Eurolygos, NBA žaidėjų pelnytų taškų (totalų) statymai

Krepšinio sezonas jau įsibėgėjo. Eurolygoje komandos sužaidė po 16 rungtynių, tuo tarpu NBA lygoje nėra nepralaimėjusių komandų ir po truputį formuojasi lyderiai ir dugne esančios komandos.

Šiuo metu jau galima matyti lažybų bendrovių tendencijas, siūlomą pasiūlą ir, svarbiausia, pastovumą. Dauguma lažybų bendrovių jau yra paruošusios pasiūlą, kurią galima rasti prieš kiekvienas krepšinio rungtynes, kadangi jau praėjo pakankamai laiko, kad būtų surinkta informacija apie žaidėjus.

Tai leidžia rasti plačią pasiūlą, kuri yra daug daugiau nei tiesiog žaidėjų pelnomi taškai. NBA pasiūloje galima rasti statymų net už žaidėjų padarytas klaidas rungtynių metu. Eurolygos žaidėjų pasiūla šiek tiek mažesnė, tačiau jau yra lažybų bendrovių, kuriose galima statyti už pagrindinių komandos žaidėjų asmeninę statistiką: pelnyti taškai, atkovoti kamuoliai, rezultatyvūs perdavimai.

Šioje apžvalgoje patikrinsime geriausių lažybų bendrovių duodamą pasiūlą asmeninei žaidėjų statistikai. Keletas bendrovių prie asmeninės žaidėjų statistikos duoda galimybę statyti ir už bendrą komandos statistiką, tad į apžvalgą įtrauksime ir šiuos pasirinkimus.

📖 Turinys

Eurolygos žaidėjų totalų pasiūla

22bet lažybų bendrovėje galima rasti standartinius statymus žaidėjų statistikai:

Eurolygos žaidėjų totalų pasiūla

Gan didelis žaidėjų sąrašas, o tai yra svarbus aspektas, kadangi dažnai lažybų bendrovėse galima rasti tik pagrindinių žaidėjų statistiką. Mažai žaidžiančius žaidėjus arba kurių taškų vidurkis yra labai mažas, retkarčiais galima pagauti išanalizavus žaidėjo situaciją. Pavyzdžiui, dėl traumos nežais pagrindinis x pozicijos žaidėjas, todėl kitas žaidėjas gali tikėtis daugiau minučių. Kai kuriose lažybų bendrovėse pasinaudoti šia situacija negalėsi, kadangi pasiūloje bus tik pagrindiniai žaidėjai.

kas pelnys daugiau tasku

Nedidelis pasirinkimas pasiūloje „Kas pelnys daugiau taškų“. Šioje skiltyje 22bet lažybų bendrovė duoda tik po kelis pagrindinius komandos žaidėjus.

kas pelnys zaideju taskus

Taip pat, galima rasti keletą statymų su žaidėjų pranašumu ir bendru pelnomų taškų kiekiu. Pasiūla čia irgi nėra didelė, tačiau keletą statymų galima rasti. Visose rungtynėse pasiūla panaši ir stabili. Koeficientai standartiniai 1.80-1.90, žaidėjų statistika yra suderinta su koeficientais, o ne koeficientai pritempti prie statistikos. Statyti galima visą dieną, rungtynių dieną jau pirmoje dienos pusėje būna sukelta pasiūla, todėl nereikia laukti paskutinių valandų iki rungtynių pradžios.

Bet365 lažybų bendrovėje irgi galima rasti žaidėjų pasiūlos. Nors ši bendrovė nepasižymi plačia žaidėjų statistikos pasiūla, pagrindinius žaidėjus galima surasti. Šios bendrovės pasiūla išsiskiria tuo, kad koeficientai būna labai įvairūs. Jie koeficientus priderina prie statistikos ir čia gali rasti koeficientų nuo 1.50 iki 2.20.

bet365 zaideju pasiula

Kartais koeficientų įvairove galima pasinaudoti ir išspausti maksimumą, pavyzdžiui, kryžiuojant su kitomis lažybų bendrovėmis arba bandant tiesiog pagauti didesnį koeficientą. Vis tik, stabiliai statant šioje bendrovėje už žaidėjų statistiką, pasidaryti didesnį pelną trukdys maži koeficientai. Kaip matote nuotraukoje, dažnai už žaidėją daugiau/mažiau duoda tik po 1.83, o tai yra per mažas koeficientas ilgalaikėje perspektyvoje.

