Eurobasket 2022 lažybos ir prognozės

Kaip ir du ankstesni turnyrai, Eurobasket 2022 varžybos vyks keturiose šalyse. Vokietijoje, Italijoje, Čekijoje ir Gruzijoje susirinks geriausios Europos krepšinio rinktinės. Grupės etapo rungtynės prasidės rugsėjo 1 d., o finalas įvyks 2022 m. rugsėjo 18 d. Kur stebėti EČ, skaitykite čia – krepšinis tiesiogiai.

Tai sirgaliams suteiks 18 dienų aukščiausio lygio krepšinio, per kurias jie galės išvysti tokius žaidėjus, kaip Luka Dončič, Giannis Antetokounmpo, Nikola Jokič, Jonas Valančiūnas, Rudy Gobert, Domantas Sabonis ir daugybę kitų.

2022 m. Eurobasket 2022 turnyre 24 komandos buvo suskirstytos į keturias grupes. Tai reiškia, kad kiekvienoje grupėje yra po šešias komandas.

Aktualūs klausimai

🏀 Kur vyks šiais metais Europos krepšinio čempionatas?

Lietuvos krepšinio rinktinė žais savo rungtynes Kelne, Vokietijoje. Kitos grupės etapo kovos vyks Prahoje, Tbilisyje, Milane. Eurobasket 2022 finalinas numatomas Vokietijos sostinėje, Berlyne.

🏀 Kokios yra grupių etapo prognozės?

Yra vertės Turkijos koeficiente, kad ši komanda laimės A grupės etapą, tačiau Turkijos rinktinė visada pasižymi nestabilumu ir labai sunku pasakyti kaip bus šįkart, bet koeficientas virš 2.00 yra vertas rizikos. Mažiau rizikingas statymas yra, kad Graikija laimės C grupės varžybos, jeigu randate virš 1.50 koeficientą, tai verta paimti.

🏀 Kas laimės Eurobasket 2022?

Lazybuguru.lt komanda prognozuoja, kad čempionatą laimės Serbija ir 5 koeficientas atrodo labai sultingas. Tačiau yra vertės ir lažintis, kad Lietuva laimės čempionatas, nes lažybų bukmekeriai visiškai neįvertino mūsų rinktinės.

🏀 Kokios yra Eurobasket 2022 bilietų kainos?

Bilietų į Eurobasket 2022 kaina priklauso nuo rungtynių ir vietos. Tačiau bilietai nėra brangūs, galima sumokėti nuo 10 iki 30 eurų. Eurobasket 2022 bilietais prekiauja FIBA oficiali svetainė.

🏀 Kaip gauti pelno iš čempionato statymų?

Per Europos krepšinio čempionatą lažybų bendrovės siūlo daug ir įvairių premijų pasiūlymų, juos verta išnaudoti, nes tai pakelia vertę Eurobasket 2022 statymuose. Čia rasite geriausias krepšinio lažybų bendroves 2024.

A, B, C ir D grupių rungtynės vyks atitinkamai Tbilisio arenoje Gruzijoje, „Lanxess” arenoje Vokietijoje, „Mediolanum Forum” Italijoje ir „O2” arenoje Čekijoje.

Keturios geriausios kiekvienos grupės krepšinio komandos pateks į atkrintamųjų varžybų etapą, kuriame visos rungtynės vyks „Mercedes-Benz” arenoje Berlyne (Vokietija). O čia rasite geriausias lažybų bendroves 2024.

📖 Turinys

Eurobasket 2022 varžybų gidas

Eurobasket 2022 varžybų gidas

Vieta, miestai ir varžybų vietos

2022 m. Eurobasket 2022 turnyras vyks keturiose šalyse ir penkiuose skirtinguose miestuose. Tarp šių miestų yra Praha Čekijoje, Tbilisis Gruzijoje, Kelnas ir Berlynas Vokietijoje bei Milanas Italijoje. 

Keturiose minėtose šalyse ir penkiuose miestuose vyksiančių varžybų vietos yra šios: Tbilisio arena Tbilisyje, Gruzijoje (10 000 vietų), O2 arena Prahoje, Čekijoje (16 805 vietų), Mediolanum Forum Milane, Italijoje (12 700 vietų), Lanxess arena Kelne, Vokietijoje (19 500 vietų) ir Mercedes-Benz arena Berlyne, Vokietijoje (14 500 vietų).

eurobasket tiesiogiai

Bilietai

Bilietus į Eurobasket 2022 turnyrą galima įsigyti oficialioje FIBA svetainėje. Bilietus taip pat galite įsigyti internetu per įgaliotuosius pardavėjus. Prekyba šiais bilietais vyks trimis skirtingais etapais.

