Eurolygos prognozė: Kauno „Žalgiris“ – Maskvos „Khimki

27-tame ture į Kauną atvyksta Maskvos srities krepšininkai. Rungtynės vyks antradienį 20:00 valandą. „Žalgiris“ šiuo metu demonstruoja geriausią formą šiame sezone, o „Khimki“ turi 3 pergalių seriją, kuri yra ilgiausia šį sezoną. Šiame straipsnyje pateiksime šių rungtynių prognozę.

Jeigu norite LazybuGuru.lt prognozes pastebėti laiku, rekomenduojame prisijungti prie facebook grupės – Krepšinio prognozės. O kaip sekėsi su prognozėmis sausio mėnesį, rasite šiame straipsnyje – sausio mėnesio prognozių rezultatai.

📖 Turinys

Prognozė: „Žalgiris“ -4 @1.96 Pinnacle

Prieš lažinantis svarbu žinoti, kad kuo daugiau sąskaitų turėsite lažybų bendrovėse, tuo geresnį koeficientą galėsite rasti. Čia rasite geriausias krepšinio bendroves 2020 m.

Pranašumas

Koeficientas Bendrovė
-4 1.95
-4 1.95

-4 1.93

-4 1.91

-3.5 1.87


Kauno „Žalgiris“

Neabejotinai geriausią sezono žaidimą demonstruojantys kauniečiai yra labai geroje pozicijoje. Su komandos žaidimo kokybės kreivės kilimu, atmosfera yra dar aukštesniame lygyje, o svarbiausia, kad komanda supranta, jog atėjo pačios svarbiausios rungtynės ir koncentracija yra išlaikoma iki paskutinių sekundžių. Per paskutines 6 rungtynes iškovotos 5 pergalės leidžia komandai pagalvoti apie atkrintamąsias, o tai dar labiau prideda motyvacijos kovoti.

„Žalgiriui“ namuose liko sužaisti 4 rungtynes, po rytojaus rungtynių laukia trys rungtynės išvykoje, po kurių turėtų būti nemažai atsakyta klausimų apie kauniečių patekimą į aštuntuką. Per ateinančias 4 rungtynes, „Žalgiris“ trejas rungtynes sužais su tiesioginiai konkurentais dėl aštuntuko, todėl šios pergalės yra dvigubos vertės. Tai ne tik iškovota pergalė, bet ir išrašytas pralaimėjimas konkurentams.

„Žalgirio“ forma išties žavi. Net ir be M.Grigonio žaidžianti komanda, sugeba savo kokybišku iš kantriu puolimu komandoms įmesti daugiau nei po 90 taškų per rungtynes. Bus labai įdomu pamatyti, kokias žaidimo schemas rinksis Šaras prieš talento prigrūsta puolimu paremtą „Khimki“ žaidimą.

Maskvos srities „Khimki“

Prieš sezoną atrodė, kad „Khimki“ bus viena įdomiausių ir perspektyviausių Eurolygos komandų. R.Kurtinaitis vasarą galėjo daryti ką nori ir sudėti susirinko vieną geriausių visoje Eurolygoje. Deja, bet traumos bei A.Shvedo laisvė puolime, neleido komandai demonstruoti tokio žaidimo, kokio iš jų buvo tikimasi. Nors sezono startas buvo tikrai geras – per pirmas 8 rungtynes pasiektos 6 pergalės. Komanda per ateinančius 16 turų pasiekė tiek pat – 6 pergales. Šiuo metu „Khimki“ turi trijų pergalių seriją, kuri yra ilgiausia šiame sezone ir atrodo, kad komanda išlipo iš duobės, kurioje buvo, kai per 15 rungtynių buvo iškovotos tik 3 pergalės.

„Khimki“ šiose rungtynėse turėtų žaisti jau beveik visos pilnos sudėties. Dėl traumos nežais tik J.Evans. Galima prastus rezultatus nurašyti ant traumų, tačiau turint tokią sudėti iš komandos reikia tikėtis daug geresnio rezultato. Pavyzdžiui, „Maccabi“ arba „Olympiacos“ kovoja su traumomis bei žaidėjų pasikeitimais, tačiau išvengė tokių tragiškų pralaimėjimų serijos ir žaidimo kokybė ženkliai nešokinėjo.

„Khimki“ komandos laukia vidutinio sunkumo grafikas. Kaip ir „Žalgiris“ žais 4 rungtynes namuose, o prieš tiesioginius konkurentus turės 4 rungtynes. Šiuo metu komanda yra 7-toje Eurolygos vietoje, tačiau keli pralaimėjimai gali labai greitai išstumti iš stipriausių aštuntuko.

Prognozės argumentai

Visi žinome, kaip „Khimki“ žaidimas priklausomas nuo A.Shved. Tai žaidėjas, kuris gali komandą paskandinti arba fantastiškais metimais išplėšti pergalę. Net neabejoju, kad Šaras bus paruošęs gynybos schemas prieš šį žaidėją, o visi geriausi „Žalgirio“ gynėjai turės progą parodyti save stabdant rusą. Žinoma, nereikia pamiršti ir aplink Shvedą apstatytų metikų bei atletiškų priekinės linijos žaidėjų, fizinė kova bei protingas žaidimas bus esminiai dvikovos elementai.

Taip, „Žalgiris“ neprilygsta pavardėmis prieš įspūdingą sudėtį turinčią „Khimki“ komandą, tačiau kauniečiai yra viena labiausiai atsidavusių komandų Eurolygoje, o komandos kova abejoti nereikia. Šiose rungtynėse vertės galima įžvelgti tik atsižvelgiant į rungtynių svarbą bei paskutinių rungtynių demonstruojamą formą. Paskutiniai sezonai rodo, kad „Žalgiris“ labai gerai žaidžia tas rungtynes, kurios kažką lemia, o ši pergalė prieš „Khimki“ komandą dar labiau priartintų prieš aštuntuko.

Nors „Khimki“ komanda žais beveik pilnos sudėties, komanda tikrai nedemonstruoja geros formos. Ilgiausia pergalių serija neatrodo tokia įspūdinga, kai pasižiūri, kad jos pasiektos buvo namuose žaidžiant prieš „Crvena Zvezdą“, „Asvel“ bei išvykoje nugalėtas merdintis „Armani“ klubas. Prieš šias komandas turėtų laimėti visos į aštuntuką pretenduojančios komandos, todėl „Khimki“ formą pamatysime būtent Kaune, kai bus žaidžiama prieš stipriausią komandą per paskutines 4 rungtynes. Net neabejoju, kad „Žalgirio“ demonstruojama drausmė bus esminis raktas į pergalę.

Ši Eurolygos prognozė yra rekomendacinio pobūdžio ir LazybuGuru.lt neatsako už jūsų statymus.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..