Betsafe lažybų bendrovės pasiūloje galima rasti pagrindinius statymus žaidėjų statistikai. Dažniausiai visa koncentracija būna tik ties pelnomais taškais, tačiau kartais galima tikėtis ir platesnės pasiūlos žaidėjų statistikai.

 betsafe zaideju taskai

Duodami pagrindiniai žaidėjai, koeficientai standartiniai 1.85. Dienos eigoje dažnai koeficientai išsitampo, kadangi lažybų bendrovė reaguoja į statomas sumas. Žaidėjo statistikos bendrovė nekeičia, tuo tarpu koeficientas į vieną arba į kitą pusę tikrai pasikeičia.

Prie žaidėjo pelnomų taškų galima rasti ir pranašumus su skirtingais žaidėjais bei bendrą įmestų žaidėjų sumą. Žalgirio rungtynių dieną žaidėjų statistiką galima rasti jau ryte, o kitos komandos būna sukeliamos dienos viduryje.

rezultatyvus perdavimai

Ne visada, bet kartais galima rasti ir daug platesnę žaidėjų statistiką. Šiuo atveju, kiek tritaškių įmes x žaidėjas ir A.Shved rezultatyvių perdavimų suma. Kitas statymas yra populiarus NBA lygos pasiūloje – bendra taškų, atkovotų kamuolių ir rezultatyvių perdavimų suma.

Melbet lažybų bendrovė išsiskiria tuo, kad duoda ne tik pelnomus taškus, tačiau ir kitus statistikos elementus. Plati pasiūla pasižymi ir tuo, kad galima statyti ne tik kuris žaidėjas pelnys daugiau taškų, bet ir kuris atkovos daugiau kamuolių.

melbet koeficientai

Nors šioje Melbet lažybų bendrovėje galima rasti platesnę žaidėjų statistiką, pačių žaidėjų pasiūloje nėra daug. Prie atkovotų kamuolių ar rezultatyvių perdavimų yra išskiriama tik po kelis pagrindinius komandos žaidėjus.

melbet perdavimai

Prie pelnomų taškų lažybų bendrovė išskiria irgi pagrindinius žaidėjus. Dažniausiai būna 10-13 žaidėjų per abi komandas, o tai nėra didelis skaičius. Šioje lažybų bendrovėje pastatyti už mažiau žaidžiančius žaidėjus galimybės beveik nėra.

milano zalgiris

Prie statistikos statymų galima paminėti tai, kad ši bendrovė duoda pasiūlą ir komandos rezultatams. Melbet lažybų bendrovėje galima statyti kiek kamuolių atkovos visa komanda, kiek rezultatyvių perdavimų atliks ir net kiek blokuos metimų.

blokai

Dar vienas teigiamas dalykas šioje bendrovėje yra aukšti koeficientai. Taip, jų galima rasti ir mažesnių. Pavyzdžiui, šiuo atveju su Žalgirio blokuotų metimų skaičiumi, tačiau šiuo atveju yra koeficientas pritaikytas prie statistinio rodiklio. Kadangi lažybų bendrovė neduoda statyti lyginių skaičių (pavyzdžiui, šiuo atveju galėjo būti blokų skaičius 2 su koeficientais 1.85), todėl kartais koeficientai būna nevienodi. Standartiniai bendrovės koeficientai yra 1.85 į abi puses, kas nėra labai blogai. Kartais galima rasti ir 1.89 į abi puses, kas jau yra gerai.

bloku statymai

Topsport lažybų bendrovė daugiausiai dėmesio skiria Žalgirio komandai. Kitoms rungtynėms galima rasti tik pagrindinių žaidėjų pelnomus taškus, tuo tarpu Žalgirio rungtynėse žaidėjų pelnomų taškų pasiūla yra beveik maksimali.

Galima statyti net už mažiausiai žaidžiančius žaidėjus. Topsport lažybų bendrovės minusas tas, kad yra galimybė, jog žaidėjai įmes lygiai tiek, kiek jiems duodama pasiūloje ir tokiu atveju statymas bus ne prilygintas vienetui, o pralaimėtas.

zaidejai plenys tasku

Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad Topsport lažybų bendrovėje žaidėjų statistika skaičiuojama ir pratęsimo metu. Ši lažybų bendrovė išsiskiria tuo, kad visi pagrindiniai statymai (kas laimės, pranašumas, kiek abi komandos pelnys taškų, kiek komanda pelnys taškų, pergalės intervalas, ar rungtynėse pelnytų taškų kiekis yra lyginis/nelyginis) yra skaičiuojami per pagrindinį rungtynių laiką.

