Top-5 lažybų bendrovės JAV sportui

Rudenį prasidėjo JAV amerikietiško futbolo sezonas (NFL), po truputi įsibėgėja ledo ritulio (NHL) ir krepšinio (NBA) sezonai, tai LazybuGuru.lt komanda Jums pristato penkias bendrovės, kurios geriausiai yra skirtos lažintis už sporto lygas, kurios populiarios yra JAV: NBA, NCAA, NHL, NFL, MLB.

📖 Turinys

„Pinnacle”

Ši bendrovė jums leis prisiimti rizikos tiek kiek norite, t.y leis statyti tikrai dideles statymų sumas ir milžiniškas pliusas šios bendrovės, jeigu būsite laimintis žaidėjams, tai „Pinnacle“ neketina jūsų limituoti, t.y bendrovė yra draugiška laimintiems žaidėjams. Jeigu mėgstate statyti šakutes, ši bendrovę jums taip pat leis tą statyti, todėl ši bendrovė yra tituluoja kaip geriausia bendrovė apskritai. „Pinnacle“ nesiūlo pirmojo įnašo premijų ar kitų pigių triukų, bet ši kontorą jums gali pasiūlyti aukščiausius koeficientus, ypač geri koeficientai ir su maža marža yra siūlomi NBA lygai. Taigi jeigu mėgsti lažintis ir neturi dar sąskaitos šioje bendrovėje, tai spausk tada nuorodą esančią žemiau:

Atidaryti „Pinnacle“ sąskaitą

„Sbobet“

Azijietiška bendrovė, bet puikiai tinka JAV sportui ir lygoms. Pirmiausiai dėl to jog gali pasiūlyti puikius koeficientus ir didelę azijietiškų pranšumų (asian handicap) statymų pasiūlą. Ši lažybų bendrovė puikiai tinka jeigu mėgstate lažintis kai rungtynės jau yra prasidėjusios (live betting), nes „Sbobet“ kiekvienoms rungtynėms turi plačią pasiūlą. „Sbobet“ šiuo metu siūlo net iki 200 eurų pirmojo įnašo premijos, tai jeigu neturi dar čia sąskaitos, spausk nuorodą esančią žemiau:

Atidaryti „Sbobet“ sąskaitą

„5Dimes“

Šios bendrovės pagrindinė būstinė yra Kosta Rikoje, tačiau jos pagrindiniais klientai yra JAV gyventojais, todėl „5Dimes“ skiria didelį dėmesį jiems ir lažybų pasiūlą diktuojos tos sporto šakos ar lygos, kurios yra populiarios JAV. Taigi jeigu ir jūs domites tai kas populiaru už Atlanto, ši bendrovė kaip tik jums. O jeigu net ir nesidomite, dėmėsį gali patraukti įspūdingos premijos, kurios siekia net iki 500 JAV dolerių. Kuo „5dimes“ dar išsiskiria iš kitų bendrovių jog jeigu nesiseka ir pralaimite tai kiekvieną mėnesį gali susigražinti iki 20% pralaimėtų pinigų. „5Dimes“ suteikia didelius statymų limitus ir yra draugiška laimintiems žaidėjams, taigi jeigu nori išbandyti šią bendrovę, spauk nuorodą esančią žemiau:

Atidaryti „5Dimes“ sąskaitą

„Intertops“

„Intertops“ pradėjo veiklą nuo 1996 metų ir per paskutinius 3 metus savo žaidėjams išmokėjo daugiau kaip 500 milijonų JAV dolerių laimėjimų, tad jeigu nors ir internetinis puslapis šios bendrovės atrodo nelabai patikimai, šia kontora tikrai galima pasitikėti. Gaila jog Lietuvos žaidėjams ši bendrovė nesiūlo jokių pirmojo įnašo premiju, tačiau siūlo didelius statymų limitus ir neužlimituos jūsų jeigu pradėsite laimėti, taigi „Intertops“ tinka tiek pradedančiajam žaidėjui tiek ir profesionaliam. „Intertops“ turi Kanados žaidimų licencija ir legaliai veikia JAV, turi realius lažybu punktus, todėl didelį dėmesį skiria sporto lygoms, kurios yra populiarios JAV.

Atidaryti „Intertops“ sąskaita

„Unibet“

Ši bendrovė yra viena lyderiaujančių azartinių lošimų bendrovių Europoje, ne veltui du metus iš eilės tai buvo geriausias lažybų operatorius Europoje (2014,2015). „Unibet“ stengiasi savo klientams kurti pramoga, pritaikyti naujausias inovacijos, padaryti internetinį puslapį kuo suprantamesnį ir paprastesnį. Nors tai Europos bendrovė, bet puikiai tinka taip pat JAV populiarioms lygoms, tiesiog ši bendrovė daugelyje sporto šakų stengiasi būti geri ir pateikti geras pasiūlas ir koeficientus. Tačiau „Unibet“ daugiau tinka tam žaidėjui, kuris lažinasi iš pramogos, profesionaliam lažybininkui šia nebus sudarytos geros sąlygos. „Unibet“ galima stebėti vaizdo transliacijas iš NBA ir NHL, tad tai didelis privalumas sporto aistruoliui, tad jeigu dar neturi sąskaitos „Unibet, prisijunk:

Atidaryti „Unibet“ sąskaita

Apibendrinant visos šios penkios bendrovės puikiai tinka JAV populiarioms lygoms ir sporto šakoms, tačiau geriausias premijas gali pasiūlyti „5Dimes“, geriausias maržas ir koeficientus „Pinnacle“, gyvuose statymuose (live betting) ir azijietiškuose pranašumuose nepralenkiami yra „Sbobet“, jeigu norite stebėti geros kokybės TV transliacijas iš NBA, NHL arenų jums tinka „Unibet“, o „Intertops“ gali pasiūlyti didelius statymų limitus, sąskaitos papildimus per bitcoint ir puikų aptarnaujantį personalą, jeigu prireiks pagalbos. Taigi kiekvienas sporto aistruolis gali pasirinkti, kuri jam bendrovė geriausiai tinka.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..