Lažybų bendrovė

Betflip

(Lakmekeris uždarytas)
(Lakmekeris šiuo metu neįvertintas)

Betflip apžvalga

Rodyti daugiau

Betflip FAQ

Aktualūs klausimai
⭐ Ar Betflip patikima lažybų bendrovė?

✅ Taip, Betflip bendrovė yra patikima ir jos reputacija puiki, žaidėjai gerai atsiliepia apie šią bendrovę. Mes taip pat testavome ir nesusidūrėme su jokiomis išmokėjimų ar kitomis problemomis. Betflip veikia nuo 2019 metų, turi Kiurasao lošimų licenciją

⭐ Ar Betflip priima mokėjimus banko kortelėmis?

✅ Į šią bendrovę galima įnešti Luminor, SEB ir Revolut bankų kortelėmis, tačiau Swedbank banko kortelių mokėjimai buvo blokuojami.

⭐ Kokie yra Betflip 1500€ premijos peržaidimo reikalavimai?

Pirmiausiai norint gauti šią premiją, reikia panaudoti SMART150 premijos kodą. Tada 150% nuo pirmojo depozito sumos gausite premiją, kuri maksimaliai negali viršyti 1500€ sumos. Peržaidimo reikalavimai yra sudėtingi dėl to, kad reikia 15 kartų išstatyti jūsų gautos premijos sumą ir statant reikia sukombinuoti 3 statymus bent su 1.30 koeficientu.

⭐ Kaip papildyti Betflip sąskaitą kriptovaliutomis?

Jeigu norite papildyti Betflip sąskaitą kriptovaliutomis, pirmiausiai jums reikia atsidaryti kriptopiniginę, kurią galite rasti Coinbase arba Binance keitykloje. Atsidarius čia sąskaitą, galėsite kriptovaliutų nusipirkti bet kuria VISA/Mastercard banko kortelę, o tada turėdami kritpovaliutos, galėsite ją pervesti į Betflip lažybų bendrovę.

⭐ Kurių sporto šakų koeficientai yra geriausi Betflip?

Betflip išsiskiria puikia esporto pasiūla ir koeficientais. Taip pat neblogi yra JAV lygų koeficientai (NBA, NHL, NFL). Be abejo kaip ir kiekvienoje bendrovėje svarbi sporto šaka yra futbolas, čia rasite visu svarbiausius įvykius ir neblogus koeficientus.

Betflip atsiliepimai

2022 m. 22 birželio d.
Rated 1 out of 5

galbut 3-4 bendroves matau kaip jus rekomenduojat, atsiliepiat teigiamai ir rasot, kad patestavot- viskas su jom gerai, deja butent sita bendrove yra scamu scamas ir prilygsta visiems 1xbetams, sita jusu puslapi aplamai reiktu uzdaryti nes arba jus patys esat scameriai arba istikro miningitai prie kompiuteriu susede.. pats asmeniskai praeiti nudegiau nuo sios bendroves, nei ismoka pinigu nei atraso i zinutes. Niekam nerekomenduoju sitos bendroves ir aplamai sita lazybu guru nes tai ka jie pateikia visiskai neatitinka, pries registruojant bendrovei pirma pagooglinkit apie ja ir pamatysit, kad puse bendroviu apie kurias gerai atsiliepia sis puslapis yra scamai ir pavog jusu pinigus

As
(78.62.162.9)

Leave your review

Puslapyje veikia reCAPTCHA apsauga ir galioja
Google Privatumo politika ir Sąlygos ir taisyklės.