Naujo Eurolygos sezono prognozės. Eurolyga gyvai – Kauno Žalgiris tiesiogiai

Kur stebėti Kauno Žalgirį tiesiogiai (Eurolyga gyvai)?

Jeigu nenorite už Eurolygos transliacijas mokėti ir stebėti Žalgiris tiesiogiai nemokamai, tada jums gali padėti lažybų bendrovės. Rekomenduojame atsidaryti sąskaitas jose ir stebėti Eurolyga tiesiogiai nemokamai, nes tam išskirtinių sąlygų nėra, tiesiog reikia atsidaryti sąskaitą.

Kauno Žalgiris tiesiogiai nemokamai (Eurolyga online)

bet365 logo eurolygos tvarkarštis rezultatai Atlikti statymą per 24 val. (18+ galioja taisyklės ir statymų reikalvimai) Žiūrėk per Bet365

Spalio 1 dieną startavo naujas Eurolygos sezonas ir tai krepšinio fanams labai didelė šventė. Praėjęs sezonas, kuri kovo mėnesį sustabdė koronavisusas, taip ir neatsakė į daugybę klausimų. Tačiau šį 2020/21 m. sezoną Eurolyga yra užsibrėžusi baigti sezoną ir išaiškinti čempioną, net jeigu reikės suformuluoti burbulą, kaip tą padarė NBA.

Šį sezona Eurolygoje naujų komandų nėra, liko visos tos pačios, kurios dalyvavo iki sustabdant sezoną. Taigi Eurolygoje yra 18 komandų, reguliariajame sezone bus sužaistos 34 rungtynės. Planuojama reguliarujį sezoną baigti iki balandžio vidurio, o antkrintamųjų etapas – gegužės pradžioje.

Euroleague

Decimal

Euroleague

Prieš apžvelgiant komandas ir jų galimybes čempionate, pažiūrėkime kokiose lažybų bendrovėse rasti geriausius Eurolygos koeficientus, pasiūlą bei kur stebėti Eurolyga tiesiogiai nemokamai internetu.

📖 Turinys

Žalgiris gyvai. Eurolyga tiesiogiai internetu

Jeigu jūsų kabelinės operatorius transliuoja „TVPlay” kanalą, tai jums pasisekė galite stebėti Eurolygą patogiai įsitaisę prie televizoriaus ekrano. Bet ką daryti jeigu tokio kanalo pas jus nėra arba gyvenate užsienyje? Tada belieka stebėti stipriausias Europos krepšinio kovas internetu ir ieškoti kur pažiūrėti Eurolyga Žalgiris tiesiogiai nemokamai.

Euroleague.tv – tai oficiali Eurolygos svetainė, kurioje galite stebėti labai geros kokybės transliacijas, kuriose žaidžia Europos klubai, tarp jų ir Kauno Žalgiris gyvai. Taip pat galima užsisakyti Eurocup turnyro transliacijos, kuriame gan netikėtai šiame sezone žaidžia Panevėžio „Lietkabelio” krepšininkai.

Būtent pastarojo turnyro transliacijos yra pigiausios, mėnesiui kainuoja 5,90 EUR. Eurolyga tiesiogiai internetu mėnesinis abonementas kainuoja 12,49 EUR. O jeigu norite stebėti tiek Eurolyga tiesiogiai internetu, tiek “Eurocup” turnyrų transliacijas, tai jums kainuos 13,99 EUR mėnesiui. Kartais šioje platformoje pasitaiko Eurolyga online free akcijų ir tada galima rungtynes stebėti nemokamai. Bet tai būna karta metuose, kaip 13-tas atlyginimas, arba nebūna išvis.

eurolygos komandos

GO3.lt – lietuviams skirta platforma, kurioje galite Eurolyga internetu stebėti su lietuviškais komentatoriais. Pirmas 30 dienų galite “GO3” išbandyti nemokamai, vėliau šios tiesiogines sporto transliacijos jums kainuos 6,99 eurus mėnesiui. Be Žalgiris gyvai internetu rungtynių, jūs galėsite stebėti NBA,  Anglijos “Premier” lygos, Čempionų lygos, ledo ritulio KHL, motoGP sporto transliacijas.

Baigiantis vasarai krepšinio fanus pasiekė gera naujiena – LRT nemokamai transliuos „Žalgirio” rungtynes Eurolygoje. Žalgiris Eurolyga tiesiogiai internetu bus galima stebėti per lrt.lt, o tie kas turi televizorių namie galės Žalgiris tiesiogine transliacija stebėti per LRT kanalą.