Tuo tarpu pratęsimas įeina į šiuos statymus: kas daugiau atliks rezultatyvių perdavimų, taikliau mes baudas, taikliau mes tritaškius, taikliau mes dvitaškius, daugiau atkovos kamuolių, kiek komanda pelnys tritaškių, kiek komanda padarys rezultatyvių perdavimų, kiek žaidėjas atkovos kamuolių, kiek žaidėjas pelnys taškų, kuris žaidėjas pelnys daugiau taškų.

Tam tikrus statymus galima rasti tik išskirtinėse rungtynėse, o šiuo atveju mums aktualiausia yra pelnomi žaidėjų taškai, todėl atlikę statymą Topsport lažybų bendrovėje, nepamirškite, kad pratęsimas irgi skaičiuojasi.

Kad Topsport daugiausiai dėmesio kreipia į lietuviškas komandas rodo dar ir tai, kad EuroCup lygos rungtynėms atlikti statymus už žaidėjų statistiką galima tik rungtynėse, kuriose žaidžia Vilniaus „Rytas“.

zaideju statistika

Pasiūla ne tokia didelė kaip Eurolygoje žaidžiančio Žalgirio, tačiau duodama pasiūla yra pakankama, kad galima būtų rasti vertingą statymą.

Williamhill lažybų bendrovėje galima rasti statymų, kurie nėra tik pelnomi žaidėjų taškai. Minusas tas, kad pasiūla dažnai yra sukeliama antroje dienos pusėje, todėl daug laiko pasiruošti ir išanalizuoti pasiūlos nėra.

william hill pasiula

Koeficientai normalūs, 1.85 į abi puses ir retai kada pasijudina į vieną ar kitą pusę. Nėra kitose lažybų bendrovėse mėgstamų statymų tarp žaidėjų (kas daugiau pelnys, kiek žaidėjai pelnys kartu sudėjus). Tačiau, čia galima rasti pagrindinių žaidėjų pelnomus taškus + rezultatyvius perdavimus arba atkovotus kamuolius. Lažybų bendrovė parenka pagal žaidėjo poziciją ir statistinius rodiklius.

1xBit lažybų bendrovėje, kurioje statymus atlikti galima kriptovaliutomis, žaidėjų pasiūla yra tikrai plati ir įdomi. Čia galima statyti ne tik už žaidėjus, bet ir už komandos statistiką. Pasiūloje galima rasti beveik visą pagrindinę statistiką: atkovotus kamuolius, perimtus kamuolius, rezultatyvius perdavimus ir blokuotus metimus.

1xbet pasiula

Kaip ir daugumoje kitų bendrovių, šioje pasiūloje galima rasti žaidėjų pelnomų taškų pranašumą prieš kitus žaidėjus. Nors šioje vietoje pasiūla nėra labai plati, 1xbit lažybų bendrovė išsiskiria tuo, kad suteikia galimybę atlikti statymą už rečiau lažybų pasiūlose randamas statistikos kategorijas.

Optibet lažybų bendrovės pasiūla labai maža. Čia galima rasti tik kelis pagrindinius komandos žaidėjus, o statymą atlikti galima tik už pelnomus taškus.

optibet pasiula

Bendrai apžvelgus visas geriausias lažybų bendroves, galima teigti, kad turėti tik vieną lažybų bendrovės sąskaitą ir statyti už žaidėjų statistiką yra per mažai. Norint, kad būtų didesnė galimybė iš to užsidirbti, reikia turėti bent kelias lažybų bendrovių sąskaitas, todėl rekomenduojame pažvelgti į mūsų sudarytą geriausių lažybų bendrovių reitingą. Tai ne tik leis atlikti statymą su didesniu koeficientu, bet ir turėti prieigą prie platesnės lažybų pasiūlos.

Turint sąskaitą daugiau nei dvejose lažybų bendrovėse padidėja tikimybė atlikti statymą be rizikos, kadangi žaidėjų statistikos koeficientai pasiūloje yra nesunkiai ištampomi ir tai priklauso nuo vietinės rinkos. Todėl, kartais lietuviškose lažybų bendrovėse koeficientai gali būti visai kitokie nei, pavyzdžiui, užsienio kontorose.