Pirmasis pardavimo etapas prasidėjo 2021 m. balandžio 30 d., po grupių burtų traukimo. Šiame etape buvo parduodami įvairių rūšių bilietai, kuriuos sudarė: „Finalinis savaitgalis”, „Vieta” ir „Komanda”. 

Antrasis etapas prasidėjo 2021 m. rugsėjo 1 d. ir apėmė sesijos ir dienos bilietus. Jei negavote savo bilieto per pirmąjį ir antrąjį etapus, nuo 2022 m. rugsėjo 1 d. galėjote pateikti paraišką bilietui gauti.

Bilietus į renginio vietą, dienos bilietus, sesijos bilietus ir finalo savaitgalio bilietus galima įsigyti oficialioje FIBA svetainėje.

eurobasket bilietai

Be šių tipų, taip pat yra pirmojo ir antrojo lygmens rungtynių bilietai. Pirmosios pakopos bilietai suteikia galimybę užsisakyti VIP vietas, kuriose galėsite patirti geriausius įspūdžius stebėdami rungtynes.

Šių bilietų savininkai gali neribotai patekti į VIP zoną, kurioje galima mėgautis nealkoholiniais gėrimais, moderniausiomis maitinimo paslaugomis, vynu ir kt.

Antrosios pakopos bilietus galima įsigyti įvairių kategorijų – nuo A iki F. Bilietų kaina priklauso nuo daugelio veiksnių, įskaitant vaizdą į aikštę ir kategoriją. Kai kurių vietų vaizdas ribotas, tačiau visos jos suteikia galimybę mėgautis mėgstamiausiomis Eurobasket rungtynėmis.

Eurobasket 2022 prognozės ir grupių apžvalga

Eurobasket 2022 prognozės ir grupių apžvalga

Pateikti tikslias Eurobasket 2022 prognozes prieš prasidedant turnyrui yra sudėtinga. Tačiau įmanoma nuspėti komandas, kurios pateks į atkrintamųjį etapą.

europos krepsinio cempionatas grupes

Atsižvelgiant į dabartinę komandos formą ir ankstesnius jos pasirodymus, ypač per atranką, galima nuspėti komandą, kuri gali pakelti „FIBA Eurobasket 2022” trofėjų. Toliau rasite kiekvienos grupės apžvalgą.

A grupė

Turnyro A grupę sudaro Bulgarija, Belgija, Gruzija, Juodkalnija, Turkija ir Ispanija. Rugsėjo 1-osios rungtynės šioje grupėje: Belgija – Gruzija, Ispanija – Bulgarija ir Turkija – Juodkalnija. Šios rungtynės vyks Tbilisio arenoje.

Žinant, kad Ispanijos rinktinė yra gana stipriai nukraujavusi, nebūtų staigmena, jeigu Turkija jai mestų iššūkį dėl pirmosios vietos grupėje ir 2,40 koeficientas (888starz) už Turkijos pergalę A grupėje atrodo visai vertas dėmesio.

Eurobasket 2022: A grupės prognozė
Turkija užims pirmą vietą grupėje @2.40 koef. (888Starz)

Kalbant apie tai, kas iš šios grupės pateks į atkrintamąsias varžybas, tai gana akivaizdu, kad Ispanija ir Turkija tai turėtų padaryti be didesnių problemų.

Kita komanda, kuri pateks į kitą etapą turėtų būti Juodkalnija, ypač pamačius, kaip jie žaidė prieš Prancūziją. O paskutinį kelialapį skirtume Gruzijai, kuri ne vien žais namų arenoje bet ir turės tokį žaidėją, kaip Tornike Shengelia.

B grupė

Šios grupės dalyvės yra Bosnija ir Hercegovina, Vengrija, Vokietija, Slovėnija, Lietuva ir Prancūzija. Pirmąsias trejas B grupės rungtynes, kurios vyks „Lanxess” arenoje, žais Hercegovina su Vengrija, Slovėnija su Lietuva ir Prancūzija su Vokietija. 

