Pasaulio Taurė: Australija – Danija prognozė

Paskutinėse rungtynėse Australija įveikė Tuniso futbolininkus 1:0. Tačiau bendrai įvertinus rezultatą australams tiesiog pasisekė, jie nieko pavojingo nesukūrė, tiesiog netyčia sėkmingai susiklosčius aplinkybės pavyko 23-ąją minutę pasižymėti (skaitykite – geriausios futbolo lažybų bendrovės 2024).

Taigi australai nors ir muša įvarčius, tiek prieš Tunisą, tiek ir prieš Prancūziją, jų puolimas vis tiek nepalieka gero įspūdžio. Puolime nėra aiškios minties ar vizijos, tiesiog padriki ir atsitiktiniai dalykai.

Tuo tarpu Danija sėkmingai priešinosi prancūzams, tačiau rungtynių pabaigoje vis tiek turėjo pripažinti jų pranašumą 1:2. O pirmose čempionate mače Danija sužaidė lygiosiomis su Tunisu (0:0).

Šiose rungtynėse Danijai būtinai reikia iškovoti pergalę kitaip durys į kitą etapą bus užvertos. Australams jeigu prancūzai nepralaimės Tunisui užteks lygiųjų, dėl to tikėtina žaidimas bus atsargus iš australų pusės.

Pasaulio Taurė: Australija – Danija prognozė

Taigi šiose rungtynėse renkuos, kad bus mažiau 2,5 įvarčių. Nors australų gynyba nėra labai blizganti (prieš Prancūzija praleisti net 4 įvarčiai), tačiau jie nelėks stačia galva į puolimą, žais atsargų ir pamatuota futbolą, todėl tikiuosi, kad tų skylių gynyboje nebus daug.

Danijos puolimas nepalieka gero įspūdžio, prieš Tunisą nepavyko pasižymėti. Įmuštas įvartis buvo mače su Prancūzija, Australijai irgi pavyko įmušti Pasaulio čempionams. Taigi tikiuosi atsargių ir nerezultatyvių rungtynių.

Rungtynių laikas: 17:00, Trečiadienis, Lapkričio 30, 2022
Futbolas – FIFA Pasaulio Taurė
Prognozė: Mažiau 2,50 įvarčių
Koeficientas: 1.97
Bendrovė: 888Starz

Nori pastebėti prognozes laiku? Prisijunk prie Facebook rimtų statymų grupės.

Ši futbolo prognozė yra rekomendacinio pobūdžio ir LazybuGuru.lt neatsako už jūsų statymus.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..