NBA žaidėjų totalų pasiūla

NBA pasiūla lažybų bendrovėse yra daug platesnė nei Eurolygos, todėl problemų atlikti statymą už žaidėjų pelnomus taškus neturėtų kilti. Kadangi žaidėjų pasiūla yra tikrai plati, skirtingos lažybų bendrovės bando plėsti pasiūlą, kad galėtų išsiskirti tarp konkurentų.

Peržvelgsime geriausias lažybų bendroves ir pažiūrėsime, kuriose galima rasti plačiausią pasiūlą, kuri išsiskiria įdomiais ir neįprastais statymais. NBA rungtynės vyksta kiekvieną dieną, todėl yra svarbu, kad bendrovės būtų pastovios su pasiūla ir kiekvieną dieną būtų galima rasti mums norimus statymus.

Ieškant geriausios lažybų bendrovės NBA žaidėjų statistikos statymams, svarbu atkreipti dėmesį į tai, kaip anksti yra sukeliama pasiūla. Dėl JAV laiko juostos dažnai žaidėjų statistika būna sukeliama jau vėlyvais Lietuvos vakarais.

Taip pat, svarbu žinoti, kurios lažybų bendrovės reaguoja į pasikeitimus. Kadangi rungtynės vyksta labai dideliu tempu, žaidėjai dažnai yra saugomi ir dėl įvairių smulkių traumų praleidinėja rungtynes. Kai nežaidžia vienas ar kitas žaidėjas, atsiveria įvairios galimybės sužaisti geresnes rungtynes kitam žaidėjui.

Niekam nėra naujiena, kad žaidėjai NBA žaidžia įdėti į rėmus. Čia yra aiškios minutės kas kiek žaidžia. Aiškus eiliškumas, kada žaidėjai kyla nuo suolo ir kada vėl sėda. Labai retai būna, kai x žaidėjas sužaidžia ne pagal savo įprastas minutes, net jeigu jam ir labai gera diena. Todėl dėl traumų sveiki žaidėjai gauna papildomų minučių, o į tai reaguoja tikrai ne visos lažybų bendrovės.

Unibet lažybų bendrovėje galima rasti daugiau statymų iš žaidėjų statistikos nei tik pelnomi taškai. Šioje lažybų bendrovėje koeficientai yra pritempiami prie statistikos, todėl dažnai koeficientai būna išsikraipę ir nėra pastovumo. Pliusas yra tas, kad kartais galima rasti tikrai patikimą statymą su 1.50 koeficientu, kurį galima įtraukti į mini kombinaciją.

nba zaideju pasiula

Šioje lažybų bendrovėje stabiliai galima rasti pasiūlą, kurioje yra žaidėjų pelnomi taškai, rezultatyvūs perdavimai, atkovoti kamuoliai, įmesti tritaškiai, ar žaidėjas atliks dvigubą dublį.

dvigubas dublis

Viena iš populiariausių Unibet statymų skilčių yra „Players Specials“. Čia galima statyti už bendrą žaidėjo suminį taškų kiekį, į kurį įeina taškai, atkovoti kamuoliai ir rezultatyvūs perdavimai. Kartais lažybų bendrovė papildo pasiūlą su „ar žaidėjas atliks trigubą dublį“.

Unibet lažybų bendrovė išsiskiria tuo, kad čia gan anksti galima rasti sukeltą žaidėjų pasiūlą. Pati pasiūla yra tikrai gan plati, kadangi neapsistoja tik ties žaidėjų pelnomais taškais. Labai retai, dažniausiai ankstyvose sekmadienio rungtynėse, ši lažybų bendrovė suteikia galimybę statyti gyvai už žaidėjo pelnomus taškus.

Naudoti šią lažybų bendrovę rekomenduojame dėl plačios pasiūlos, dėl „Players Specials“ skilties ir todėl, kad kartais galima rasti statymų su mažesniais koeficientais, kuriuos galima įtraukti į kombinaciją. Pavyzdžiui, komandos metikui duodamas 1.5 tritaškių suminis daugiau su 1.40-1.50 koeficientu.