Ši grupė yra bene pati įdomiausia visame čempionate ir ne viena komanda varžysis dėl pirmosios vietos. Prancūzija nors ir turi labai stiprią sudėti, tačiau, kol kas nedemonstruoja stabilaus žaidimo.

lietuvos krepsinio rinktine eurobasket lazybos

Todėl, jeigu reiktų spėti, tuomet mūsų lažybų prognozė būtų, jog grupės nugalėtojo likimas spręsis Lietuvos ir Slovėnijos akistatoje. 

Kalbant apie tai, kas pateks į kitą etapą, tai gana akivaizdu jog Slovėniją, Prancūziją, Lietuvą ir Vokietiją turėtume išvysti atkrintamosiose, o tuo tarpu su Bosnija ir Hercegovina bei su Vengrija tikriausiai teks atsisveikinti grupių etape.

C grupė

C grupę sudaro Estija, Didžioji Britanija, Ukraina, Kroatija, Italija ir Graikija. Pirmosios trejos C grupės rungtynės įvyks rugsėjo 2 d.: Graikija žais su Kroatija, Didžioji Britanija – Ukraina, o Estija – Italija. 

Šioje grupėje galėsime išvysti daugybę įdomių rungtynių, tačiau, Graikija su Giannis Antetokounmpo priešakyje turėtų tapti C grupės nugalėtojais ir 1,6 koeficientas už šią baigtį 888starz bendrovėje tikrai turi vertės, kadangi kitur jis siekia vos 1.4. 

Eurobasket 2022: C grupės prognozė
Graikija užims pirmą vietą grupėje @1.60 koef. (888Starz)

Be Graikijos į kitą etapą taip pat turėtų patekti Italija bei Kroatija, o Ukrainos rungtynės su Didžiaja Britanija nulems paskutinio kelialapio laimėtoją.

Žiūrint, kaip Ukraina atrodė prieš čempionatą spėtume, kad jie laimės ir pateks į kitą etapą. Tuo tarpu, Estija yra akivaizdi grupės autsaiderė ir čempionatą turėtų palikti paskutinėje grupės vietoje.

D grupė

Lenkija, Nyderlandai, Čekija, Suomija, Izraelis ir Serbija yra D grupės narės. Pirmąsias trejas rungtynes žais Izraelis su Suomija, Lenkija su Čekija ir Serbija su Nyderlandais. 

eurobasket prognozes

Nors šios grupės nugalėtojas yra ganėtinai akivaizdus ir Serbija čia neturėtų susidurti su didesniu pasipriešinimu, tačiau, dėl kitų kelialapių laukia itin įnirtinga kova. Čekija ir Izraelis savo sudėtyje turi neblogų žaidėjų ir prognozuojame, kad šios komandos pasidalins 2-3 vietas grupėje. 

Dėl 4-osios vietos grupėje turėtų kovoti Lenkija su Suomija. Jeigu reiktų spėti, prognozuotume, kad Suomija su Lauri Markkanen priešakyje pateks į kitą etapą, o tuo tarpu Lenkijai ir Olandijai teks krautis lagaminus jau po grupių etapo.

Europos krepšinio čempionatas: nugalėtojo prognozė

Europos krepšinio čempionatas: nugalėtojo prognozė

Šis Europos čempionatas turėtų būti ypatingai įdomus, kadangi beveik visos komandos atsiveža savo didžiausias žvaigždes ne tik iš Eurolygos, bet ir iš NBA lygos. 

Pagal koeficientus galime matyti, kad Serbijai, Slovėnijai, Graikijai ir Prancūzijai yra suteikiami beveik vienodi koeficientai laimėti. Tačiau, žvelgiant įdėmiau Prancūziją iš šio sąrašo išbrauktume ir paliktume Serbiją, Slovėniją bei Graikiją.

serbija nugaletojai

Visos šios komandos turi ne tik bent po vieną žaidėją, kuris turėtų dominuoti čempionate, bet ir itin stiprią komandinę dvasią, kas tokiuose čempionatuose kartais gali būti netgi stipresnis faktorius, nei individualių žaidėjų lygis.

Stebint Prancūzija liko įspūdis, kad komanda gali palūžti svarbiausiais momentais, todėl, sunku įsivaizduoti, kad jie galėtų laimėti.

