Eurolygos prognozė: Maskvos „CSKA“ – „FC Barcelona“

26-tame ture į Maskvą atvyksta Barselonos krepšininkai, kurie per paskutinius dešimtmečius Maskvoje laimėjo tik du kartus – 2005 ir 2012 metais. Šiame straipsnyje pateiksime šių rungtynių prognozę.

Jeigu norite LazybuGuru.lt prognozes pastebėti laiku, rekomenduojame prisijungti prie facebook grupės – Krepšinio prognozės. O kaip sekėsi su prognozėmis sausio mėnesį, rasite šiame straipsnyje – sausio mėnesio prognozių rezultatai.

📖 Turinys

Prognozė: „FC Barcelona” pergalė @2.24 1xbet

Prieš lažinantis svarbu žinoti, kad kuo daugiau sąskaitų turėsite lažybų bendrovėse, tuo geresnį koeficientą galėsite rasti. Čia rasite geriausias krepšinio bendroves 2020 m.

Pranašumas

Koeficientas Bendrovė
0 2.24
0 2.22

0 2.21

0 2.20

0 2.20


Maskvos „CSKA“

„CSKA“ šį sezoną pasitiko gerokai atsinaujinusi. Čempionus paliko N.De Colo, S.Rodriguez, C.Higgins, O.Hunter. Į komandą atvyko Eurolygos stiprūs vidutiniokai – J.Strelnieks, J.Voigtmann, D.Hillard. Taip pat, iš NBA atvyko R.Baker ir K.Koufos, kurie jau dabar galima sakyti, nebuvo pasiteisinę komandos pirkiniai. Prieš sezoną komanda atrodė susilpnėjusi, nemažai žaidėjų, kurie nebuvo tokio aukšto lygio, kuriuos matėme praeitą sezoną. „CSKA“ pergalių viltis turėjo būti W.Clyburn, aplink kurį buvo statomas komandos žaidimas. Deja, bet patyręs traumą ir visam sezonui iškritęs iš žaidimo, jis nepaliko nieko kito, kaip tik eksperimentams. Vienas iš jų M.James.

Sunku taip sakyti, tačiau M.James demonstruoja tikrai gerą formą. Žaisdamas prie visai kitokio trenerio nei žaidė Milane, M.James šį sezoną turėjo tikrai labai gerų ir naudingų rungtynių. Tai žaidėjas, kuris gali atnešti pergales komandai arba pats vienas pralaimėti rungtynes, vis tik šį sezoną M.James komandai davė daugiau naudos nei atėmė.

Komandos žaidimas nėra labai įspūdingas, tačiau sistema veikia, o svarbiausia, kad yra renkamos pergalės. Šiuo metu komanda turi 17 pergalių ir 8 pralaimėjimus, tačiau viso sezono metu nebuvo jokių ryškių pralaimėjimų serijos. Vienintelė duobelė buvo 5-10 turuose, kai komanda per 6 rungtynes patyrė 4 pralaimėjimus.

Barselonos „FC Barcelona“

Vieną iš įspūdingiausių sudėčių vasarą surinkusi „Barca“ dar nėra pasiekusi savo potencialo. Ryškiausią komandos formą pasiekti trukdo traumos, kurios persekiojo komandą viso sezono metu. Buvo atkarpų, kai komanda neturėjo nei vieno iš pagrindinių įžaidėjų – Pangos, Delaney, Huertel. Pangos vis dar gydosi traumą, Huertel buvo sugrįžęs, bet šiuo metu vėl nežaidžia, tuo tarpu Delaney kartas nuo karto sužaidžia tokias rungtynes, kokių iš jo buvo tikimasi prieš sezono pradžią.

Komandos forma visą sezoną truputi banguojanti. Komanda du kartus turėjo 5 pergalių seriją, o šiuo metu turi 6 pergalių seriją, kuri sekė po trijų pralaimėjimų iš eilės. Išvyka į Maskvą komandai yra mažas iššūkis įrodyti, kad „Barca“ šiam sezonui nusiteikusi labai rimtai. N.Mirotič kartu su Sh.Larkin yra įvardijami kaip favoritai laimėti sezono MVP titulą, todėl „CSKA“ komandos laukia nelengvas darbas stabdant vieną iš geriausių Eurolygos žaidėjų.

Per paskutinę 6 pergalių seriją, 3 rungtynės buvo žaistos išvykoje. Prieš „Fenerbahce“ komanda rungtynes kontroliavo visą laiką ir pergalė 6 taškais neatspindi rungtynių eigos, pergalė prieš „Valencią“ vienu tašku buvo išsigelbėjimas paskutinėmis sekundėmis, o paskutinėse rungtynėse laimėta prie „Pao“ 11 taškų skirtumu. Ateinančios rungtynės prieš „CSKA“ bus rimčiausias išbandymas per šią pergalių seriją.

Prognozės argumentai

„Barcelona“ šiuo metu demonstruoja pergalingą žaidimą ne tik Eurolygoje, bet ir Ispanijoje. Per paskutines 11 rungtynių buvo pasiektos 10 pergalių ir tik vienas pralaimėjimas prieš „Valencia“ Karaliaus taurėje. Komandos forma yra aukštai ir tai puiki proga atsirevanšuoti Maskvos komandai, kuri sezono pradžioje „Barcą“ nugalėjo net 29 taškų skirtumu.

„CSKA“ paskutinėse rungtynėse neatrodė labai užtikrintai. Namuose paskutinėmis minutėmis pralaimėjo prieš „Anadolu Efes“, išvykoje sužaidė labai prastas rungtynes prieš „Olympiacos“, o paskutinėse rungtynėse M.James dėka laimėjo prieš „Crvena Zvezdą“. Komandos žaidimas šiuo metu nėra aukščiausioje formoje, todėl prieš „Barcą“ komandai bus tikrai sunku.

Atsižvelgti į tai, kad Maskvos komanda žaidžia namuose labai nereikėtų, kadangi tai viena iš tų geriausių Eurolygos komandų, kuri neturi didelio pranašumo namų aikštėje. Kaip žinome, atmosfera Maskvoje tikrai nėra išskirtinė, todėl savi sirgaliai dideliu faktoriumi čia tikrai nebus. „Barcelona“ turi viską, kad galėtų pasiekti pergalę ir viskas priklausys tik nuo jų pačių, tuo tarpu „CSKA“ komandos tikslas yra išlaikyti rungtynių tempą ir laikytis iki pačių paskutinių minučių, kai sėkmė gali pasukti rungtynes į vieną ar kitą pusę. Su tokiu dideliu koeficientu yra labai didelė vertė renkantis „Barcos“ pergalę.

Ši Eurolygos prognozė yra rekomendacinio pobūdžio ir LazybuGuru.lt neatsako už jūsų statymus.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..