Europos futbolo čempionatas 2021

Praeitais metais turėjęs įvykti Europos futbolo čempionatas dėl pandemijos buvo nukeltas ir pagaliau, vos už kelių dienų galėsime pradėti stebėti stipriausias Europos futbolo komandas, kurios varžysis dėl čempionų titulo. Šiame futbolas tiesiogiai internete straipsnyje rasite kur stebėti rungtynes internete.

Euro 2021 vyks nuo birželio 11 dienos iki liepos 11 d. Visą mėnesį futbolo fanai galės mėgautis aukščiausio lygio sportininkais bei atlikti statymus lažybų bendrovėse. O rungtynių valandos labai patogios Lietuvoje, todėl bus galima stebėti beveik visas rungtynes – 16:00, 19:00 ir 22:00 valandomis. 

Šiame straipsnyje supažindinsime jus su visa svarbiausia čempionato informacija – kur vyks, ko galima tikėtis, populiariausi statymai, kur stebėti gyvai ir kita. Pirmiausia, reikėtų pradėti nuo to, kad futbolo čempionatas 2021 vyks per 11 skirtingų miestų – Amsterdamas, Baku, Bukareštas, Budapeštas, Kopenhaga, Glazgas, Londonas, Miunchenas, Roma, Sankt Peterburgas ir Sevilija.

Aktualūs klausimai
⚽ Kada vyks Euro 2021?

Europos futbolo čempionatas prasideda Birželio 11 dieną ir truks lygiai viena mėnesi, čempionato finalas įvyks Liepos 11 dieną.

⚽ Kur įvyks Euro 2021 finalas?

Euro 2021 finalas įvyks Anglijoje, legendiniame „Wembley” stadione, liepos 11 dieną 22 val.

⚽ Kas yra dabartiniai Europos futbolo čempionai?

Dabartiniai Europos čempionai yra Portugalijos rinktinė, kuri 2016 metais nugalėjo Prancūziją finale. Lažybų bendrovės vertina miglotai portugalų šansus apginti titulą Euro 2021 čempionate.

⚽ Kuri Euro 2021 grupė yra stipriausia?

Šiame čempionate stipriausia grupė arba dar kitaip vadinama mirtininkų yra F grupė. Joje susitiks Portugalijos, Vokietijos, Prancūzijos ir Vengrijos rinktinės. LazybuGuru.lt prognozuoja, kad vokiečiai baigs pasirodymą jau grupių etape.

⚽ Kokias premijas Europos čempionatui siūlo lažybų bendrovės?

Betsafe.lt pristato futbolo kalendorių šiam čempionatui ir kiekvieną dieną siūlys premijas ir nemokamus statymus. Uniclub.lt siūlo 75 eurų nemokamą statymą naujiems žaidėjams, o Optibet siūlo lažybų nuolaidas net iki 500 eurų. Jeigu aktyviai ruošiatės lažintis per Euro 2021, tai labai svarbu išnaudoti šiuos pasiūlymus ir susirinkti papildomus pinigus.

⚽ Kokios Euro 2021 prognozės?

LazybuGuru.lt prognozuoja, kad Anglija arba Prancūzija tikrai žais finale. Taip pat Belgija laimės C grupę, o Suomija šioje grupėje užims paskutinę vietą. Dar galima parizikuoti, kad F grupę laimės Portugalijos futbolo rinktinę.

⚽ Kur stebėti Euro 2021 gyvai?

Europos futbolo čempionato transliavimo teisės Lietuvoje įsigyjo LNK kanalas. Tai futbolo transliacijas kiekvieną dieną galėsite matyti lnk.lt portale, LNK ir BTV televizijos kanaluose.

Šiuose miestuose bus žaidžiamos grupių etapų rungtynės bei atkrintamosios, finalas numatytas legendiniame Londono „Wembley“ Stadione. 