Kur geriausi koeficientai už Eurolygos lažybas? Žalgiris online

Jeigu ruošiatės atlikti daug statymų ne tik už Eurolygą, bet ir už kitas krepšinio lažybas, jums svarbu žinoti geriausias lažybų bendroves krepšiniui. LazybuGuru.lt komanda išanalizavo koeficientus Lietuvoje legaliai veikiančių bendrovių – „Olybet”, „Betsafe.lt” ir „Optibet”.

Tarp šių trijų bendrovių koeficientų maržos yra labai panašios ir didelio skirtumo nėra (žr. 1 lentelę). Nežymiai pirmauja Latvijos kapitalo įmonė „Optibet”, bet didžiausią Eurolygos pasiūlą siūlo „Betsafe”. Ši lažybų bendrovė vienoms rungtynėms siūlo apie 190 įvairių lažybų baigčių, tuo tarpu „Optibet” apie 50, „Olybet” atrodo silpniausiai iš šių trijų bendrovių ir siūlo tik apie 20 lažybų baigčių vienoms rungtynėms.

1 lentelė. Lietuvoje legaliai veikiančių bendrovių koeficientų maržos.

Eurolygos 2020/2021 m. sezono prognozės „Žalgirio“ komandai

Kauno „Žalgiris“ naująjį Eurolygos sezoną pasitinka po vasaros, atnešusios nemažai permainų. Keitėsi treneriai, žaidėjai. Nors „Žalgirio“ biudžetas ženkliai subliuško ir kaip seksis kautis su Eurolygos grandais, atsakys tik laikas. Kauno klubo vadyba per vasarą padarė pakankamai, kad laikinosios sostinės ir visos Lietuvos krepšinio aistruoliai artėjančio sezono nelauktų pesimistinėmis nuotaikomis.

Krepšinyje įprasta, kad beveik kiekvienu tarpsezoniu ekipų veidai keičiasi. Nuo ankstyvos praėjusio sezono pabaigos, kuomet Eurolygos kovas uždarė Covid-19 pandemija, stipriausios šalies ekipos sudėtis patyrė nemažus pasikeitimus.

Eurolyga tiesiogiai online internetu free

Ryškiausia netektis, be abejo, yra buvusio vyriausiojo ekipos trenerio Šarūno Jasikevičiaus išvykimas į saulėtąją Barseloną, kur prie buvusio „Žalgirio“ pagrindinio stratego prisijungs buvę jo asistentai Kaune Darius Maskoliūnas bei Tomas Masiulis, taip pat fizinio rengimo treneris Justinas Grainys.

Vietoje nemažai įsimintinų pergalių ir šlovės akimirkų per pastaruosius kelerius metus į Kauną grąžinusio Šaro, naujuoju Lietuvos čempionų taktiku bus prieš 38 metus Austrijos sostinėje Vienoje gimęs Martinas Schilleris.

M.Shilleris 65% tikimybė, kad išsilaikys iki sezono pabaigos vyr. trenerio poste

Tiek Lietuvos, tiek užsienio žiniasklaidoje šio krepšinio stratego atvykimas į Kauną buvo sutiktas kaip netikėtumas, tačiau „Žalgirio“ vadovas Paulius Motiejūnas jau ne sykį įrodė, kad jo nestandartiniai ir iš pažiūros kartais rizikingais atrodantys sprendimai su laiku gali atnešti apčiuopiamos naudos.

M. Schilleris savo karjeroje yra pasižymėjęs treniruodamas Austrijos ir Vokietijos klubus, taipogi dirbdamas Chriso Flemingo asistentu Vokietijos vyrų krepšinio rinktinėje. Vis dėlto, didžiausia ligšiolinės jo karjeros sėkme derėtų vadinti metų trenerio titulą, kurį austras pernai išsikovojo treniruodamas NBA plėtojimosi G lygoje rungtyniaujančius „Salt Lake City Stars“ krepšininkus.

kauno zalgiris eurolyga tiesiogiai internetu online

Komunikabilumas, geros psichologo sąvybės, puiki darbinė etika bei malonus charakteris yra bene pagrindinės sąvybės, padėjusios M. Schilleriui pasiekti pripažinimo ankstesnėse darbovietėse ir patraukti Eurolygos klubo dėmesį.

