CBet gavo 15 tūkst. eurų baudą už žaidėjo limitavimą

Apie žaidėjų limitavimą skirtingose lažybų bendrovėse tikriausiai teko girdėti ne kartą – konkrečių priežasčių, kodėl taip yra daroma nėra ir dažnai kalbama apie tai, kad lažybų bendrovės neleidžia laimėti sėkmingiems žaidėjams ir juos jie limituoja.

cbet lazybu bendrove

Panašu, kad tai gali pasikeisti ir tokių įvykių turėtų būti vis mažiau ir mažiau, kadangi visai neseniai už žaidėjo limitavimą buvo nubausta „CBet“ lažybų bendrovė. 

Lošimų priežiūros tarnyba prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos paskelbė, kad skyrė 15 000 eurų baudą UAB „Tete-a-Tete“ bendrovei už tai, kad buvo neteisėtai limituotas „CBet“ žaidėjas. Šios bendrovės atstovai teigia, kad žaidėją limitavo todėl, kad buvo pastebėti įtarimai, jog žaidėjas dalyvauja organizuotame statymų pirkime. Dėl to, jo paskyra buvo užlimituota ir leidžiama atlikti tokio dydžio statymus, kad laimėjimai neviršytų 20% įprastai leidžiamo laimėjimo. 

Dėl tokio UAB „Tete-a-Tete“  bendrovės skelbimo žaidėjas kreipėsi į lošimų priežiūros tarnybą, kuri išanalizavus šį įvykį pateikė nuosprendį, kuriame matyti, kad neteisi čia buvo „CBet“ bendrovė. Skelbiama, kad žaidėjui negali būti ribojama teisė dalyvauti lošimuose, jeigu jis nepažeidė jokių reglamentuose pateiktų nuostatų. Šiuo atveju pažeista niekas nebuvo ir „CBet“ priėmė tokį sprendimą tik todėl, kad jiems kilo įtarimai, tačiau konkrečių įrodymų pateikta nebuvo. 

Įdomu tai, kad tai yra pirmoji tokio tipo bauda lošimus organizuojančioms bendrovėms, po to, kai buvo pakeistas įstatymas, kuris leidžia bausti lošimų organizatorius. Galima tikėtis, kad tai bus tik pradžia šioje nuolat nesibaigiančioje diskusijoje, kodėl žaidėjai yra limituojami be jokio perspėjimo ar įrodymų. Skaitykite Pinnacle lažybų bendrovės apžvalgą, ši bendrovė yra vienintelė mūsų reitinge, kuri nelimituoja laiminčių žaidėjų.

Galbūt, laikui bėgant dings pasakymas, kad lažybų bendrovės neleidžia žaisti sėkmingiems žaidėjams ir žaidėjai turės dar daugiau galimybių sėkmingai atlikti statymus įvairiose lažybų bendrovėse.  

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..