Ispanijos „LaLiga“ prognozė: „Mallorca“ – „Celta Vigo“ (13-01-2024)

„Mallorca” sužaidė 9 iš 19 rungtynių lygiosiomis, o „Celta Vigo” – 7 iš 19 – atitinkamai kiek daugiau nei 47% ir kiek mažiau nei 37%.

„Mallorca“ – „Celta Vigo“: Lygiosios @ 2.95

Sezono pradžioje „Mallorca” įveikė „Celta” 1:0, o tai dar vienas argumentas, kad „Mallorca” bus patenkinta taškų dalybomis. Tai buvo rungtynės, kuriose „Celta” buvo geriausia ir laimėjo daugiau nei vienu įvarčiu xG rodikliu.

Šiuo metu abiem komandoms lygoje sekasi gerai; „Mallorca” pralaimėjo tik vienerias iš pastarųjų šešių rungtynių – 1:0 „Bernabeu” stadione prieš Madrido „Real”.

„Celta” taip pat pralaimėjo tik vienerias iš pastarųjų šešių lygos rungtynių – svečiuose 3:2 pralaimėjo „Villarreal” ekipai.

Apsilankykite mūsų kruopščiai atrinktas futbolo lažybų svetainėse, kuriose rasite geriausius įmanomus koeficientus šioms rungtynėms.

ispanijos-la-liga-prognoze-mallorca-celta-vigo

„Mallorca” neturės vieno iš savo pagrindinių vidurio gynėjų, Nastasičiaus, kuris yra suspenduotas, be to, dar keli žaidėjai yra ant klaustuko.

„Celta” neturės atsarginio vartininko Villar, kuris paskutinėse rungtynėse gavo raudoną kortelę, o centrinis gynėjas Starfelt vis dar nežaidžia; jis traumą gavo prieš pat Kalėdas.

Ši La Liga prognozė yra tik rekomendacinio pobūdžio ir mes neatsakome už jūsų statymus.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..