Kita vertus, reikia pažymėti, jog šis už komandos kapitoną Paulių Jankūną vos dvejais metais vyresnis krepšinio specialistas iš Austrijos niekada nedirbo vyriausiuoju strategu aukšto lygio Europos klube, tad jo įmetimas į Eurolygos katilą yra rizikos nestokojantis taktinis P. Motiejūno žingsnis. Kaip M. Schilleris susidoros su ant jo pečių gulusia atsakomybės našta, tiksliai atsakys tik laikas. Visgi, du dalykai jau aiškūs dabar.

Visų pirma, iš Amerikos į kitą Atlanto pusę persikėlęs treneris jaus begalinę įtampą ir spaudimą iš „Žalgirio“ fanų, kurie per pastaruosius metus vėl pajuto primirštą pergalių skonį. Ankstyvoje sezono stadijoje tikėtis sirgalių pakantumo M. Schilleris dar gali, tačiau jei „Žalgiris“ strigs ir sezonui įsibėgėjus, galima neabejoti, kad austras taps pagrindiniu visuotinės kritikos taikiniu.

Visų antra, „Žalgirio“ žaidimas tikrai keisis lyginant su tuo, kuris buvo demonstruojamas vadovaujant Šarui. Š. Jasikevičius buvo griežtas ir reiklus, egocentriškas ir pergalių nuolat išalkęs krepšinio genijus, o M. Schilleris yra iškalbingas ir jautrus krepšinio psichologas, mėgstantis suteikti žaidėjams veiksmų laisvę ir teisę ieškoti sprendimų patiems, o pats pasitraukti į antraplanį vaidmenį.

Su Šaru priešakyje, „Žalgiris“ buvo trenerio komanda. Su Martinu stratego kėdėje, „Žalgiris“ pretenduoja tapti mažiau nuspėjama emocinių bangų ir nestabilių jaunų žaidėjų komanda. Klubu, gerą dieną gebančiu įveikti bet ką Eurolygoje, tačiau galinčiu netikėtai suklupti net ir vietinio fronto kovose.

Nepaisant potencialaus žaidimo banguotumo, drįsčiau spėti, kad Lietuvos čempionų vadovybė vyriausiojo trenerio keisti neskubės. Gerų trenerių pasirinkimas rinkoje sezono eigoje paprastai būna menkas, o ir finansinės „Žalgirio“ galimybės nėra beribės. Manau, jog M. Schillerio galimybės sulaukti sezono pabaigos „Žalgirio“ vyriausiojo trenerio poste tikrai siekia bent 65 procentų tikimybę.

Kauno Zalgiris tiesiogiai Eurolyga gyvai online

S.Vasturia bus pirmas žaidėjas, kurį atleis „Žalgirio” vadovybė šį sezoną

Kalbant apie žaidėjų rokiruotes po praėjusio sezono, svarbiausia yra Edgaro Ulanovo, pakėlusio sparnus į Stambulo „Fenerbahce“, netektis. Ūlė buvo kaunietis, „Žalgirio“ sistemos produktas, gynęs ne tik legendinio Kauno klubo, bet ir įvairaus amžiaus Lietuvos jaunimo, nacionalinės vyrų rinktinės garbę pasaulio bei Europos čempionatuose.

Artūro Milaknio bei P. Jankūno karjeroms artėjant prie pabaigos, E. Ulanovas turėjo tapti vienu iš pagrindinių artimos klubo ateities veidų kartu su Mariumi Grigoniu. Nors kitas išvykėlis Zachas Leday‘us, artėjančiame sezone vilkėsiantis Milano „AX Armani“ aprangą, ir buvo statistinis „Žalgirio“ lyderis praėjusiame sezone, pakeisti užsienietį lyderį kitu pajėgiu žaidėju yra nepalyginamai lengviau nei atsisveikinti su nuo 2014 metų Kaune rungtyniavusiu vienu klubo simbolių.

Jockas Landale‘as gi akivaizdžiai neišnaudojo to potencialo, kurį jame įžvelgė „Žalgirio“ vadovai, pakviesdami talentingąjį australą į laikinąją sostinę, todėl jo išvykimas yra logiškas. Kaip, beje, ir savo vietos „Žalgirio“ sistemoje neradusio Lauryno Biručio persikėlimas į Santjago de Kompostelą. Tritaškiais „Žalgirio“ arenos publiką kartais džiugindavęs, bet stabilaus žaidimo nedemonstravęs K.C. Riversas karjerą tęs Sankt Peterburge.