Didžiausi vardai, kurių šiais metais neišvysime žaidžiančių už savo rinktinę yra – S.Ramos (Ispanija), Z.Ibrahimovič (Švedija), V.Van Dijk (Olandija). Taip pat, čempionate nežais tokie gerai žinomi futbolininkai kaip J.Oblak, M.Pjanič, E.Haaland – to priežastis, jų rinktinės nepateko į šiais metais vykstantį futbolo čempionatą. Tačiau, be jokių abejonių galėsime matyti pačio aukščiausio lygio žaidėjus ir palyginus, netekčių yra tikrai labai nedaug. 

Euro 2021 grupės
A grupė: Italija, Šveicarija, Turkija, Velsas
B grupė: Belgija, Danija, Suomija, Rusija
C grupė: Austrija, Olandija, Šiaurės Makedonija, Ukraina
D grupė: Kroatija, Čekija, Anglija, Škotija
E grupė: Lenkija, Slovakija, Ispanija, Švedija
F grupė: Prancūzija, Vokietija, Portugalija, Vengrija

Čempionato formatą sudaro 6 grupės po 4 komandas, iš kiekvienos grupės išeis po dvi stipriausias komandas ir papildomai 4 trečiąsias vietas užėmusias komandas, iš viso 16 komandų tęs pasirodymą aštuntfinalyje, po kurio liks 8 komandos ir toliau žais laimi, patenki toliau principu, kol dvi stipriausios komandos pasieks finalą.

Jau minėjome, kad šis fubtolo Europos čempionatas vyks įvairiuose miestuose, tačiau visas finalinis etapas: pusfinaliai ir finalas kelsis į „Wembley“ stadioną. 

📖 Turinys

Euro 2021 premijos – puiki proga žaidėjams pasidinti lažybų kapitalą

Jau visai netrukus prasidės vienas iš laukiamiausių sporto renginių – Europos futbolo čempionatas. Žaidėjai Lietuvoje turės puikią galimybę stebėti visas rungtynes nemokamai, o tai reiškia, kad kiekvienas iš mūsų galės savaip įsijausti į rungtynes, pergyventi visas emocijas, džiaugtis už nugalėtojus ir liūdėti už pralaimėjusią komandą.

Kadangi čempionatas vyks visą mėnesį, o vien tik grupės etapuose bus sužaistos 36 rungtynės – veiksmo čia tikrai netrūks. 

Norint dar labiau įsitraukti į Euro 2021 ir pasinaudoti puikia galimybe išgryninti sporto lažybų bendrovių suteiktas premijas, kviečiame susipažinti su šiuo metu geriausiomis premijomis, į kurias rekomenduojame atkreipti dėmesį. 

betsafe futbolo kalendorius

Betsafe.lt Europos čempionato metu kiekviena diena pasiūlys nemokamus statymus (free bet) futbolo lažyboms. Tereikia paspausti mygtuką dalyvauti, sekti tvarkraštį ir įvykdyti dienos užduotį. Jeigu sąlygas įgyvendinsite gausite premiją.

Pavyzdžiui birželio 11 dienos užduotis yra, kad reikia padaryti depozita už ne mažiau nei 40€ su premijos kodu FOOTB01 ir gausite 20€ premija futbolui. Tiesa ta premija reikės peržaisti 3 kartus su ne mažesniu nei 1.70 koeficientų. 

Uniclub.lt naujiems žaidėjams siūlo 75€ nemokamą statymą. Šis pasiūlymas galioja tik naujiems žaidėjams. Jie turi užsiregistruoti ir atlikti bent 3€ įmoką su premijos kodu BETAS75. Nemokamą statymą (free bet) bus galima panaudoti tik Euro 2020 statymams.

uniclub 75 free betas nemokamas statymas

Optibet.lt siūlo net iki 500€ nuolaidų statymams. Norint dalyvauti šių pinigų dalybose, reikia atkyvuoti pasiūlymą Optibet svetainėje ir papildyti sąskaitą bent 20€. Atlikti reikės statymus kasdien bent už 40€ ir tada gausite kiekvieną diena 10€ nemokamą statymą. Taip pat gausite taškus, pagal aktyvumą didės jūsų lygis ir premijos. Taigi tai geras pasiūlymas tiems, kurie planuoja aktyviai lažintis Europos futbolo čempionato metu.

optibet iskirtinis euro2020 pasiulymas

Taigi apžvelgiame lietuviškų bendrovių premijas Europos futbolo čempionatui. O dabar pažiūrėkime ką siūlo užsienio kontoros.

