Eurolygos prognozė: „Emporio Armani“ – „Real“

Šiandien (spalio 16 d. 21:45 val) bus žaidžiamos ketvirto turo rungtynės tarp Milano „EA7 Emporio Armani” ir Madrido „Real“ komandų. Čia trumpai aptarsiu šių komandų pasirodymą Eurolygoje bei pateiksiu rungtynių prognozę. O šiame straipsnyje rasite informacija kur stebėti Eurolyga tiesiogiai nemokamai.

Jeigu norite LazybuGuru.lt prognozes pastebėti laiku, rekomenduojame prisijungti prie facebook grupės – Krepšinio prognozės.

📖 Turinys

Prognozė: „Emporio Armani“ -1.5 @2.06 Megapari

Prieš lažinantis svarbu žinoti, kad kuo daugiau sąskaitų turėsite lažybų bendrovėse, tuo geresnį koeficientą galėsite rasti. Čia rasite geriausias krepšinio bendroves 2020 m.

Pranašumas

Koeficientas Bendrovė
Armani -1.5 2.06 megapari logo
Armani -1.5 2.01

pinnacle lazybos

Armani -1.5 1.99

vbet logo

Armani -1.5 1.98

unibet

Armani -1.5 1.98

betest logo

Milan „EA7 Emporio Armani“

Milano „Armani“ komanda panašu, kad šį sezoną pagaliau sugrįš į atkrintamąsias ir netgi turi nemažus šansus patekti į finalinį ketvertą. Jeigu žiūrėtume į komandos sudėtį, tai ji yra viena iš geriausių visoje Eurolygoje ir vienas minusas tik tas, kad komanda yra nauja ir branduolys neturi tokio vienas kito pažinimo kaip, pavyzdžiui, „Anadolu Efes“ ar ta pati Mandrid „Real“ komanda.

Prasidėjus pandemijai visos komandos nežinojo kaip ruošis kitam sezonui, tuo tarpu Milano komanda nesnaudė ir buvo pirmoji komanda, kuri iškarto pradėjo vasaros namų darbus. Komandą papildė M.Delaney, L.Datome, K.Hines, Sh.Shields, Z.LeDay. Tai žaidėjai, kurie savo vietą rastų bet kurioje kitoje Eurolygos komandoje. Pridėjus dar nuo praeitų sezonų likusius žaidėjus, ši komanda turi įspūdingą sudėtį – kiekvienoje pozicijoje bent po kelis aukščiausio lygio žaidėjus.

Įdomu tai, kad trečiadienį pralaimėtos rungtynės prieš „Olympiacos“ šį sezoną Milano komandai buvo pirmas pralaimėjimas. Su visomis draugiškomis rungtynėmis, Italijos taure bei Eurolygos pirmo turo rungtynėmis, Milano komanda turėjo 16 pergalių iš eilės seriją ir šis pralaimėjimas komandai gali išeiti tik į naudą, kadangi komanda supras, kad nėra nenugalima.

Taip pat, išvykos rungtynės Milano komandai šį sezoną klostosi tikrai sunkiai – po pratęsimo laimėta prieš „Bayern“ komandą, o dabar pralaimėjimas „Olympiacos“ komandai.

Madrid „Real“

Madrido komanda pirmose Eurolygos rungtynėse atrodo lyg būtų išsikvėpusi komanda. Komandoje yra daug žaidėjų, kuriems jau virš +30 ir žaidėjų motyvacija bei fizinė forma tikrai nėra aukščiausiame taške.

Vasarą „Real“ komanda beveik nepasikeitė, o didžiausias praradimas yra J.Mickey. Pasistiprinti komanda irgi labai nesistengė, buvo gandų apie Gudaitį bei Giedraitį, bet pasipildė vieninteliu žaidėju – A.Abalde, už kurį sumokėjo €1.5 milijono išpirką.

Sezono pradžia galima pasakyti, kad komandai yra tragiška. Pirmose rungtynėse pralaimėta prieš „Baskonia“, antrose visiškas sutriuškinimas prieš „Valencia“ komandą, o trečiose rungtynėse tik 9 taškais nugalėta „Khimki“ komanda, kuri žaidė be pusės savo komandos. „Real“ žaidimas tikrai neprimena čempioniškos komandos ir tai yra normalu.

Ši komanda yra pajėgi laimėti Eurolygą, tačiau šiuo metu komanda nėra pergalingame kelyje ir tuo reikia naudotis.

Prognozės argumentai

Pagrindinės priežastys, kodėl renkuosi Milano komandą yra tai, kad Italijos klubas demonstruoja solidesnį krepšinį. Nors abi komandos turi savų problemų, Milanas jas sprendžia ir su kiekvienomis rungtynėmis demonstruoja vis geresnį krepšinį ir žaidėjai tarpusavyje labiau apsipranta, tuo tarpu „Real“ komanda žaidžia be jokio užsidegimo.

„Real“ galima sakyti, kad gyvena šiokiu tokiu laukimu. Neaiški situacija su Eurolyga, o didžiausias klaustukas dėl pagrindinio komandos žaidėjo F.Campazzo, kuris akivaizdžiai rodo, kad nori išvykti į NBA.

„Real“ visai neprimena tos komandos, kuri šluoja visus varžovus nuo savęs, žaidžia greitą ir akiai malonų krepšinį. Pirmos rungtynės komandai buvo labai sunkios ir net pergalė prieš „Khimki“ visai neįtikina, kad žaidimas gali staigi pagerėti.

Milanas po pralaimėjimo prieš „Olympiacos“ tikrai nebus labai laimingas ir nėra nieko geriau kaip atsigauti po pralaimėjimo ir nugalėti „Real“ komandą. Nors Milano komandoje yra šiek tiek netekčių dėl traumų, ši komanda pasižymi viena iš giliausių sudėčių visoje Eurolygoje, todėl net ir iškritus keliems svarbiems žaidėjams, ši komanda vis tiek turi kuo juos pakeisti.

Galima sakyti, kad „Real“ bus mažiau pavargus, tačiau „Real“ dar nesužaidė rungtynių, po kurių būtų galima sakyti, kad čia matėme tikrą „Real“ veidą ir panašu, kad tokių rungtynių dar gali tekti palaukti.

Ši Eurolygos prognozė yra rekomendacinio pobūdžio ir LazybuGuru.lt neatsako už jūsų statymus.

Eurolygos Rezultatai

Euroleague

Eurolygos Tvarkaraštis

Euroleague

Decimal
Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..