Kalbant apie tarpsezonio pozityvą, Kaune liko nemažai branduolio žaidėjų, tarp kurių – Nigelas Heyesas, Thomasas Walkupas, Lukas Lekavičius, M. Grigonis. Neabejotina, kad iki karjeros pabaigos iš „Žalgirio“ sparnų nebe pakels nei P. Jankūnas, nei A. Milaknis. Visi minėti krepšininkai, kartu su naujai atvykusiais prancūzu Joffrey Lauvergne‘u, amerikiečiu Augustine‘u Rubitu ar argentiniečiu Patricio Garino, turėtų suformuoti pagrindinę Lietuvos čempionų smogiamąją jėgą.

Rokas Jokubaitis ir Martinas Gebenas yra nuolat tobulėjantys Lietuvos krepšinio jaunieji talentai, todėl sezono eigoje jų indėlis gali pasirodyti gana svarbus, ypač jei netikėtai užklups traumos. Tuo tarpu į Kauną iš Vokietijos Bundeslygos į Lietuvą persikėlęs Steve‘as Vasturia ar iš Vilniaus „Ryto“ stovyklos į principinių priešininkų gretas perbėgęs talentingasis Marekas Blaževičius daugiau žaidybinio laiko galės tikėtis LKL kovose. 

Labiausiai rizikingas, mano manymu, yra S. Vasturios įsigijimas. Nors tiek karjeros metais NCAA, tiek vilkėdamas Vechtos „Rasta“ ekipos marškinėlius praėjusiais metais, amerikietis neleido suabejoti savo snaiperio sugebėjimais, puolime jam akivaizdžiai stinga atletizmo ir universalumo, o ir gynyboje šis metikas vargu ar taps vienu pagrindinių Kauno klubo ramsčių. Jeigu reikėtų spėti, kuris iš žaliai baltų ekipos naujokų taps labiausiai vilčių nepateisinusiu pirkiniu, pasirinkčiau būtent pastarąjį krepšininką.

Eurolyga tiesiogiai nemokamai kur ziureti eurolyga internete

Kokius statymus atlikti už „Žalgirį“ sezono pradžioje?

Viską apibendrinus, tampa akivaizdu, kad antrajame pagal dydį šalies mieste laukia iššūkių kupinas sezonas. Naujokus reikės integruoti į naują aplinką, o senbuviams pamiršti disciplinuotą Šarūno Jasikevičiaus krepšinį ir imtis daugiau improvizacijų, ką ypač mėgsta M. Schilleris.

Kauniečiai žais greitai, rengs daug trumpų atakų, naudos mažiau derinių nei Šaro epochos metais. Tai žada akiai patrauklų, greitą ir rezultatyvų krepšinį. Bent jau sezonui įsibėgėjus, kai treneriai ir Žalgirio žaidėjai geriau perpras ir labiau supras vieni kitus, jei tik komandos viduje pavyks sukurti gerą atmosferą.

Vis dėlto, „Žalgiris“ tikrai nėra tarp turtingiausių ir talentingiausių Eurolygos komandų, veikiau atvirkščiai. Eurolygoje bus velniškai sunku, ypač gynyboje, kur teks stabdyti talentingesnius ir geriau susižaidusius varžovus. Puolime, žaidimas „du prieš du“ ir žaibiški perėjimai iš gynybos į puolimą turėtų tapti šios sprogstamą krepšinį propaguosiančios ekipos vienais pagrindinių bruožų, o namų rungtynėse kauniečiai kaip visada galės kliautis ir energetiniu triukšmingų „Žalgirio“ arenos sirgalių palaikymu (jei į areną bus įleidžiami sirgaliai).

viasat sport baltic internetu tiesiogiai nemokamai

Bandant užsidirbti eurą ar kelis iš lažybų, sezono pradžioje būtų galima bandyti statyti prieš kauniečius, ypatingai kai veiksmas vyks didžiausioje mūsų šalies krepšinio arenoje. Bukmekeriai nepervertins žalgiriečių šansų išvykose, tačiau „Žalgirio“ arena turi savo magiją, kurią nuvertinti atsargūs bukmekeriai bijos, o pajėgūs svečiai vis tik turės biudžeto, susižaidimo ar meistriškumo pranašumą prieš kauniečius.

