Lažybų bendrovė

Uniclub

(Lakmekeris uždarytas)
(Lakmekeris šiuo metu neįvertintas)

Uniclub apžvalga

Rodyti daugiau

Uniclub FAQ

Aktualūs klausimai
⭐ Ar Uniclub yra saugi lošimų bendrovė?

Uniclub turi lošimų priežiūros komisijos licenciją, todėl yra legaliai veikianti lošimų bendrovė Lietuvoje.

⭐ Kaip gauti Uniclub 75€ nemokamą statymą?

Norint gauti Uniclub 75€ statymą be rizikos, reikia registruotis, atlikti depozitą su premijos kodu BETAS75. Minimalus įmokos dydis premijos gavimui yra 3€, o suteikiama statymo vertė – 75€. Kad panaudoti šią premiją, turite pasirinkti lažybų įvykį už kurį lažinsitės ir lažybų kortelėje paspausti “pasirinkite nemokamą statymą”. Tačiau šiuo metu ši premija nėra aktyvi Uniclub žaidėjams.

 

⭐ Koks yra Uniclub premijos kodas?

Norint gauti pirmojo įnašo premiją, papildant sąskaitą reikia nurodyti premijos kodą BETAS75. Jeigu netyčia to nepadarėte, nieko baisaus, kreipkitės į pagalbos darbuotojus ir premija bus pridėta prie jūsų sąskaitos. Tačiau šiuo metu Uniclub premijos negalioja.

⭐ Kokiais mokėjimų būdais galima papildyti Uniclub sąskaitą?

Uniclub sąskaitą galima papildyti per visus Lietuvoje veikiančius bankus – SEB, Swedbank, Luminor, Šiaulių banką, Citadele, Medicinos banką, LKU. Taip pat galima papildyti per Skrill, Neteller, Paysera bei VISA, Mastercard kortelėmis.

⭐ Kaip greitai Uniclub išmoka laimėjimus?

Uniclub išmokėjimus daro tiek į banko sąskaitas, tiek į elektronines pingines – Skrill, Neteller. Tai išmokėjimai dažniausiai užtrunka iki 1 darbo dienos, bet kartais gali užtrukti ir iki 5 darbo dienų.

Uniclub atsiliepimai

Nėra nei vieno atsiliepimo. Būk pirmas ir parašyk atsiliepimą dabar!

Leave your review

Puslapyje veikia reCAPTCHA apsauga ir galioja
Google Privatumo politika ir Sąlygos ir taisyklės.