PČ prognozė: Lietuva – Graikija (01-09)

Lietuva be pralaimėjimų ir užtikrintai užbaigė pirmąjį etapą, kuriame visas trejas rungtynes laimėjo bent 20 taškų skirtumu. Penktadienį laukiantis varžovas bus kol kas stipriausias šiame čempionate – tačiau jau su vienu pralaimėjimu, kurį patyrė prieš JAV rinktinę.

Penktadienį, rugsėjo 1 d., 15:40 val. Lietuva stoja į svarbiausią mūšį šiame FIBA Pasaulio krepšinio čempionate, kur susitiks su Graikijos nacionaline krepšinio rinktine. 

Lietuva – Graikija: Lietuva įmes daugiau nei 82 taškus @ 1.85

Graikai paskutinėse grupės rungtynėse prieš Naująją Zelandiją laimėjo 83:74, tačiau antrajame kėlinyje turėjo net 15 taškų deficitą, kai pralaiminėjo 28:43.

Antrąją rungtynių pusę graikai laimėjo 51:31, kas ir leido džiaugtis pergale bei patekti į kitą etapą. Tuo tarpu lietuviai savo svarbiausiose rungtynėse nesunkiai 91:71 įveikė Juodkalniją. 

Lietuva – Graikija rungtynių prognozė

Dar prieš čempionatą buvo kalbama, kad Lietuvos rinktinė nebus gerai besiginanti komanda, o pagrindinė to priežastis – sunkūs vidurio puolėjai, su kuriais keistis gynyboje nėra lengva.

Dėl šios priežasties Kazys Maksvytis turi galvoti įvairias gynybos schemas, bet tuo pačiu kur kas daugiau dėmesio skiriama puolimui.

Nors pirmajame grupių etape didelio pasipriešinimo lietuviai nesulaukė, puolime problemų nebuvo – 93 prieš Egiptą, 96 prieš Meksiką ir 91 prieš Juodkalniją. 

Net ir draugiškose rungtynėse lietuviams užpulti sekėsi gerai ir tik prieš Prancūziją nebuvo pasiekta 80 taškų riba.

Taip, Graikija yra gerai besiginanti komanda, kuri šioje rinktinėje talento stoką puolime bando kompensuoti kieta gynyba.

Paskutinėse rungtynėse Naujoji Zelandija graikams įmetė 74 taškus – tris kėlinius iš keturių pasiekė 20 taškų ribą. Lyginti Naujosios Zelandijos ir lietuvių potencialią puolime tikrai nereikėtų. 

Turint omenyje, kad abejoms komandoms tai bus svarbiausios čempionato rungtynės, Lietuva gynybinėse rungtynėse gali turėti labai daug problemų ir norint laimėti reikia žaisti taip kaip gali – laimėti puolimu.

Jeigu lietuviams pavyks žaisti savąjį žaidimą, nebūtų keista, jeigu net ir graikams būtų įmesta 90 taškų. Turint omenyje, kad gali laukti atkaklios rungtynės, nereikia atmesti baudų scenarijaus, kuris gali padovanoti kelis ekstra taškus rungtynių pabaigoje. 

Ši 2023 m. FIBA pasaulio krepšinio čempionato prognozė yra tik rekomendacinio pobūdžio ir mes neatsakome už jūsų statymus.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..