Naujais žaidėjais pasipildžiusi ir naujo stratego vadovaujama komanda tiesiog negali demonstruoti geriausios sportinės formos sezono starte, nes tam neišvengiamai reikės laiko. Jei pirmuosiuose Eurolygos turuose klubui seksis išties prastai, lažybininkai kauniečius gali ir nurašyti, o tada tai bus puikus metas pabandyti statyti už Lietuvos čempionus su gana solidžiomis pliusinėmis taškų foromis. Ypatingai atsargiai derėtų vertinti sumines taškų linijas, kadangi jos labai priklausys nuo M. Schillerio rotacijų ir savo paties nusistatytų žaidimo šlifavimo prioritetų, 

Kaip taisyklė, Eurolygos rungtynes kur kas lengviau tampa prognozuoti prabėgus penkeriems ar šešeriems turams, todėl turėkite kantrybės. Kitas variantas galėtų būti vadinamieji „overiai“, kuomet viena ar abi komandos turi didelį šansą permesti bukmekerių nubrėžtą suminių ar vienos iš ekipų atskirą taškų liniją. 

Pavyzdžiui, rungtyniaudami Eurolygoje, energingi ir jauni žalgiriečiai, ko gero, nevengs veltis į „bėk ir mesk“ krepšinį, o naujasis treneris, skirtingai nuo Š. Jasikevičiaus, savo auklėtinių taip griežtai už pavadžio nelaikys. Jei daugkartinių Lietuvos čempionų puolimo mašina užstrigs ankstyvų Eurolygos varžovų gynybinėse užkardose, bukmekeriai išsyk reaguos ir mažins suminių taškų linijas. Tai – gera galimybė laimėti pinigų lažybose, kadangi, vienaip ar kitaip, ateinančio sezono „Žalgirio“ vizija tikrai nėra lėtas ir klampus, į gynybą orientuotas krepšinis.

eurolygos rungtynes nemokamai eurolyga zalgiris tiesiogiai

Tokiu atveju, bet kurios Eurolygos rungtynės, nesvarbu, žaidžiamos jos bus laikinojoje Lietuvos sostinėje ar svetur, kuriose bendras bukmekerių nubrėžtas abiejų komandų „totalas“ nesieks daugiau nei 155 taškų, tikrai vilios „overiais“, ypač jei bus kovojama su puolamojo stiliaus ekipomis. Ir atvirkščiai, „underiai“ bus dėmesio vertas pasirinkimas, jei žaliai baltiems pavyks netikėtai pranokti lūkesčius sezono starte energingu ir itin sėkmingu puolimu ir suminės pelnytų taškų linijos pasieks 170 ar panašias taškų atžymas. 

LKL kovos, kaip jau tapo įprasta per pastarąjį dešimtmetį, eilinį kartą bus „Žalgiriui“ tik treniruočių poligonas prieš Eurolygos batalijas ar po jų, tad bandant atlikti statymus LKL čempionate, reikėtų atsižvelgti į labai platų veiksnių spektrą: koks varžovas, kur prieš tai žaidė kauniečiai ir kaip jiems sekėsi, kurie žaidėjai bus galimai patausoti, ar „Žalgiris“ žaidžia prieš, ar po dvigubos „Eurolygos“ savaitės, ir taip toliau. Teisingai įvertinus skirtingus faktorius, ilgalaikio pelno neabejotinai galima tikėtis ir „Žalgirio“ mačuose ir Lietuvos čempionate. 

Be abejo, vien laikas ir tik jis vienintelis gali tiksliai atsakyti į visus mums rūpimus klausimus. Nepaisant to, panašu, jog „Žalgiris“ ateinantį sezoną žais energingą, ūpą keliantį atvirą krepšinį. O LazybuGuru.lt komanda sezono metu pateiks statymų prognozes iš Eurolygos arenų.

zalgiris gyvai transliacija žalgirio varžybos tiesiogiai

Sezono prognozė: „Žalgiris“ atleis Martiną Schillerį iki 2021 metų birželio 1 dienos

Nors klubinio krepšinio sezonas dar nė neprasidėjo, jau dabar verta pradėti ieškoti padorių koeficientų, kurie yra verti lažybų rizikos ir vilioja gana didele sėkmės tikimybe. Vienas tokių – Šarūną Jasikevičių vyriausiojo „Žalgirio“ trenerio poste pakeitusio M. Schillerio atleidimas ar pasitraukimas iš klubo vairininko pereigų iki sekančių metų birželio 1d.

