CS2 Prognozės: PGL Major Copenhagen 2024 favoritai ir koeficientai

2024 m. „Counter-Strike 2” sezonas įsibėgėja ir kiek mažiau nei už savaitės prasidės pirmasis šio sezono „Major“ turnyras Kopenhagoje. „Major“ yra prestiziškiausi „Counter-Strike“ žaidimo turnyrai, kurie įprastai per metus būna rengiami du kartus.

Tik praėjusiais metais buvo vienas „Major“ turnyras Paryžiuje, kurį laimėjo „Vitality“, kadangi buvo pereinamieji metai iš „Counter-Strike: Global Offensive“ į „CS2”. 2024 m. kovo 17 d. Kopenhagoje prasidės pirmasis „Counter-Strike 2” „Major“ turnyras.

Šiame gide supažindinsime su penkiomis komandomis, kurios turi didžiausius šansus tapti čempionais. 

Pagrindiniai aspektai:

Team Spirit: 30,80% tikimybė laimėti, reikšminga pergalė – „IEM Katowice 2024″, stipri sudėtis, dominuoja šį sezoną.
Team Vitality: 28,60% tikimybė laimėti, neseniai patirtas nusivylimas Katovicuose, stipri sudėtis, problemos su metikais.
FaZe Clan: 26,70% tikimybė laimėti, pastovūs atlikėjai, patyrę žaidėjai, pridėtinis įšaldytas.
Virtus.pro: 14,30% tikimybė laimėti, savitas žaidimo stilius, komandinis darbas, „Major“ nugalėtojai, silpna grandis „mir”.
G2 Esports: 11,10% tikimybė laimėti, remiasi „NiKo” ir „m0NESY”, kol kas prasti rezultatai.

📖 Turinys

Team Spirit – 30,80% laimėjimo tikimybė, 3.25 koef.

Komandos sudėtis
Leonid „chopper“ Vishnyakov, Boris „magixx“ Vorobyev, Myroslav „zont1x“ Plakhotja, Danil „donk“ Kryshkovets, Dmitriy „sh1ro“ Sokolov. Treneris: Sergey „hally“ Shavayev.

Su dabartine sudėtimi „Spirit“ kol kas žaidė viename aukšto lygio turnyre ir jį laimėjo. 17-mečiui „donk“ tai buvo pirmas tokio lygio LAN turnyras, jis pirmą kartą žaidė prieš žiūrovus arenoje ir visa tai jam nesutrukdė tapti naudingiausiu žaidėju.

„chopper“ ir „magixx“ komandoje kartu yra jau beveik penkerius metus, tuo tarpu „donk“ ir „zont1x“ prisijungė prieš aštuonis mėnesius, o „sh1ro“ vos prieš du.

„chopper“ yra labiausiai patyręs komandos žaidėjas, jis žaidė septyniuose „Major“ turnyruose, o 2022 m. su „Spirit“ užėmė 3-4 vietą, tuomet komandoje buvo ir „magixx“. 

counter-strike-2-prognozes-pgl-major-copenhagen

Su šia sudėtimi „Spirit“ žaidė prieš beveik visas geriausias komandas. „IEM Katowice 2024” turnyro finale 3-0 įveikė „FaZe“, o per visą turnyrą pralaimėjo vos vieną žemėlapį. Iš viso šiame sezone „Spirit“ pralaimėjo vos vieną kartą – atrankoje į „Major“ 0:2 nusileido prieš „MOUZ“.

Per tą patį laikotarpį iškovojo 13 pergalių. Visi laukia „Spirit“ komandos susitikimo prieš „Vitality“, kuri praėjusiais metais buvo geriausia komanda ir turi geriausią žaidėją „ZywOo“. Panašu, kad tik „FaZe“ ir „Vitality“ šiuo metu gali mesti didžiausią iššūkį, nors „FaZe“ paskutinius du kartus pralaimėjo.

„CS“ labai dažnai komandos dominuoja tam tikromis atkarpomis ir panašu, kad šiuo metu atėjo „Spirit“ laikotarpis. Lažybų entuziastai kviečiami apsilankyti mūsų kruopščiai atrinktose esporto lažybų svetainėse, kuriose rasite geriausius įmanomus koeficientus.

team-spirit-donk

Team Vitality – 28,60% laimėjimo tikimybė, 3.50 koef.

