Vasario mėnesio prognozių rezultatai: pelnas ir 80% taiklumas

Tai jau antras mėnesis kai LazybuGuru.lt svetainėje galite rasti kokybiškas ir nemokamas lažybų prognozes. Debiutavome sausio mėnesį su smulkiu pelnu, o vasario mėnesį mūsų lokomotyvas pajudėjo visa jėga ir tikėkimes riedės nesustabdomai.

Vasario mėnesi mūsų svetainėje galėjote rasti 10 prognozių, 9 iš jų buvo iš krepšinio arenų ir 1 prognozė iš Eurovizijos. Kol kas didžiausia dėmesį skiriame krepšiniui, tačiau ateityje neatmetame galimybes pasiūlyti ir kitų sporto šakų prognozių.

Taigi kokie buvo, trumpiausio metų mėnesio, rezultatai galite sužinoti šiame video:

Jeigu norite nepražiopsoti kada yra įkeliamos prognozės į LazybuGuru.lt, tai pirmiausiai mes jam skelbiame facebook grupėje „Krepšinio prognozės”. Šioje grupėje galite gauti informaciją ne tik apie mūsų rekomenduojamus statymus, bet ir patys paklausti apie kitus krepšinio statymus ir gauti išsamų atsakymą.

Kovo mėnesį toliau laukia prognozės iš Eurolygos ir NBA arenų. Bus įdomu stebėti kaip Kauno „Žalgiriui” seksis kovojant dėl patekimo į TOP-8. NBA taip pat verda atkakli kova dėl galutinių atkrintamųjų vietų. Ar D.Sabonio vedamai Indianos „Pacers” pavyks pirmam atkrintamųjų etape užsitikrinti namų aikštelės pranašumą. Ar J.Valančiūno Memfio „Grizzlies” išsaugos 8-vietą Vakarų konferencijoje?

Laukia įdomus mėnesis, per kurį gausime atsakymus į mūsų klausimus. Tikėkimės kovas bus pelningas ir turėsime žaliuojanti trečia mėnesį iš eilės. Tačiau norime priminti, kad sporto lažybos yra rizikinga veikla ir praeties rezultatai negarantuoja ateities rezultatų. Todėl mes neatsakome už jūsų sprendimus atliktus lažybose ir šios prognozės yra rekomendacinio pobūdžio.

Dar norime pasidalinti specialia Melbet lažybų bendrovės suteikia premija mūsų lankytojams. Jeigu dar neturite sąskaitos šioje bendrovėje, tai galite gauti 100% pirmojo įnašo premiją iki 130€, su specialiu premijos kodu – SBG.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..