Schilleriui šio tarpsezonio metu teko išties nelengva užduotis. NBA plėtojimosi G lygoje praėjusiame sezone geriausiu vyriausiuoju treneriu pripažintas austras į Kauną atvyko pakeisti miesto krepšinio ikona jau spėjusio tapti Šaro. Kauno klubo vadovai, pasikviesdami M. Schillerį į savo gretas, galbūt ir nesitiki jame atrasti naująjį Š. Jasikevičių, bet už inteligentiškas manieras ir nuoširdžias akis jo Kaune laikyti tikrai nenorės.

LKL čempionate austras ir jo trenerių štabas, veikiausiai, ir šiemet didesnių bėdų nepatirs. Pati lyga tikrai nesustiprėjo, ir nors „Žalgiris“ apkarpė savo biudžetą gana ryškiai, ta pati lemtis ištiko ir daugumą kitų LKL klubų, tad meistriškumo distancija išliko. Net jei žalgiriečiai ir kluptels kartą kitą ilgoje LKL reguliaraus sezono distancijoje, vargu ar fanai bei klubo vadovybė rimtai į tai reaguos. Tuo tarpu Eurolygos turnyras – jau visai kita istorija.

žalgirio rungtynės šiandien online

Schilleris yra pagarsėjęs greito žaidimo šalininkas. Jo filosofija – atiduoti vadžias į žaidėjų rankas ir leisti komandai daug improvizuoti. Puolime stengiamasi atakuoti vos pirmai progai pasitaikius, daug žaidžiama per mažus žmones iš po užtvarų. Toks krepšinis, iš pirmo žvilgsnio, atrodo romantiškas ir patrauklus akiai, tačiau žaidžiant su Europos grandais, šitokia filosofija gali būti pražūtinga.

Jei ankstyvoje atakos fazėje pavyksta atakuoti sėkmingai, komandai tai prideda papildomo pasitikėjimo, tačiau suklydus ar prametus varžovai įgauna galimybę greitai kontratakai ir lengviems taškams. Be to, tokia įvykių dinamika daro žaidimą labai atviru, o atviras krepšinis visada yra parankesnis atletiškesnei ir talentingesnei ekipai. Jei atletizmu Lietuvos čempionai dar gali bandyti lygintis su Europos geriausiaisiais, tai talentu – tikrai ne.

Kita bėda, kurią atskleidė kontroliniai pasirengimo naujajam sezonui mačai, yra ta, kad Kauno klubas kartais labai stringa poziciniame puolime ir atakuojant tiesiog stokoja minties. Gali būti, kad tai tik susižaidimo stokos laikina pasekmė, tačiau nerimą kelia tai, jog Kaune yra daug vadinamų „rolės žaidėjų“ ir ne tiek daug improvizuojančių kūrėjų, kas kiek prasikerta su M. Schilleriu treniravimo stiliumi.

zalgiris tiesiogine transliacija unibet premija

Treneris tikėsis, kad sunkiose situacijose žaidėjai patys ras sprendimus, bet jei realybė pasirodys kitokia, „Žalgiris“ gali smigti į pralaimėjimų liūną. Nesėkmės gali kirsti ir per krepšininkų psichologiją, o ėmus ieškoti kaltų dėl nesėkmių Š. Jasikevičiaus pergalių išpaikinti sirgaliai tikrai reikalaus pirmiausia austro galvos. Ir visa tai su sąlyga, kad sveiki bus Marius Grigonis, Thomasas Walkupas, Lukas Lekavičius ar septynmyliais žingsniais tobulėjimo keliu žengiantis jaunasis gynėjas Rokas Jokubaitis – kertiniai kūrėjai „Žalgirio“ perimetre.

Savaime suprantama, kad Kauno „Žalgiris“ artėjančiame Eurolygos sezone nebus tarp pretendentų pakovoti dėl trofėjaus. Atvirai pasakius, tuos favoritus šiemet įžvelgti bus kaip niekada sunku, nes be aibės krepšinio pasauliui įprastų vingrybių arenų užkulisiuose nuolatos šmėžuos ir Covid19 šmėkla, galinti daugeliui kaip reikiant sujaukti net pačias geriausias kortas.