Komandos sudėtis
Dan „apEX“ Madesclaire, Mathieu „ZywOo“ Herbaut, Lotan „Spinx“ Giladi, Shahar „flameZ“ Shushan, William „mezii“ Merriman. Treneris: Remy „XTQZZZ“ Quoniam.

„Vitality“ į „IEM Katowice“ atvyko po apdovanojimų, kuriuose laimėjo geriausios 2023 m. sezono komandos apdovanojimą, „ZywOo“ buvo išrinktas geriausiu žaidėju, į TOP 5 pateko ir „Spinx“. Tačiau turnyras Lenkijoje buvo didelis nusivylimas.

„Vitality“ net nepateko į atkrintamąsias, todėl Kopenhagoje turėtume pamatyti visai kitokį komandos žaidimą. Nuo to laiko „Vitality“ žaidė atrankoje, kuri irgi nebuvo sužaista tobulai – vienas pralaimėjimas prieš „Cloud9“.

Jeigu pirmajame „CS 2” Major turnyre pamatysime praėjusių metų komandą, finalas būtų vienintelis pateisinamas rezultatas – iškritimas anksčiau būtų nusivylimas.

team-vitality-apex

„ZywOo“ ir „apEX“ kartu žaidžia jau daugiau nei penkerius metus, „ZywOo“ visai neseniai pratęsė kontraktą iki 2026 metų. 23-erių žaidėjas šešis kartus žaidė „Major” ir praėjusiais metais Prancūzijoje laimėjo pirmą kartą. „apEX“ turi net 17 „Major“ turnyrų patirtį, du juos yra laimėjęs.

Silpniausia komandos dalimi šiuo metu įvardijamas naujokas „mezii“, kuris prisijungė prieš keturis mėnesius.

Būtent „mezii“ ir „flameZ“ nestabilumas gali būti viena iš blogesnio žaidimo priežasčių, tačiau žiūrint bendrai, komanda turi puikią sistemą, turi šiuo metu geriausią pasaulio žaidėją ir privalo būti įvardijama kaip viena iš favoričių laimėti turnyrą Kopenhagoje. 

Aktualūs klausimai

🔫 Kas yra "CS2" "Major"?

„CS2” „Major” turnyras yra pagrindinis 2024 m. „Counter-Strike 2” sezono turnyras, kuriame geriausios komandos varžosi dėl čempiono titulo. Šis turnyras vyks Kopenhagoje ir yra CS2 turnyrų viršūnė.

🔫 Kada vyks "PGL Major Copenhagen 2024"?

„PGL Major Copenhagen” vyks kovo 17-31 d.

🔫 Kas laimėjo paskutinį "CS:GO" "Major" turnyrą?

Paskutinį „CS:GO Paris Major” turnyrą laimėjo „Team Vitality”.

🔫 Kas yra "CS2" "PGL Major Copenhagen 2024" favoritai?

„PGL Major Copenhagen 2024” favoritai yra „Team Spirit”.

🔫 Kiek pinigų atiteks "PGL Major Copenhagen 2024" turnyro nugalėtojams?

„PGL Major Copenhagen 2024” turnyro nugalėtojams atiteks $500,000.

Neseniai parašėme straipsnį apie „CS2” statymus ir apžvelgėme artėjantį sezoną – kviečiame susipažinti!

FaZe Clan – 26,70% laimėjimo tikimybė, 3.75 koef.

Komandos sudėtis
Havard „rain“ Nygaard, Helvijs „broky“ Saukants, Finn „karrigan“ Andersen, Robin „ropz“ Kool, David „frozen“ Černansky. Treneris: Filip „NEO“ Kubski.

„FaZe“ yra stabiliausia paskutinių kelių metų komanda. Keturi žaidėjai kartu žaidžia jau daugiau nei dvejus metus, trys žaidėjai tris metus. Vienintelis komandos naujokas tarpsezoniu buvo „frozen“, kuris pakeitė „Twistzz“.

Tačiau, „frozen“ yra kartu žaidęs su „ropz“ ir „karrigan“ „MOUZ” komandoje, todėl irgi nėra visiškai nepažįstamas žaidėjas. Atlikus šias permainas, „FaZe“ pasiekė finalą „IEM Katowice“ turnyre, kas dar kartą patvirtina šio kolektyvo potencialią ir ilgaamžiškumą.

faze-clan-karrigan

Daug kalbama apie tai, kad „karrigan“ yra jau 33-erių metų, o „rain“ 29-erių, tačiau tokią patirtį turintys žaidėjai puikiai žaidžia svarbiausiais momentais. 

