Top kriptovaliutos

Cloudbet akcija: 40€ nemokamas statymas Eurolygos lažyboms!

cloudbet

Cloudbet specialiai tik Lietuvos žaidėjams dovanoja nemokamą statymą iki 5 mBTC (40€). Cloudbet yra kripto bukmekeris, kuriame piniginės operacijos ir statymai vykdomos tik kriptovaliuta – Bitkoinu.

Premijos sąlygos yra gan paprastai įgyvendinamos – tereikia atlikti statymą iš Eurolygos rungtynių, su nemažesniu nei 1.80. Jeigu statymas bus nesėkmingas, galėsite atgauti iki 5 mBTC  (~40€) pralaimėtų pinigų. Taigi Cloudbet jums suteikia galimybę be jokios rizikos lažintis iš 40€. Minimalus statymas turi siekti bent 1 mBTC (apie 8€). Premija galioja nuo lapkričio 6 dienos ir ja pasinaudoti galite net iki gruodžio 31 dienos.

Atidaryti sąskaitą Cloudbet

Kokia suma įnešite, tokia ir gausite kaip bonusa atgal (maksimum 40€). Pavyzdžiui, jeigu statėte 20€, jums Cloudbet kompensuos tiek pat – 20€. Kad tai pavirstu pinigais, kuriuos galėsite išsimokėti į savo Bitcoin piniginę, jums reikės prasukti 3 kartus, t.y suma turi siekti 60€ (20×3).

Rugpjūčio mėnesį mes pristatėme pirmąją lažybų bendrovę, kuri priima mokėjimus tik kriptovaliutomis (skaitykite 1xbit lažybų bendrovės apžvalgą). Cloudbet bus antra tokio tipo bendrovė ir LazybuGuru.lt komanda kita savaitę jums plačiau supažindins su šią kripto lošimų bendrovę. Šiuo metu yra ruošiame Cloudbet apžvalga.

Savo lankytojams pristatome kripto bendroves dėl to, jog manome, kad tai ateities valiuta ir ji turi tendencija brangti. Reiškia, kad šiai dienai ši premija siekia iki 5 mBTC, kas pagal šios dienos kursą sudaro 40 eurų, bet jeigu Bitkoinas pabrangs dvigubai – premija taip pat bus dviguba. O lažindamiesi šioje bendrovėje, automatiškai jūsų pinigai ateityje įgis vis didesnę reiškme ir tai nėra iš piršto laužta informacija. Neseniai interneto gigantas, socialinis tinklas „Facebook” pranešė apie savo kriptovaliutos „Libra” pristatymą kitais metais. Taigi apie „blockchain” technologija  ir jos ateitį galvoja net ir patys sumaniausi Silicio slėnio žaidėjai.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..