5Dimes – įspūdingos premijos lietuviams ir išskirtinė pasiūla JAV sportui (VIDEO)

LazybuGuru.lt jums pristato “5Dimes” lažybų bendrove iš JAV, kuri turi lošimų licenciją Kosta Rikoje ir pagrindinį dėmesį sudarinėdama savo lažybų pasiūlą skiria JAV sporto lygoms, tad jei mėgstate lažintis iš NBA, NHL, MLB ar NFL rungtynių šį bendrovė privalo būti jūsų lažybų arsenale.

“5Dimes” išsiskiria milžiniškomis premijomis, siūlanti net 500$ pirmojo įnašo premiją ir jeigu nepasiseks jūsų lauks pakartotinė (reload) 500$ premija. Nerealu ar ne? Bet tai dar ne viskas. „5Dimes“ puslapyje galite susigrąžinti iki 20% pralaimėtų pinigų, tačiau dėl gražinimo turite kontaktuoti „5Dimes“ vadybininkus. Patikrinkite premijų puslapį ir išsirinkite vieną iš devynių jums geriausiai tinkančią premiją.

Atidaryti sąskaitą „5Dimes“

Net jeigu nesilažinate iš JAV sporto lygų, lažybų pasiūloje rasite visus svarbiausius Europos krepšinio, futbolo, ledo ritulio ar kitų sporto  šakų įvykius, net ir Lietuvos krepšinio lygos (LKL) pasiūlą.

Kitas didelis privalumas jog statymų limitai šioje bendrovėje yra dideli ir bendrovė yra draugiška laimintiems žaidėjams, tai reiškia „5Dimes“ nelimituoja savo lošėjų. Tačiau minimalus įnašas į šią bendrovę yra 50$ ir ji nepriima e-valiutų – “Skrill”, “Netteler”. Taip pat nepriima Didžiosios Britanijos, Prancūzijos, Portugalijos, Rusijos, Ukrainos, Vengrijos žaidėjų.

Apibendrinant galima teigti, kad “5Dimes “ puikiai tinka tiek pradedančiajam lažybininkui, nes įspūdingomis premijomis galima greitai pasididinti savo lažybų kapitalą, tiek ir profesionaliam žaidėjui, kuris gali šioje bendrovėje statyti nemažas pinigų sumas ir nebus užlimituotas. Neišsigąskite “5Dimes” internetinio puslapio, kuris atrodo nešiuolaikiškai, įvertinkite tai kas yra viduje, o ten puikūs koeficientai ir geriausios piniginės premijos žaidėjams.

LazybųGuru.lt komandos paruošta video apžvalga:

https://youtu.be/k18LCXMWBik

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..