Eurobasket 2022 prognozė: Vokietija – Bosnija ir Hercogovina

Lažybų bendrovės gana stipriai nuvertina šiame mače Bosnijos ir Hercogovinos krepšininkus. To pasekmė, kad Vokietija puikiai startavo atidarymo mače prie savų žiūrovų prieš Prancūziją, laimėdami rungtynes 76:63.

Tačiau sakyčiau, kad čia ne tiek vokiečiai gerai atrodė, kiek prancūzai gana prastai žaidė, nes laimėti prieš komandą, kuri įmeta vos 63 taškus šiuolaikiniam krepšinyje tikrai nesudėtinga.

Taigi dabar duodamas -11 pranašumas prieš Bosnija ir Hercogovina yra kur kas per aukštas. Manau bus atkakli kova iki pat paskutinės rungtynių minutės šiame Eurobasket 2022 mače.

Vokiečiai turi namų aikštės pranašumą, bet bosniai turi labai neblogą komandą su 2 NBA žaidėjais, plius komandoje yra Roberson, Gegic, Halilovic, kurie yra solidus žaidėjai Europoje.

Bosnijos ir Hercogovinos puolimas atrodė gana solidus, tiesa varžovas nebuvo aukščiausio kalibro, bet prieš Vengrija buvo laimėta 95-85. Bosnijai reikia kabintis už pergalės šiame mače, laukia vienas svarbiausia rungtynių jiems, nes kiti mačai laukia prieš labai galingas komandas Slovėniją, Lietuvą ir Prancūziją.

O Vokietija po pergalės gali pradėti rungtynes atsipalaidavę ir apsnūdę, taigi tai šansas gali būti BAH komandai, kurie kibs į atlapus nuo pirmos rungtynių minutės.

Rungtynių laikas: 15:30, Šeštadienis, Rugsėjo 03, 2022
Krepšinis – Eurobasket 2022
Prognozė: Bosnija ir Hercogovina +11
Koeficientas: 1.91
Bendrovė: 888Starz
Statymas: 10 unitų arba 100€

Nori pastebėti prognozes laiku? Prisijunk prie Facebook rimtų statymų grupės.

Ši Eurobasket 2022 prognozė yra rekomendacinio pobūdžio ir LazybuGuru.lt neatsako už jūsų statymus.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..