CloudBet lažybų bendrovėje yra plati, bet tik į startinio penketo žaidėjus orientuota pasiūla. Pliusas bendrovės yra tas, kad žaidėjo pasiūla yra tikrai plati. Jeigu jau duoda statyti už tam tikrą žaidėją, tai statyti galima beveik už visus statistinius rodiklius. Minusai, kad pagrinde tik startinio penketo žaidėjai ir kai kurie koeficientai išsitampę.

cloudbet pasiula

Kaip matote nuotraukoje, lažybų bendrovė duoda sąlygą, kad žaidėjas būtinai turi startuoti rungtynėse. Kadangi duodama pasiūla pagrinde yra tik už pagrindinius žaidėjus, tai realiai niekada taip nebus, kad žaidėjas nežais rungtynėse, jeigu jau bus registruotas. Dar vienas minusas tas, kad CloudBet reaguoja į esamą situaciją. Pavyzdžiui, rungtynėse tarp „Wizards“ ir „Kings“ nėra tiksliai aišku ar B.Bogdanovič žais šiose rungtynėse, todėl pasiūloje nėra nei vieno „Kings“ komandos žaidėjo.

nba zaideju statymai

Mažiau besidomintiems tai gali būti naudinga, kadangi jeigu nėra galimybės pastatyti, tai ir nebus atliktas statymas. Retkarčiais šis neaiškumas ar žais tam tikri žaidėjai pakiša koją tiems, kurie neturi galimybės išlaukti galutinės informacijos ir atlieka statymą, kuris vėliau būna paveikiamas x žaidėjo nežaidimu. Šioje lažybų bendrovėje atlikę statymą jūs būsite ramūs, kad niekas nepasikeis, nes jie neduoda pasiūlos žaidėjams ar visai komandai, jeigu nėra aišku, kokia bus komandos sudėtis rungtynėse.

Betsafe lažybų bendrovėje pasiūla nėra stabili, todėl statyti tik šioje bendrovėje nėra naudinga, kadangi nebūtų jokio pastovumo. Pavyzdžiui, sekmadienio rungtynėms, kurios bus žaidžiamos 22:30 Lietuvos laiku, pasiūla yra labai plati.

betsafe pasiula

Čia galima rasti pagrindinius žaidėjus pagrindinėse statistikos kategorijose. Smagu matyti, kad betsafe deda žingsnį į priekį ir kartas nuo karto įdeda tokių statymų, tačiau tikėtina, kad prireiks nemažai laiko, kol tokią pasiūlą matysime daugumoje rungtynių. Tos pačios nakties rungtynėms tokios plačios pasiūlos nebėra. Betsafe rungtynėms, kurios bus žaidžiamos naktį, duoda tik pagrindinių žaidėjų pelnomus taškus.

betsafe assits pasiula

Bendrovės minusas tas, kad koeficientai yra ištampomi, todėl jeigu nespėjote pastatyti tik pasirodžius pasiūlai, koeficientai greitai gali būti numušti. Žiūrint bendrai, koeficientai yra geri, dažniausiai 1.85 į abi puses, o svarbiausia, kad stabilūs. Statistika yra pritaikyta prie koeficientų, todėl nematome tokių koeficientų kaip kitose bendrovėse (pvz. 1.67-1.98)

Megapari lažybų bendrovės pasiūla nėra didelė, tačiau galima rasti įdomių statymų. Žaidėjai, už kuriuos galima statyti, yra pagrindiniai, todėl nevertėtų tikėtis šioje bendrovėje rasti žaidėjų, kurie žaidžia mažai. Įdomu tai, kad galima statyti bendrai už komandos statistinius rodiklius, o tada šalia yra ir žaidėjai. Nemažai statymų su žaidėjų palyginimais, tokiais kaip: kas daugiau atkovos kamuolių ar atliks rezultatyvių perdavimų.

atkovoti kamuoliai

Pasiūla nedidelė, bet pastovi. Visoms rungtynėms duodama ta pati pasiūla, todėl turėdami prieigą prie šios bendrovės visada žinosite, kad už pagrindinius žaidėjus atlikti statymą čia bus galima. Tai suteikia papildomą galimybę lyginti koeficientus su kitomis bendrovėmis ir ieškoti, kur tą vakarą atlikti statymą yra geriausia. Jeigu nesate nieko girdėję apie šią lažybų bendrovę, rekomenduojame peržiūrėti Megapari lažybų bendrovės apžvalgą.

Campobet lažybų bendrovėje pasiūla nėra didelė ir orientuota į pagrindinius komandos žaidėjus. Čia galima rasti pagrindinius statistinius rodiklius, tačiau žaidėjų pasirinkimas yra minimalus.

campobet pasiula

Koeficientai ištampyti, todėl atlikinėti statymus tik šioje bendrovėje nėra patartina. Turėti prieigą prie jos būtų pliusas, kadangi yra galimybė pagauti statymą su dideliu koeficientu, galbūt net sukryžiuoti su kita lažybų bendrove. Pasiūla vienoda visoms rungtynėms, todėl pastovumas yra, tiesiog labai siauras žaidėjų pasirinkimas.

