Eurolygos prognozė: „Emporio Armani“ – „Žalgiris“

Penktadienį, lapkričio 20 dieną, ant „Mediolanum Forum“ arenos parketo netoli Milano, vietos „Emporio Armani“ egzaminuos Kauno „Žalgirį“. Namų komandą bukmekerių kontoros laiko ryškia šių varžybų favorite, bet svečiai iš vidurio Lietuvos pabandys paversti tas prognozes niekais. Šiame straipsnyje rasite informacija kur stebėti Eurolyga gyvai nemokamai.

Jeigu norite LazybuGuru.lt prognozes pastebėti laiku, rekomenduojame prisijungti prie facebook grupės – Krepšinio prognozės.

📖 Turinys

Prognozė: „Žalgiris“ +6.5 @1.91 Unibet

Prieš lažinantis svarbu žinoti, kad kuo daugiau sąskaitų turėsite lažybų bendrovėse, tuo geresnį koeficientą galėsite rasti. Čia rasite geriausias krepšinio bendroves 2020 m.

Pranašumas

Koeficientas Bendrovė
Žalgiris +6.5 1.91
Žalgiris +6.5 1.91

Žalgiris +6 1.88

Žalgiris +6 1.88

Žalgiris +5.5 1.92

Milano „Emporio Armani“

Iš tiesų, Milano dizaineriai šiame sezone, kaip jau tapo įprasta, vėl turi ryškių pavardžių perpildytą sudėtį. Ekipą į priekį veda tokios žvaigždės kaip Sergio Rodriguezas, Shavonas Shieldsas, Kevinas Punteris, Vladimiras Micovas, Luigi Datome ar Kyle‘as Hinesas, ryškų vaidmenį ir trenerių štabo pasitikėjimą turi ir artimoje praeityje Kauno „Žalgirio“ spalvas gynęs Zachas Leday‘us. Milaniečiai yra viena iš taip vadinamų „trenerių komandų“, kuomet ryškiausias vaidmuo klube tenka ne vienam ar keliems krepšininkams, o būtent vyriausiajam strategui – „Emporio Armani“ krepšinio guru Ettorei Messinai.

61 metų italų krepšinio profesorius, kaip jį neretai vadina apžvalgininkai, Milane darbuojasi antrą sezoną ir komandos žaidime ypač jaučiama tvirta jo ranka. Kiek daugiau asmeninių sprendimų laisvės suteikiama tik S. Rodriguezui, Sh. Shieldsui, Malcolmui Delaney ir V. Micovui, kadangi šie krepšininkai yra ne tik be galo stiprūs žaisdami individualiai, bet ir pasižymi aukštu krepšinio intelektu.

Kiti žaidėjai, kaip antai K. Hinesas, Kalebas Tarczewski ar Jeffrey Brooksas, pagrinde užsiima gynybinėmis užduotimis, o puolime gyvena iš to, ką jiems sukuria talentingi ir patirties nestokantys perimetro žaidėjai. Verta pažymėti, kad milaniečiai yra veteranų ekipa, kuri ne itin mėgsta veltis į greitą žaidimą, o atakas organizuoja ramiai, kantriai ieško sau palankių mismatchų ir „tikro“ metimo. Dėl Covid-19 pandemijos keliamos sumaišties tvarkaraštyje, dizaineriai iki šiol sužaidė tik Eurolygos 6 mačus, o praeitą savaitę turėjo praleisti savo Eurolygos susitikimą dėl neva teigiamų koranaviruso testų.

Tiesa, jau po kelių dienų, atlikus pakartotinius tyrimus, paaiškėjo, kad testai iš tiesų yra neigiami, tad komandai karantinas neužsitęsė. Kad ir kaip ten būtų, ekipa atrodė tragiškai trečiadienio vakaro pralaimėtame namų mače prieš Belgrado „Crvena Zvezda“(79-87), ryškiai nusileido serbų klubui ištverme, greičiu ir fiziškumu, o tai ypatingai pasireiškė antroje rungtynių pusėje. Praėjus mažiau nei 48 valandoms po šios nesėkmės, serbų laukia žaliai baltas „Žalgirio“ testas.

Kauno „Žalgiris“

Po svajingo Eurolygos starto, kuomet laimėjo 5 iš pirmų 6 rungtynių, Kauno „Žalgiris“ yra priverstas grįžti į realybę. Martino Schillerio auklėtiniai niekada ir nebuvo tarp Eurolygos favoritų, tačiau kovingumas ir palankių aplinkybių samplaika labai padėjo Lietuvos čempionams europinių kovų sezono pradžioje. Tiesa, vėliau sekė 3 nesėkmės paeiliui, bet tokie varžovų vardai kaip Madrido „Real“, Tel Avivo „Maccabi“ ar Maskvos CSKA, nusipelno pagarbos.

Kita vertus, tiek prieš karališkąjį, tiek prieš raudonarmietiškąjį žvaigždyną „Žalgiris“ atrodė labai gerai, tad beviltiško pralaimėjimo Tel Avivo „Menora Mivtachim“ arenoje ar sunkios savaitgalio pergalės LKL pirmenybėse prieš Prienų „Cbet“ negalima laikyti krentančios formos pasėkme. Svarbu ir tai, kad po priverstinės pertraukos dėl koranaviruso sugrįžo įžaidėjas Rokas Jokubaitis, kurio aštrūs reidai tikrai bus dilema tiesioginiams lėtesniems oponentams iš Milano.

Prognozės argumentai

Iš tiesų, „Žalgiris“ nėra labai paranki ekipa „Emporio Armani“. Lietuvos atstovai Eurolygoje pasižymi atletiškumu, sprogstama jėga, greičiu, o pagavę gerą žaidimo bangą rungtyniauja su dar didesne energija ir pasitikėjimu. Puolime, „Žalgiris“ nevengia improvizacijų ir nestandartinių sprendimų, o tai ne toks krepšinis, kurį propaguoja italų klubas. Maža to, gynyba prieš perimetro metikus yra silpnoji dizainerių vieta, o „Žalgiris“ tiesiog gyvena iš perimetro taškų ir šios grandies žaidėjų sukurtų situacijų aukštaūgiams. Veikiausiai, Milane vyks mūšis dėl pergalės iki paskutinių minučių ar net sekundžių.

Gynybinio ar atakuojančio pobūdžio rungtynės tai bus – nuspėti sunku. Visgi atrodo, kad kauniečiai yra pernelyg nuvertinti šiame mače, ir jei jie žais taip, kaip mače su CSKA, o „Emporio Armani“ – kaip mače prieš svečius iš Belgrado, žaliai balti turės gerus šansus išsivežti pergalę iš „Mediolanum Forum“. Juolab kad žalgiriečiai savo mačą žaidė antradienio vakarą, o dizaineriai – trečiadienio, tad jaunesnės „Žalgirio“ komandos energijos bakas tikrai bus pilnesnis nei vyresnių jų varžovų.

Ši Eurolygos prognozė yra rekomendacinio pobūdžio ir LazybuGuru.lt neatsako už jūsų statymus.

Eurolygos Rezultatai

Euroleague

Eurolygos Tvarkaraštis

Euroleague

Decimal
Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..