Euro 2021 prognozė: Kroatija – Škotija

Birželio 22 dieną (antradienį), 22:00 val. Europos futbolo čempionate D grupėje susitiks Kroatija prieš Škotiją. Abiems komandoms tai išlikimo rungtynės, bandysime pateikti įžvalgas ir prognozę, kas vis dėl to keliaus į sekantį etapą. Jeigu norite sužinoti kur stebėti Euro 2021 tiesiogiai, skaitykite čia – futbolas gyvai.

Šiose rungtynėse tiek vienai, tiek ir kitai komandai būtinai reikia pergalės, kad žengtų į kitą etapą, todėl matysime labai įdomias ir intriguojančias rungtynės. Kroatija pirmose rungtynėse nusileido Anglijai (0:1), vėliau nesugebėjo įveikti Čekijos ir tenkinosi lygiosiomis (1:1).

Abejose rungtynėse man Kroatijos žaidimas palieka prastą įspūdį. Pirmame mače su anglais šiek tiek ryškėjo bedantis Kroatijos puolimas, nors komanda ir kūrė progas, bet jos nebūvo pavojingos.

kroatija modricius europos futbolo cempionatas

Antrose rungtynėse prieš Čekija tas prastas puolimas išryškėjo dar labiau. Čekijos futbolininkai pirmose žaidimo dalyje net gi buvo perėme iniciatyvą ir kontroliavo įvykius aikšėje. Naturalu jog pirmieji ir įsiveržė į priekį. Vėliau šiek tiek atsipalaidavę pradėją antrą kėlinį prasileido įvartį, kai čekų gynėjas gindamasis šiek tiek paslydo. Tiek kroatams užtenko, kad įmuštų pirmąjį čempionato įvartį. Bet bendras vaizdas nuo to nepasikeitė – kroatai neatrodo gerai.

Tuo tarpu Škotijos futbolininkai pirmose rungtynėse pralaimėjo Čekijai (0:2) ir sakyčiau nenusipelnė šio pralaimėjimo, nes rungtynių eigoje nieko nenusileido savo varžovams. Tiesiog Čekija geriau išplidė progas, o antrąjį įvartį Škotijai praleido po grubios vartininko klaidos. Bendrai vertinant Škotijos žaidimas šiose rungtynėse nebuvo prastas.

Ir tas įspūdis, kad Škotija rungtyniauja visai neblogai sustiprėjo antrose rungtynėse prieš turnyro favorite Angliją. Čia Škotija iškovojo savo pirmąjį tašką čempionate, tačiau galėjo nesunkai pasiimti ir visus tris taškus. Momentais pasirodė visiškas beviltiškas Anglijos žaidimas, kai Škotija užguldavo savo pricipinių varžovų vartus. Galbūt ir gerai, kad Škotija neiškovojo tos pergalės, nes dabar negautume tokios puikaus koeficiento už škotus.

kroatija skotija tiesiogiai

Taigi šiose rungtynėse renkuosi Škotijos +0 azijietišką pranašumą ir prognozuoju šios ekipos pergalę. Jeigu komandos sužais lygiosiomis tada statymas bus grąžintas, kas nori gali imti mažesni 1.85 koeficientą Betsafe ir griebti +0.25 AH už Škotiją, tada lygiųjų atveju bus laimėta puse statytos sumos.

Bet lygiosios netenkina nei vienos komandos, todėl rizikuoju su didesniu koeficientu. Škotija tikrai palieka gerą įspūdį ir tas pralaimėjimas čekams labiau vertinu kaip nesusipratimą ir pirmųjų rungtynių įtampą, vis gi rungtyniaujama prie savų žiūrovų. O pastarųjų palaikymas Hampden Parke taip pat bus svarbus faktorius šiose lemiamose grupės rungtynėse.

Rungtynių laikas: Antradienis, Birželio 22, 2021
Futbolas – Euro 2020
Prognozė: Škotija +0 AH
Koeficientas: 2.17
Bendrovė: 888Starz
Statymas: 10 unitų arba 100€
Prognozių rezultatai

Nori pastebėti prognozes laiku? Prisijunk prie Facebook rimtų statymų grupės.

Ši Euro 2021 prognozė yra rekomendacinio pobūdžio ir LazybuGuru.lt neatsako už jūsų statymus.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..