ArcaneBet savo naujiems žaidėjams suteikia 100% įnešimo premiją iki 30€ – minimalus įnešimas 10€, o suteiktą premiją reikės peržaisti 15 kartų su 1.85 arba didesniu koeficientu. Net neabejojame, kad Euro 2021 čempionate rasite statymų, kuriuose galėsite panaudoti ir peržaisti šią premiją. 

888Starz suteikia dar geresnę premiją – čia pirmą įnešimą galima pasididinti 100% iki 100€. Minimalus įnešimas tik 1€, todėl premijos dydį galite pasirinkti tokį, kokia yra jums priimtina pirmo įnešimo suma. Peržaisti premiją reikės 5 kartus atliekant kombinuotą 3 įvykių statymą, kurių koeficientai yra 1.40 arba didesni. Kadangi rungtynių bus tikrai nemažai, sudaryti kombinaciją galėsite iš tos pačios dienos rungtynių bei smagiai praleisti laiką su Euro 2021. 

betmaster premijos futbolo cempionatas 2021

BetMaster lažybų bendrovė savo naujiems žaidėjams irgi suteikia premiją. Čia pirmą įnešimą galite pasididinti 100% iki 150€ ir dar papildomai kiekvieną savaitę keturis kartus gauti 5€ nemokamą statymą. Ši lažybų bendrovė suteikia galimybę pasinaudoti didžiausia premija, tačiau svarbu atkreipti dėmesį, kad atliekamas statymas negali viršyti bonuso metu suteiktos premijos norint atlikti peržaidimo reikalavimą. Jeigu jums buvo suteikta premija 50€, o atliksite statymą už 60€, tai tik 50€ skaičiuosis į peržaidimą.

LazybuGuru.lt projektas yra nepriklausomas, mūsų neremia nei viena lažybų bendrovė, todėl užsiregistruodami į bendroves per mūsų puslapį, paremsime projektą ir galėsime daugiau paruošti straipsnių, prognozių, bendrovių apžvalgų.

Euro 2021 futbolo prognozės 

Žvelgiant į istoriją, nuo 1960 metų, kuomet buvo pradėtas organizuoti Europos futbolo čempionatas, vienintelė Ispanijos rinktinė sugebėjo laimėti du kartus iš eilės, beveik nėra buvę tokių komandų, kurios bent jau finale žaistų du kartus iš eilės. Tai tik parodo, kad keturi metai pertrauka tarp čempionatų yra tikrai ilgas laiko tarpas ir per jį gali nutikti labai daug. Todėl išankstinės futbolo prognozės yra labiau panašios į išankstines orų prognozes – jos gali būti labai taiklios arba visiškai pro šalį.

europos futbolo čempionatas lazybos prognozes

Dabartiniai Europos futbolo čempionai yra Portugalija, kuri laimėjo prie penkis metus, o šiais metais jie žaidžia vienoje grupėje su Prancūzija ir Vokietija. Nors pagal Betsafe duodamus koeficientus, Portugalija turi 6 mažiausią – 10 koef., jie neturėtų laimėti ne tik dėl sunkios grupės, bet ir dėl jau minėtos Europos futbolo čempionato istorijos. 

Tikriausiai dauguma žmonių pamena, kaip Pasaulio futbolo čempionate dominavo Prancūzija. Ši komanda išgyvena auksinius laikus, kadangi komandoje geriausi pasaulio futbolininkai. Jeigu kai kurios rinktinės turi pačius garsiausius žaidėjus tam tikrose pozicijose, tai Prancūzijos rinktinėje tokių žaidėjų galime rasti įvairiose pozicijose.

