Campeonbet – įspūdingos premijos Lietuvos žaidėjams (VIDEO)

campeonbet Esporto koeficientai ir pasiūla vieni geriausiu visoje internetinėje lažybų rinkoje

LazybuGuru.lt jums pristato naują lažybų bendrovę, kuri yra labai populiari Pietų Amerikoje – Campeonbet. Europos lošimų rinkoje ši bendrovė žengia pirmus žingsnius ir jai visai neblogai sekasi. Lietuvos žaidėjams ši bendrovė siūlo įspūdingo dydžio pirmojo įnašo premijas ir jeigu nepasiseks iš pirmo karto, galėsite bandyti antrą ar net trečią kartą.

Campeonbet internetiniame puslapyje labai lengva susigaudyti, mobili versija taip pat labai patogi, nors lažybų pasiūlos nemažos. Ypač didelės lažybų pasiūlos esportui – CS:GO, Dota 2, NBA 2K ir kitiems žaidimams. Todėl, jeigu mėgstate lažintis už esportą, būtinai privalote turėti šią bendrovę savo lažybų arsenale. Mūsų komanda taip pat sudarė geriausių bendrovių esporto reitingą.

Atidaryti sąskaitą „Campeonbet”

Labai reta kuri lažybų bendrovė siūlo susigrąžinti pralaimėtus pinigus, tačiau tik ne Campeonbet. Jeigu pasitaikys, kad savaitė bus nepelninga, galėsite susigrąžinti 10% pralaimėtų pinigų! Ar gi ne puiku? Išbandyk šią bendrovę jau dabar.

Campeonbet turi Kiurasao lošimų licenciją ir šiuo metu aplikuoja ir nori gauti UK, Prancūzijos, Švedijos licencijas. Taigi, ši bendrovė tikrai yra patikima ir greitai išmoka laimėjimus.

Žiūrėk LazybuGuru.lt komandos paruoštą video apžvalgą:

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..