WilliamHill lažybų bendrovėje pasiūla nemaža, tačiau ji skirta tik pagrindiniams komandos žaidėjams. Ši lažybų bendrovė išsiskiria tuo, kad už tą pati statistinį rodiklį duoda žaidėjui tris variantus.

sbobet pasiula

Bendri koeficientai geri, dažniausiai po 1.85 į abi puses. WilliamHill lažybų bendrovėje koeficientai keičiasi daug lėčiau, pavyzdžiui, lyginant su Betsafe. Papildomi keli variantai už pelnomus taškus ar kitus statistinius rodiklius yra nebent tam, jeigu analizė rodo, kad šiandien žaidėjas tikrai pelnys daugiau nei įprastai, tada galima pabandyti didesnį koeficientą.

sbobet zaidejas tikrai pelnys

Bendra pasiūla nemaža ir stabili, todėl kiekvieną vakarą galima tikėtis, jog už pagrindinius žaidėjus bus galimybė atlikti statymą. Jeigu rungtynėse yra neaiškumu dėl žaidėjų, tikėtina, kad pasiūlos nerasite. Pavyzdžiui, šios nakties rungtynėse tarp „Wizards“ ir „Kings“ nėra aiški „Kings“ komandos sudėtis, todėl prie pasiūlos nėra išvis nei vienos komandos žaidėjų. Jeigu su sudėtimis viskas aišku, tuomet nesvarbu rungtynės žaidžiamos ankstų sekmadienio vakarą, ar kaip visada, naktimis – pasiūla tokia pati.

Optibet lažybų bendrovės pasiūla yra labai maža. Yra tokių lažybų bendrovių, kurios išvis neduoda jokios pasiūlos žaidėjų statistikai, todėl Optibet pasiūla yra geriau nei nieko, tačiau pati pasiūla yra labai silpna.

optibet nba pasiula

Duodama tik keliems žaidėjams ir galimybė statyti yra tik už pelnomus taškus. Kiekvienose rungtynėse galima rasti žaidėjų pasiūlą, tačiau nėra aišku kokiems žaidėjams pasiūla bus skirta.

clippers pelicans

Dažnai pasiūla skirta tik pagrindiniams žaidėjams, o dažniausiai tik patiems svarbiausiems. Ši lažybų bendrovė per silpna, norint stabiliai statyti už žaidėjų statistiką.

Pinnacle lažybų bendrovėje pasiūla gan didelė ir nėra tik už pačius svarbiausius komandos žaidėjus. Pagrinde pasiūla yra skirta starto penketo žaidėjams.

starto penketu pasiula

Atlikti statymus galima beveik už visus statistinius rodiklius. Koeficientai nėra labai stabilūs, bet jie tikrai gan aukšti, kuo ir pasižymi ši lažybų bendrovė.

koef

Pasiūla stabili, kiekvienoms rungtynėms galima rasti šiuos statymus, todėl tai tikrai didelis pliusas bendrovei. Koeficientai šokinėja todėl, kad yra pritempti prie statistikos. Tačiau, su ištampytais koeficientais pliusas tas, kad galima lyginti su kitomis bendrovėmis ir bandyti kryžiuoti, o kartais galima užtaikyti ant tiesiog ant didelės vertės statymo su koeficientu, didesniu nei 2.

Išvados

Bendrai apžvelgus skirtingas lažybų bendroves galima jas skirstyti į kelias lentynas. Vienose statymus galima atlikti tik ant pagrindinių žaidėjų ir tik už pelnomus taškus, kitose didesnis žaidėjų pasirinkimas, o trečioje lentynoje randame lažybų bendroves, kuriose pasiūla ne tik plati žaidėjų pasirinkimu, bet yra galimybė atlikti statymą ir už žaidėjo klaidas, rezultatyvius perdavimus ar atkovotus kamuolius.

Didžiausias patarimas norintiems statyti už žaidėjų statistiką yra turėti kuo daugiau skirtingų lažybų bendrovių. Tokiu atveju bus galimybė išsirinkti geriausią koeficientą ir turėsite daug įvairių variantų statymui atlikti.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..