PČ prognozė: Vokietija – Latvija (06-09)

FIBA pasaulio krepšinio čempionato atkrintamąsias be pralaimėjimų pasitinka dvi komandos – Vokietija ir Lietuva.

Jeigu Lietuvos didžiausia pergalė buvo prieš JAV, tai vokiečiai šiame čempionate įveikė Australiją, Suomiją, Japoniją, Sakartvelą, o paskutinė pergalė prieš Slovėniją iškovota net 100:71. Vokiečiai paskutinėse trejose rungtynėse pelnė 100, 100 ir 101 taškus.

Vokietija – Latvija: Vokietija įmes daugiau nei 89 taškus @ 1.85

Be jokių abejonių gražiausių žodžių nusipelno Latvijos rinktinė, kuriai kelias iki ketvirtfinalio buvo vienas iš sunkiausių.

Jeigu nemažai rinktinių pirmuose etapuose turėjo laiko apšilti, tai Latvija jau antrose čempionato rungtynėse nugalėjo Prancūziją, o trečiose rungtynėse prieš Kanadą po dviejų kėlinių pralaiminėjo vos vienu tašku.

Patekę į antrąjį etapą jie iškovojo esminę pergalę prieš Ispanijos rinktinę, o lemiamose rungtynėse dėl patekimo į kitą etapą sutriuškino Braziliją. 

Vokietija – Latvija ketvirtfinalis bus žaidžiamas rugsėjo 6 d., trečiadienį 11:45 val., tuo tarpu lažybų mėgėjus kviečiame išbandyti geriausias lažybų bendroves.

Vokietija – Latvija rungtynių prognozė

Taip, Vokietija šiose rungtynėse yra laikoma gana ryškia favorite, tačiau šiame čempionate latviai favoritai buvo tik vieneriose rungtynėse iš penkių, o laimėti pavyko keturis kartus.

Nuvertinti latvių tikrai nereikia, tačiau Vokietija, panašu, kad bus stipriausias arba kartu su Kanada stipriausi varžovai, prieš kuriuos teko žaisti. Vokietija jau nuo pasiruošimo demonstruoja puikią formą ir turi potencialo žaisti FIBA pasaulio krepšinio čempionato finale. 

Pirmiausia, latviai niekada nepasižymėjo gera gynyba ir jie mėgsta žaisti greitai. Tritaškiai pirmomis atakos sekundėmis, greitas puolimas – tai žaidimas, kuriame latviai jaučiasi geriausiai.

dennis-schroder

Jeigu turi progą, ja ir pasinaudos. Greitas tempas patinka ir vokiečiams, kurie puolime turi labai daug talento, o priminti galima tai, kad nuo antrųjų čempionato rungtynių vis dar žaidžiama be Franzo Wagnerio. 

Paskutinėse rungtynėse Vokietija slovėnams įmetė 100 taškų, nors per pirmą kėlinį pelnė tik 11. Antroje pusėje pelnė net 62 taškus ir net triuškindami slovėnus žaisti jie nesustojo – toliau rinko taškus.

Tą patį galėjome matyti ir praeitose rungtynėse prieš Sakartvelą, kur per antrą pusę buvo įmesti 57 taškai. Vokietija gali užpulti iš visur – turi puikiai pataikančių krepšininkų, turi talentingą priekinę liniją, o Dennisas Schroderis įrodinėja, kad yra vienas geriausių čempionato žaidėjų.

90 taškų riba nėra ta, kurios talentinga Vokietija negalėtų pasiekti. 

Ši 2023 m. FIBA pasaulio krepšinio čempionato prognozė yra tik rekomendacinio pobūdžio ir mes neatsakome už jūsų statymus.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..