, futbolo komentatorius išdėsto visą situaciją, žaidėjų ir trenerių komentarus, kokia rungtynių svarba ir pan. Todėl jums visiškai nereikia gaišti laiko ieškant informacijos apie futbolo rungtynes, tiesiog išklausote pirmas 5 minutes ir turite nuomonę už ką lažintis futbolas gyvai.

Taip pat per pirmas minutes futbolo rungtynėse svarbu pastebėti, kuri komanda imasi iniciatyvos pirma pelnyti įvartį, o kuri tiktai ginasi. Tą pamatę galite lažintis ir prognozuoti pirmo įvarčio laiką arba kuri komanda pirma įmuš ar laimės pirmą kėlinį. Be abejo turite išsirinkti rungtynes, kuriose žaidžia apylygės komandos, nes kitu atveju ryškus favoritas visada turės iniciatyvą rungtynių pradžioje. Taip pat, galite lažintis, kuri komanda pakels daugiau kampinių. Ta komanda, kuri labiau ginasi, galite lažintis, kad daugiau prasižengs ar surinks geltonių kortelių. Jeigu domina statymai futbole už geltonas korteles, skaitykite mūsų paruoštą 3 dalių straipsnį apie teisėjų reikšmė ir lažinamasis už kortelių skaičių. Dar vykstant futbolo rungtynėms svarbu pastebėti kada aistros tampa nevaldomos ir sportininkai arba teisėjas praranda kantrybę, tada galima tikėtis, kad pasipils geltonos kortelės, tad ruoškite statymą.

lazybu kontoros

Kita live futbolo lažybų statymų taktika yra tokia, kad sulaukti pirmo įvarčio ir tada lažintis. Nes kai rezultatas futbole yra 0:0, komandos žaidžia paslėptais ginklais ir rungtynės gali būti nuobodžios. Bet kai tik kuri nors komanda persveria rezultatą, tai oponentai tikrai mes visus ginklus, kad lyginti rezultatą ir tada pamatysime atvirą ir gražų futbolą. Komandos pradeda žaisti atviromis kortomis ir parodo savo taktines schemas.

Tenisas gyvai

Prieš lažinantis už teniso rungtynes svarbu suprasti jog tenisas yra individualus sportas, o ne komandinis kaip krepšinis ar futbolas. Taip pat svarbu išsirinkti tinkamą lažybų bendrovę tenisui, todėl sudarėme geriausių teniso lažybų bendrovių reitingą.

Tenise kova vyksta vienas prieš vieną ir komandos draugas nepadės jeigu reikalai klostosi prastai. Todėl lažinantis live už tenisą svarbu teniso video transliacijoje pastebėti tenisininkų psichologiją ir fizines savybes. Kaip sportininkas nervuojasi, kaip ilgai ilsisi pertraukėlių metu ar jam svarbu laimėti ar jis abejingas tai kas vyksta aikštėje. Taigi, tai galite pamatyti tik stebėdami video transliacijas, vien iš statistikos protokolų lažintis sudėtinga. Reikia domėtis tenisininkais ir žinoti kaip jie žaidžia ir pastebėjus kažką neįprasto atlikti statymą. Tačiau, tai negalioja karšto temperamento sportininkams, nes jie beveik kiekvienose rungtynėse praranda pusiausvyrą.

Teniso mače galite lažintis, kad bus breikas geime. Pradedate su mažu statymu, ir jeigu neatspėsite, kitame geime dvigubinate statymą, kad vėl bus breikas. Sėkmės atveju padengsite pralaimėtą sumą ir dar išeisite į pliusą. Jeigu atspėjote, kad bus breakas, laukiate kito seto, jeigu ne, vėl dvigubinate.  Labai svarbu prieš rungtynes atlikti analizę ir išsirinkti tas rungtynes, kad oponentai būtų apylygūs, nežaistų gynybinio teniso ir būtų maža tikimybė tie-breikui. Tai rizikinga strategija, kurią galima pavadinti teniso breako dogonu, tačiau įvykdę prieš tai paminėtas tris sąlygas šią riziką kur kas sumažinsite. Mūsų komanda anksčiau atliko dogonų strategijos testavimą krepšinyje, kaip mums sekėsi ir kokie šios strategijos principai galite pamatyti youtube video.

tenisas gyvai

Prieš tai išdėstėme strategiją, kurioje reikia vengti tie-breik'o tikimybės, o kita strategija yra atvirkštinė ir kaip tik reikia ieškoti teniso rungtynių, kai tie-break'o tikimybė didelė. Stebėkite tenisas gyvai ir kai atsitiks seto pratęsimas tie-breikas, lažinkitės kas tą tie-breiką laimės. Oponentai turi būti apylygūs ir svarbu suvokti, kuris tenisininkas turi iniciatyvą ir geriau gynė savo padavimus bei agresyviau žaidė ne savo padavimuose. Todėl svarbu stebėti video transliaciją ir susidaryti prieš tie-break'ą, kas turi šansus tą tie-break'ą laimėti. Tie-breikas dažnai vadinamas loterija, tačiau gerai paanalizavę prieš rungtynes, kaip žaidėjams sekasi žaisti setų pratęsimus, tikrai nevadinsite to loterija.

Geriausios lažybų bendrovės lažybos gyvai statymams

Taigi, jau žinote nemažai strategijų krepšinis gyvai, futbolas gyvai ir tenisas gyvai statymams. Tačiau, kitas žingsnis išsirinkti geriausią lažybų bendrovę statymams gyvai. LazybuGuru.lt sudarė 2024 geriausių lažybų bendrovių internete reitingą ir galime pasakyti, kad geriausias live statymų platformas turi šios lažybų kontoros – 1xbet, 22bet ir Unibet. Šiose bendrovėse taip pat galima stebėti HD live transliacijas iš sporto arenų. Norint pelningai lažintis iš gyvų statymų, svarbu matyti, kas dedasi aikštėje.

