Africa Cup of Nations prognozė: Egiptas – Mozambikas (14-01-2024)

Egiptas yra viena geriausių Afrikos komandų ir vienas iš favoritų laimėti AFCON. Salah pasižymi puolime, tačiau kitaip egiptiečiams būdinga stipri gynyba. Besidomintys sporto prognozėmis, ypač Afrikoje, futbolo lažybų entuziastai nekantriai laukia kiekvieno Egipto komandos žingsnio.

Egiptas – Mozambikas: Mozambikas neįmuš įvarčio @ 1.62

Keletas žaidėjų pažįstami iš „Al-Ahly” ar „Pyramids” komandų, kuriose dalyvavo daugelyje CAF, Čempionų lygos ar tarptautiniose varžybose. 2022 m. vasarą Egiptas treneriu pasamdė Rui Vitorią ir nuo to laiko iš 13 rungtynių pralaimėjo tik vienerias ir devynerias sužaidė lygiosiomis.

Tačiau daugelis iš jų buvo draugiškos varžybos. Svarbiose rungtynėse Egiptas retai leidžia įmušti daug įvarčių į savo vartus. Vos penkiose iš pastarųjų 17 varžybų varžovai įmušė įvartį, ir dažniausiai tai būna kitos stiprios rinktinės.

Mozambikas pirmą kartą nuo 2010 m. dalyvauja AFCON. Ši Rytų Afrikos šalis turi keletą žaidėjų, turinčių portugalų šaknų ir (arba) gyvenančių Portugalijoje, ir jie suvaidino lemiamą vaidmenį atrankoje.

Vis dėlto Mozambikas pateko į lengvai įveikiama grupė, kurioje Senegalas greitai užėmė pirmąją vietą, o Mozambikas liko aukščiau už Beniną ir Ruandą. Nenuostabu, kad tik septyni iš aštuonių jų įvarčių buvo įmušti į šių dviejų komandų vartus.

Puolime Mozambikui reikia daugiau kokybės. Geriausiam įžaidėjui Dominquesui yra 40 metų ir jis jau eina į pabaigą.

Antrasis rezultatyviausias žaidėjas Miquissone yra Tanzanijos „Simba” komandos atsarginis žaidėjas, o trečiasis rezultatyviausias žaidėjas Clesio žaidžia „Honka” komandoje (šeši įvarčiai praėjusį sezoną).

africa-cup-of-nations-prognoze-egiptas-mozambikas

Naujoji jų kylanti žvaigždė Catamo gali tapti geras žaidėjas ateityje. Dabar jis yra Lisabonos „Sporting” rezervas, bet yra pripratęs žaisti aukštame lygyje. Be to, Witi gerai rungtyniauja Portugalijos antrajame divizione.

Realu tikėtis, kad Egiptas diktuos žaidimą. Vadovaujami Rui Vitorios, jie žaidžia 4-2-3-1 su dviem gynybiniais vidurio gynėjais. Kitos rinktinės turėjo problemų įmušant Egiptui, o tokia komanda kaip Mozambikas neturi tokios kokybės, kad galėtų jiems kelti grėsmę.

Mozambikas džiaugsis iš šių rungtynių išsivežęs vieną tašką. Yra didelė tikimybė, kad Egiptas vėl išlaikys sausus vartus.

Ši Africa Cup of Nations prognozė yra tik rekomendacinio pobūdžio ir mes neatsakome už jūsų statymus.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..