Kita vertus, jei jokios Eurolygos patirties neturinčio M. Schillerio kariaunai nesiseks atrasti pergalių kelio ir pralaimėjimai ims badyti akis, būtent austro galva gali kristi pirmoji. Šio įvykio tikimybė „Betsafe“ lažybų bendrovėje yra įvertinta gana dosniu 4.40 koeficientu. Siūlydami tokį koeficientą šį lažybų kontoro suteikia apie 20% tikimybę, kad M.Shilleris bus atleistas. Mūsų manymu tikimybė gerokai yra didesnė ir siekia 30-35%, todėl šis statymas vertas protingos investicinės rizikos. Daugiau Eurolygos įžvalgų galite rasti prognozių skiltyje – Eurolygos statymai.

Eurolygos Rezultatai

Euroleague

Eurolygos Tvarkaraštis

Euroleague

Decimal

Aktualūs klausimai

🏀 Kur žiūrėti Eurolygą internete?

Rungtynes gyvai galite stebėti Unibet (reikia atlikti bent 0.10€ statymą) bei Betsafe (turėti sąskaitoje pinigų) lažybų bendrovėse. Betwinner ir Optibet stebėti krepšinis tiesiogiai sąlygų nėra, tereikai turėti sąskaitą. Mokamas transliacijas galima žiūrėti per Euroleague.tv ir Go3.lt.

🏀 Kur geriausi koeficientai už Eurolygos lažybas?

Mes sudarėme geriausių krepšinio bendrovių reitingą, atsižveldami į koefcientus.

🏀 Kur vyks Eurolygos finalinis ketvertas?

2021 metais Eurolygos finalinis ketvertas yra suplanuotas Vokietijoje, Kelno mieste.

🏀 Koks Kauno Žalgirio biudžetas?

2020/2021 sezone Kauno „Žalgirio” biudžetas sieks 9,7 mln. eurų. Praeitą sezoną biudžetas siekė rekordinę sumą komandos istorijoje – 11,9 mln. eurų.

🏀 Kas yra favoritai laimėti Eurolyga?

Didžiausi favoritai yra Maskvos „CSKA”, Barselonos „FC Barcelona“, Stambulo „Anadolu Efes“, ir Madrido  „Real”.

🏀 Kokios Kauno Žalgirio galimybės patekti į Top-8?

„Žalgirio” galimybės patekti šį sezoną į TOP-8 yra vertinamos kur kas prasčiau nei praėjusiame sezone. Betsafe.lt prognozuoja komandai užimti 14 vietą reguliariajame sezone, o kad pateks į TOP-8 yra siūlomas 4.50 koeficientas.

🏀 Ar viasat sport baltic internetu tiesiogiai nemokamai rodo Eurolygą?

Šiuo metu Viasat Sport Baltic kanalas persivardino į TVPlay, o internete tiesiogiai Eurolygą galima stebėti per jų internetinę plaformą – GO3. Nemokamai „Žalgirio” rungtynes šį sezoną transliuoja LRT, jas galima žiūrėti taip pat ir internetu.

🏀 Ar Žalgirio varžybos tiesiogiai yra pasiekiamos užsienyje?

„Žalgirio” rungtynes galima stebėti ir užsienyje, tačiau žiūrint LRT internete ar Go3 platformoje reikia jungtis naudojant VPN, kuris sugeneruos lietuvišką IP.

🏀 Kur stebėti Žalgirio rungtynės šiandien online?

Jeigu šiandien „Žalgiris” žaidžia rungtynes galima stebėti lažybų bendrovėse – Betwinner, Optibet, Unibet ir Betsafe.lt.

🏀 Kas šį sezoną transliuos per TV Eurolygos rungtynes nemokamai?

Vasarai besibaigiant krepšinio fanus pasiekė puiki žinias, nes LRT nusipirko teisę nemokamai rodyti „Žalgirio” kovas Eurolygoje.

🏀 Jeigu blokuoja lažybų bendroves kaip stebėti Žalgiris tiesiogiai online?

Jeigu norite žiūrėti krepšinio rungtynes ne lietuviškose bendrovėse, o užsienio, kur geresni koeficientai ir didesnis rungtynių pasirinkimas, bet jums priėjimas prie jų blokuojamas? Tai nieko tokio, šiame straipsnyje rasite legalų lažybų bendrovių blokavimo apėjimą.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..