Unibet puiki skandinavų bendrovė, jeigu norite pamatyti nemažai video transliacijų. Ši bendrovė tikra pramogų oazė ir apsilankę bet kuriuo paros metu, visada rasite video transliacijų. Naujų žaidėjų laukia pirmojo įnašo premijos, esamiems žaidėjams, Unibet taip pat padovanoja nemokamų pinigų. Ši bendrovė idealiausiai tinka futbolas gyvai statymams. Pagrindinė sąlyga, kad stebėti daug puikių sporto transliacijų yra tiesiog turėti pinigų sąskaitoje ir pastatyti bent vieną statymą. Minimali statymo suma siekia vos 0,10 EUR, tai atrodo viskas lengvai įgyvendinama. 

statymai gyvai

Kita bendrovė, kurią rekomenduojame turėti savo lažybų arsenale, tai 22bet. Rusijos kapitalo įmonė, įžengusi į lažybų rinką visai neseniai. Išbandykite šia bendrovę ir tikrai jums patiks. 22bet turi patogią aplikaciją išmaniesiems įrenginiams, taigi lažintis per mobilų yra labai patogu. Interneto puslapis išverstas į lietuvių kalbą, o kas mėgsta lažintis naudojant kripto valiutas, tai 22bet  turi net 22 opicijas įnešti pinigus ateities pinigais. Stebėti sportas gyvai HD video transliacijas galite tiesiog atsidarę šios lažybų bendrovės sąskaitą ir jokių papildomų sąlygų nėra.

1xbet – dar viena puiki lažybų bendrovė statymams gyvai ir stebėjimui video sporto transliacijų. Lietuvos žaidėjai tikrai turėtų pamilti šią bendrovę, nes krepšinio pasiūla šioje bendrovėje labai stipri. Garantuojame, kad 1xbet visada rasite aukščiausius krepšinio koeficientus ir didžiausias lažybų pasiūlas. O gyvų statymų platformoje galima stebėti net iki 4 video transliacijų vienu metu. Reiškia galite 4 kartus atlikti daugiau statymų, jeigu aišku suspėsite stebėti tiek sporto transliacijų vienu metu. Apie 1xbet  internete galite rasti daug blogų atsiliepimų ir nepagarbą savo klientams. Tačiau LazybuGuru.lt ištestavo 1xbet  bendrovę  ir nerado jokių blogų dalykų, o laimėjimus išmokėjo mažiau nei per parą, neprašydami jokių papildomų dokumentų.

Išvados

Jeigu tik susidomėjote lažybomis iškarto nešokite prie statymų gyvai, kurie yra atliekami rungtynėms jau prasidėjus. Pradžioje apšilkite kojas statymas pre-match statymuose, įgaukite patirties, išmokite kontroliuoti savo emocijas ir priimti sprendimus šaltu protu. Nes lažybos gyvai reikalauja daugiau žinių ir emocijų kontroliavimo, nes galite per vieną sporto transliaciją pralaimėti nemažai pinigų.

O jeigu jau nusprendėte išmėginti save gyvuose statymuose, tai svarbu prieš kiekvienas rungtynes turėti lažybų planą ir šiek tiek paprognozuoti kas gali atsitikti ir kokie jūsų bus veiksmai. Lažybos gyvai tarsi investavimas į akcijas, jus laukiate kol komandos akcijos nukris, koeficientai užkils ir galėsite riebiai pasipelnyti iš gero statymo. Kantrybė, disciplina ir geras banko valdymas tai jūsų kelias į pelningas lažybas.

Tačiau, norint lažintis pelningai reikia turėti ir gerus įrankius tą padaryti. O tie darbo įrankiai yra lažybų bendrovės. Jų yra labai daug ir gali galva susisukti nuo pasirinkimo. Tačiau live statymams mes rekomenduojame tris pačias geriausias 1xbet, 22bet ir Unibet.

Nepamirškite, kad skirtingose sporto šakose veikia ir skirtingi dėsniai. Tenisas yra individualus sportas, todėl prognozuojant tenisą labai daug lemia sportininkų fizinės ir psichologinės savybės. Komandiniuose sportuose, tokiose kaip krepšinis ar futbolas, labai svarbu taktika, trenerių įtaka yra kur kas didesnė. Skirtingai nuo teniso, krepšinyje ir futbole kartais būna visiškai nesvarbių rungtynių ir kartais vien pastebėdami žaidėjų motyvaciją vaizdo transliacijose galite neblogai pasipelnyti. Tuo tarpu tenise irgi tas pasitaiko, nes sezonas trunka visus metus ir tenisininkai kartais tikrai būna pavargę, bet už kiekvieną pergalę jie gauna didesnę premiją iš teniso turnyrų organizatorių ir rėmėjų, todėl teoriškai yra motyvuoti laimėti kiekvieną mačą.

LazybuGuru.lt komanda tikisi, kad šie patarimai jums padės uždirbti iš lažybų su gyvais statymais. Jeigu viskas klojasi ne pagal planą visada galite padaryti pertrauką arba patikrinkite mūsų geriausių lažybų bendrovių puslapį, ten visada rasite geriausias bendrovių premijas žaidėjams, taip papildysite savo lažybų banką nemokamai pinigais.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..