Lažybų bendrovė

Betwinner

(Lakmekeris uždarytas)
(Lakmekeris šiuo metu neįvertintas)

Betwinner apžvalga

Rodyti daugiau

Betwinner FAQ

Aktualūs klausimai
⭐ Kaip gauti Betwinner pirmojo įnašo premiją?

Norint gauti Betwinner premiją iki 130€,  registruojantis reikia nurodyti premijos kodą LG130 ir tada reikia įnešti į sąskaitą bent 1€. Nuo depozito sumos, bus paskirta premija, kuria gali gauti tik nauji žaidėjai. Jokių premijos kodų niekur nereikia vesti, premija bus pridėta automatiškai.

⭐ Ar Betwinner saugi lažybų bendrovė?

Betwinner turi Kiurasao lošimų licencija, todėl ji privalo vykdyti šios licencijos įstatymus, kaip pavyzdžiui išmokėti visus laimėjimus savo žaidėjams ir pan. Todėl lažybų megėjai gali Betwinner statyti saugiai.

⭐ Kokios yra Betwinner 130€ premijos peržaidimo sąlygos?

Reikia atlikti 5 statymus, statymas turbi būti kombinuotas ir ji sudaryti reikia iš bent 3 įvykių, kurie turėtų bent minimum 1.40 koeficientą. Tačiau nepamirškite, kad gauti šią premiją pirmiausiai reikia panaudoti premijos kodą LG130.

⭐ Kaip greitai Betwinner išmoka laimėjimus?

Jeigu naudojates elektronines pinigines, kaip Skrill ar Neteller, tai išmokėjimus gausite akimirksiu per kelias minutes. Jeigu norite gauti pervedimą į lietuviškus bankus, tai užtruks ilgiau, bet savo pinigus turėtumėte gauti per mažiau nei 24 valandas.

⭐ Ar Betwinner galima lažintis naudojant Bitkoiną?

Betwinner sąskaitą papildyti ar gauti išmokėjimą galima gauti ne tik Bitkoino kriptovaliuta, bet ir dar kitomis 25 kriptovaliutomis.

Betwinner atsiliepimai

2020 m. 30 rugsėjo d.
Rated 3 out of 5

Tai yra rusiska bendrove nelaikykit didesniu sumu saskaitose, jei pakelet bent iki 100 euro rekomenduoju persivesti i saskaita

Viktoras
(88.118.130.187)

Leave your review

Puslapyje veikia reCAPTCHA apsauga ir galioja
Google Privatumo politika ir Sąlygos ir taisyklės.