„rain“ žaidė 16-oje „Major“ turnyrų, vieną laimėjo, vieną kartą liko antras, vieną kartą užėmė 3-4 vietą. „karrigan“ žaidė 17 Major turnyrų, tačiau laimėti pavyko irgi tik kartą. „ropz“ praėjusį sezoną buvo išrinktas 3 geriausiu žaidėju, „broky“ – 10, o „frozen“ 12.

Akivaizdu, kad „FaZe“ kartu su „Vitality“ ir „Spirit“ yra trys pagrindinės kandidatės į titulą. „FaZe“ ir „Spirit“ jau parodė savo galimybes ir jeigu „Vitality“ nebus padėjusi žingsnio į priekį, „FaZe“ bent jau finale tikrai turėtume išvysti. 

Virtus.pro – 14,30% laimėjimo tikimybė, 7.00 koef.

Komandos sudėtis
Dzhami „Jame“ Ali, Evgeniy „FL1T” Lebedev, Petr „fame“ Bolyshev, David „n0rb3r7” Daniyelyan, Nikolay „mir“ Mityukov. Treneris: Dastan „dastan“ Akbayev.

„Virtus.pro“ iš visų komandų išsiskiria savo žaidimo stiliumi, prieš kurį žaisti yra gana sunku ir ne kiekviena komanda turi tiek kantrybės, kas priveda prie neišprovokuotų klaidų. „Virtus.pro“ žaidžia lėtą žaidimą, dažnai saugo ginklus, jeigu mato, kad nepavyks laimėti raundo.

Vis tik, nors žaidimas akiai ir nėra pats gražiausias, rezultatus komanda pasiekia gana solidžius. Prieš pusantrų metų keturi iš dabartinių penkių žaidėjų laimėjo „Major“ turnyrą Brazilijoje, todėl „Virtus.pro“ nuvertinti tikrai nereikia. 

virtus.pro-jame

Gegužės mėnesį bus du metai, kaip kartu žaidžia „Jame“, „FL1T”, „fame“ ir „n0rb3r7”. „mir“ prisijungė prieš kiek daugiau nei pusę metu ir kol kas įvardijama kaip silpnesnė vieta komandoje. Jeigu rezultatai „Major“ nebus geri, nebūtų keista, jeigu jam būtų ieškomas pakeitimas.

Prie pagrindinių favoričių „Virtus.pro“ nėra priskiriama, tokių individualiai stiprių žaidėjų kaip kitos pagrindinės komandos neturi, tačiau kartu žaidžia kaip vienas kumštis ir tai yra jų stiprybė. 

G2 Esports – 11,10% laimėjimo tikimybė, 9.00 koef.

Komandos sudėtis
Nemanja „huNter-“ Kovač, Nikola „NiKo“ Kovač, Ilya „m0NESY“ Osipov, Rasmus „Hooxi“ Nielsen, Nemanja „nexa“ Isakovič. Treneris: Wiktor „TaZ“ Wojtas.

„G2” kartu žaidžia nemažai laiko, tarpsezoniu atvyko geras „NiKo“ draugas „nexa“, tačiau komandos rezultatai labai prasti. Atranką į „Major“ turnyrą „G2” įveikė užtikrintai, laimėjo visus tris mačus, solidžiai sužaista prieš „FaZe“, tačiau be šios atrankos daugiau komanda niekuo šį sezoną pasigirti negali.

Žaidė nedaug, turėjo nemažai laiko treniruotis, tačiau pažymėti galima tai, kad „G2” laikosi ant individualių žaidėjų talento. Praėjusį sezoną „NiKo“ buvo antras geriausių rinkimuose, o „m0NESY” ketvirtas.

g2-niko

Būtent šių dviejų duetas ir laiko visą komandą ant pečių. „hunter-“ rinkimuose užėmė 13 vietą, kas irgi solidus rezultatas. 

Jeigu tai būtų trumpas, kelių mačų turnyras „G2” būtų ryškesnis favoritas, kadangi gerą dieną su tiek talento jie gali įveikti bet kokią komandą. Vis tik, čia laukia gana sunki užduotis vien siekiant patekimo į ketvirtfinalį, o tada atkrintamosiose reikės įveikti mažiausiai tris aukščiausio lygio komandas.

„G2” šansų turi tokiu atveju, jeigu palankiai sukris burtai ir iki svarbiausių kovų išvengs pagrindinių favoričių. Pusfinalyje arba finale ši komanda tikrai gali sužaisti aukštu lygiu. 

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..