UFC Prognozė: Luis Rodriguez vs Denys Bondar (25-02-2024)

2024 m. vasario 25 d. vyksiančiame UFC kovų vakare – intriguojanti Luiso „Lazy Boy“ Rodriguezo ir Denyso „Psycho“ Bondaro akistata “Flyweight”  svorio kategorijoje. Abu kovotojai į Octagono žemę atsineša savo unikalius stilius bei patirtį, ko pasekoje bus sukurta labai intensyvi atmosfera.

Luisas Rodriguezas, 24 metų kovotojas su 11-2-0 statistika, kurio paskutinė kova baigėsi pralaimėjimu prieš Jerome'ą Riverą, po vienbalsio teisėjų sprendimo rugpjūtį vykusiame DWCS 4.1 (Dana White Contender Series) turnyre.

Luis Rodriguez vs Denys Bondar: Luis Rodriguez @ 2.00

Ortodoksiška Rodriguezo laikysena ir 65 centimetrų ilgio pasiekiamumas, kiekvienoje kovoje prideda savotiško prieskonio. Jo smūgių tikslumas stovėsenoje siekia 37%, o per minutę šis kovotojas sugeba pataikyti maždaug 1,27 tikslaus smūgio.

Rodriguezas taip pat gali pasigirti 50% “takedown’u” tikslumu, o vidutiniškai jų atlieka po 2, kas 15 minučių.

Kita vertus, kitoje pusėje stovi 31 metų Denys Bondaras, kurio turnyro rekordas yra 16-5-0. D. Bondaro fizinis kūno sudėjimas yra labai panašus, o truputi didesnis, net  69 centimetrų rankų pasiekiamumas kovoms visada suteiks kontrastingą stilių.

Jo smūgių tikslumas yra taip pat didesnis nei būsimo priešininko – 45%,  su įspūdingu 4,89 smūgio taiklumu per minutę. Denyso Bondaro “takedown’u” tikslumas taip pat yra 50%, o vidutiniškai šis kovotojas atlieka  jų 2,75 per 15 minučių.

Apsilankykite mūsų kruopščiai atrinktose sporto lažybų svetainėse su geriausiais UFC koeficientais.

ufc-prognoze-luis-rodriguez

Viską apibendrinus, kova žada aukšto lygio įgūdžių bei strategijų akistatą. L.Rodriguezo tikslumas prieš D.Bondaro agresiją. Nepaisant kai kurios statistikos trūkumo, gerbėjai tikrai gali tikėtis jaudinančio šių dviejų talentingų kovotojų mūšio, o galiausiai pergalę turėtų iškovoti Luisas Rodriguezas.

Nors lažybų bendrovės santykiu 2.0 prieš 1.8 nežymiu favoritu laiko Denysą Bondarą, galime būti tikri, kad abu sportininkai šiame įsimintiname UFC susitikime paliks savo gilų  pėdsaką.

Ši UFC prognozė yra tik rekomendacinio pobūdžio ir mes neatsakome už jūsų statymus.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..