Eurolygos prognozė: Žalgiris – Real (+12€ nemokamai iš Betsafe)

Šioms rungtynėms tarp Kauno „Žalgirio” ir Madrido „Real” speciali akcija iš Betsafe ir Eurolygos prognozė.

Rungtynės jau nieko nelems, jos vyks tik dėl garbės, kad būtų įdomiau Betsafe naujiems žaidėjams siūlo gauti 12 eurų su labai lengvomis premijos sąlygomis:

1. Susikurk Betsafe.lt sąskaitą
2. Pasirink lažybose bet kokį statymą, kad iškviestum lažybų kortelę.
3. Įvesk kodą (uždakymo kodas): CK2
4. Statyk, kad Žalgiris šiandien per pirmus du kėlinius įmes bent vieną tritaškį, koef. 1.3 (max statymas 40 eurų).
5. Gauk 12 eurų.

Šioms rungtynėms mūsų komanda prognozuoja, kad rungtynės bus rezultatyvios ir be didelės gynybos, nes abiems komandos visiškai nieko jos nelemia. Lažybų bendrovių totalas duodamas apie 165 taškus, tai mūsų prognozė, kad bus daugiau nei 165,5 taškai.

Žalgiris vs Real prognozė: daugiau 165.5 taškų @1.90

Žalgiris namie demonstruoja daug geresnį krepšinį nei išvykoje ir kas svarbiausia daug rezultatyvesni. Paskutinės dvi rungtynės namie su Olimpia ir Baskonia buvo įmesti 87 ir 94 taškai.

Lieka klausimas tik kiek motyvuoti atvažiuos Madrido Real, bet jų paskutinių 5-ių rungtynių Eurolygoje įmestų taškų vidurkis siekia 91 tašką. Tai net ir be stiprios motyvacijos tikėtina matysim rezultatyvų krepšinį su daugiau nei 170 taškų.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..