Pagal Betsafe lažybų bendrovę šiai komandai kartu su Anglijos rinktine yra duodami mažiausi koeficientai – 6.00 ir mūsų manymu, bent viena iš šių komandų turi tikrai labai didelius šansus žaisti finale. 

futbolo europos cempionatas euro 2021

Anglijos komanda Pasaulio futbolo čempionate irgi demonstravo labai patrauklų futbolą ir jų kelionė baigėsi pusfinalyje, pralaimėjus prieš Kroatijos rinktinę. Šiais metais komanda tikrai gali pakartoti tokį rezultatą, o žinant, kad finalinis etapas žaidžiamas bus „Wembley“ stadione, galima tik įsivaizduoti, ką išgyvens futbolininkai, kurie užaugo su svajonėmis žaisti finale šiame legendiniame stadione.

Žinoma, nereikia pamiršti ir sirgalių palaikymo. Būtent dėl atmosferos ir šių galimybių Anglija, mūsų manymu, tikrai gali žaisti finale. 

Įdomus statymas yra tai, kad Belgija laimės savo grupę – koeficientas šiuo metu yra apie 1.72, nors ir nėra didelis, tačiau iš kitos pusės labai vertas dėmesio. Šioje grupėje dar žaidžia Danija, Rusija ir Suomija.

2021 europos futbolo cempionatas

Belgijos rinktinė paskutiniu metu dominuoja ir nors yra klaustukų dėl K.De Bruyne, jis tikrai nėra vienintelis žaidėjas šioje talentingoje Belgijos kartoje. Komanda į Europos čempionatą pateko laimėdama visas 10 rungtynių – rezultatas tikrai įspūdingas. Nors ir buvo žaidžiama ne prieš pačias stipriausias komandas, komanda žygiavo užtikrinai, o būsimą grupės varžovę Rusiją nugalėjo 1:3 ir 4:1. 

Iš tos pačios grupės kitas įdomus statymas, kad Suomija užims paskutinę vietą – 1.57 koeficientas. Belgija akivaizdi šios grupės favoritė, o dėl antros vietos turėtų kautis Danija su Rusija. Turint omenyje, kad iš grupės yra galimybė išeiti ir trečią vietą užėmusiai komandai, tai Rusija, žaisdama namuose, darys viską, kad nugalėtų Suomijos rinktinę. Nebūtų keista, jeigu Suomija šį čempionatą užbaigtų su visais trimis pralaimėjimais. 

Europos futbolo čempionato lažybos ir statymai

Kai 2021 Europos futbolo čempionatas prasidės, labai didelė tikimybė, kad futbolo lažybos įtrauks net ir mažiau futbolu besidominčius žaidėjus, kurie pradės atlikinėti pačius įvairiausius statymus. Kai kurie tai darysi dėl noro labiau įsitraukti į rungtynes, kai kuriems tai puiki galimybė įsitraukti į sporto lažybas.

Šioje dalyje aptarsime pačius populiariausius statymus, kurie atliekami būtent čempionatui prasidėjus. Jeigu negalite atlikti statymų užsienio lažybų kontoroje, nes jums yra blokuojama svetainė, tai čia rasite informaciją kaip apeiti blokavimus.

Rungtynių nugalėtojas – Paprastas statymas, kurio metu spėjama, kas laimės rungtynes. 

Pranašumas – Jeigu galvojate, kad komanda laimės daugiau nei vienu įvarčiu, o gal kaip tik nepralaimės tam tikru įvarčių kiekiu, tuomet pranašumas yra ta statymų rūšis, kur galėsite statyti, kokiu skirtumu baigsis rungtynės. 

Įvarčių kiekis – Tai galima sakyti pats neutraliausias statymas, kadangi statoma, kiek bus bendrai įvarčių per rungtynes. 

Abi komandos įmuš – Tai dar vienas statymas susijęs su įmuštais įvarčiais, tik šiuo atveju statoma, kad abi komandos įmuš arba neįmuš. 

Tikslus rezultatas – Jeigu manote, kad žinote, kokiu tiksliu rezultatu baigsis rungtynės, tuomet savo sėkmę išbandyti turėtumėte tikslaus rezultato spėjimo statyme. 

Pirma pusė/visos rungtynės – Tai dar vienas įdomus statymas, kurio metu spėjama, kas laimės pirmą pusę ir visas rungtynes. 

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..