Pasaulio Taurė: Argentina – Meksika prognozė

Apie Argentinos pralaimėjimą žino net ir tas, kuris stipriai nesidomi futbolu, todėl smarkiai plėstis nereikia. Esmė yra tokia pietų amerikiečiai rungtynės pradėjo gerai, 10 minutę įvartį įmušė Messi ir komanda įsiveržė į priekį (skaitykite – futbolas tiesiogiai nemokamai).

Pakankamai gerai atrodė Argentina pirmą kelinį, tačiau antroje rungtynių pusėje juos ištiko šaltas dušas ir rungtynės Saudo Arabijai buvo pralaimėtos 1:2. Argentina turėjo nemažai progų išlyginti rezultatą, bet puolimas buvo bedantis.

Meksikiečiai pirmąjame susitikime su Lenkija kontroliavo kamuolį ir padėti aikštelėje, tačiau aštrumo prie varžovų vartų daug nebuvo. Meksikos futbolininkams tikrai pasisekė, kad pavyko iškovoti tašką, nes Guillermo Ochoa atrėmė lenkų 11 metrų baudinį.

Pasaulio Taurė: Argentina – Meksika prognozė

Šiose rungtynėse geras pasirinkimas yra 2,5 įvarčio totalo underis, nes pirmiausiai tiek viena tiek ir kita ekipa nerodo gero ir produktyvaus puolimo. Ypač Meksika, kuri šiame čempionate dar nepasižymėjo.

Kitas svarbu aspektas, kad komandos tikrai neturėtų žaisti atviro ir į puolimą orientuoto futbolo. Rungtynės turėtų būti atsargios, nes lygiosios Argentinai dar nebūtų tragedija, o pralaimėjimas stipriai sukomplikuotų situacija.

World Cup

Decimal

World Cup

Meksikai išeiti iš šių rungtynių su tašku būtų geras rezultatas, žinant dar ir tai, kad paskutiniame ture tektų žaisti su Saudo Arabija.

Rungtynės turėtų būti labai emocingos ir įdomios, bet jeigu nebus greito įvarčio jos gali pasibaigti ir nulinėmis lygiosiomis, todėl statymas įvarčių underį atrodo turintis daug vertės. Meksikai ir Argentinai tai labai svarbios rungtynės ir ant kortos pastatyta labai daug.

Rungtynių laikas: 21:00, Šeštadienis, Lapkričio 26, 2022
Futbolas – FIFA Pasaulio Taurė
Prognozė: Under 2,5 įvarčių
Koeficientas: 1.82
Bendrovė: 888Starz

Nori pastebėti prognozes laiku? Prisijunk prie Facebook rimtų statymų grupės.

Ši futbolo prognozė yra rekomendacinio pobūdžio ir LazybuGuru.lt neatsako už jūsų statymus.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..