Iš likusių trijų komandų pranašumą skirtume Serbijai (apie 4,5 – 5 koeficientas įvairiose bendrovėse), kuri turi ne tik puikiai subalansuotą sudėti, bet ir tikriausiai lengviausią grupės etapą, todėl į atkrintamąsias varžybas žaidėjai turėtų atkeliauti nepavargę ir pilnai pasiruošę. 

Eurobasket 2022: nugalėtojo prognozė
Serbija taps Europos čempionais @5.00 koef. (WilliamHill)

Slovėnijos ir Graikijos lemtis labai priklausys nuo Dončič bei Antetokounmpo pasirodymų, kuriems teks stipriai pavargti net ir grupės etape. Tokioje situacijoje tikime, kad Serbija turės pranašumą, kadangi jiems nereikės kliautis vieno žaidėjo pasirodymu.

Iš komandų kurios gali netikėtai laimėti čempionatą norėtume išskirti Lietuvą bei Turkiją. Abi šios komandos turi labai stiprias sudėtis su žaidėjais iš NBA priešakyje ir tikrai nenustebins, jeigu pateiks staigmeną šiame čempionatą.

Kad Lietuva taps nugalėtojais yra duodamas 11 koeficientas, todėl, jeigu ruošiatės žiūrėti rungtynės, galite tikrai atlikti tokį statymą. 

Eurobasket lažybos: kaip rasti verte koeficientuose

Eurobasket lažybos: kaip rasti verte koeficientuose?

Lažybų rinkos

Rasti vertę Eurobasket lažybų koeficientuose yra vienas geriausių būdų uždirbti pelno sporto lažybose. Statymas turi teigiamą vertę, kai tikimybė laimėti yra didesnė, nei rodo lažybų koeficientai.

888starz eurobasket 2022 prognozes lazybos

Norėdami būti laimėtojų pusėje, turite nustatyti teigiamą vertę turinčias rinkas, nes būtent šie statymai jums uždirbs pinigų. 

Atminkite, kad šios rinkos negarantuoja, jog laimėsite kiekvieną kartą, tačiau koeficientai visada bus jums palankūs. Įvertinkite galimų Eurobasket 2022 rezultatų tikimybes ir tada palyginkite jas su duodamais koeficientais. Taip elgdamiesi galėsite rasti vertės Eurobasket koeficientuose. 

Būtinai peržiūrėkite visas į Eurobasket 2022 turnyrą patekusias komandas ir atlikite išsamų jų tyrimą. Nustatykite komandas, kurių FIBA reitingas nėra aukštas, bet kurios gali pasirodyti geriau. Palyginkite skirtingų rinkų, pavyzdžiui, tiesioginio nugalėtojo arba rungtynių suminio, koeficientus ir pasirinkite tą, kurios vertė atrodo geriausiai. Tai turėtų suteikti jums vertingų statymų.

Dar vienas patarimas būtų turėti paskyras keliose skirtingose lažybų bendrovėse ir visada palyginti koeficientus. Labai dažnai rasite, kad skirtingose bendrovėse už tą pačią baigtį yra siūlomi skirtingi koeficientai ir pasirinkdami didesnį visada galėsite gauti daugiau vertės.

Lažybų pasiūlymai

Kitas populiarus būdas rasti Eurobasket koeficientų vertę – pasinaudoti premijomis ir akcijomis, kurias turnyro metu siūlo lažybų bendrovės. Kadangi lažybų bendrovės nori pritraukti kuo daugiau klientų, jos siūlo pelningas pasveikinimo premijas, kurias galima panaudoti bet kuriame Eurobasket įvykyje.

Dažniausiai suteikiamos premijos, kurias lažybų bendrovės siūlo Eurobasket turnyro metu, yra šios: nemokami statymai, statymai be rizikos ir papildymo premijos.

Be pasveikinimo paketų, lažybų svetainės taip pat siūlo tam tikras nuolatines akcijas esamiems klientams, kurias jie gali gauti ir panaudoti Eurobasket varžybose. Šios akcijos gali būti įvairios – nuo Eurobasket padidintų koeficientų iki VIP klubo apdovanojimų.

Kad akcijos ir premijos būtų naudingos, būtinai rinkitės pasiūlymus, kuriems nereikia įmokų, taip pat tuos, kuriems taikomi lengvai įvykdomi statymų reikalavimai ir kitos sąlygos. Be to, jie turėtų suteikti galimybę lažintis dėl pasirinkto Eurobasket žaidimo.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..