Kodėl verta įstoti į lažybų grupes ir forumus

Dar daugelis atsimena, kai netolimoje praeityje tinkamiausia vieta internete įvairiausioms diskusijoms buvo įvairiausi forumai.

Forumų buvo įvairių – skirtingos tematikos ir skirtingo aktyvumo. Tai buvo bene pagrindinis komunikacijos būdas tarp vienodus interesus turinčių žmonių. Dabar jau kurį laiką iš forumų veiksmą perėmė socialiniai tinklai.

Vis dėlto tiek dar egzistuojantys forumai, tiek įvairiausios lažybų grupės socialiniuose tinkluose išlieka itin naudingos. Tai puikus būdas atrasti pažinčių, gauti tam tikros informacijos.

Šį kartą „LazybuGuru.lt“ siūlome įžvelgti tokius informacijos gavimo būdus ir išskiriame didžiausius to privalumus.

Socialinių tinklų grupės (ypač „Facebook“)

Socialiniai tinklai užima vis didesnę dalį žmonių gyvenimo, jie tampa pirminiu, greičiausiu ir lengviausiai pasiekiamu informacijos gavimo būdu. Socialinių tinklų naudą puikiai gali įžvelgti ir tie, kurie siekia patobulėti lažybų srityje bei tiesiog gauti daugiau informacijos.

Išskiriame šiuos „Facebook“ ir kitų tinklų grupių/puslapių privalumus:

  • Greitas pasiekiamumas. Įstoję į grupes, greitai galime savo sraute pastebėti naujus įrašus ar komentarus. Taip pat grupę ar puslapį pažymėti kaip „matyti pirmą“, tuomet tikrai nepraleisite svarbiausių įrašų, kurie gali suteikti svarbios informacijos. Tai būna itin naudinga, kai kažkas pasidalina naujienomis apie naujausias traumas arba paprasčiausiai paviešina mačo baigties spėjimus.
  • Didelis aktyvumas. „Facebook“ grupės (na, bent jau dauguma jų) yra ganėtinai aktyvios, tad tai suteikia galimybę sužinoti daugybę skirtingų nuomonių, galinčių padėti pačiam priimti sprendimus. Įvairios su lažybomis susijusios diskusijos padeda tobulėti patiems ir didinti savo žinių bagažą.
  • Auditorijos pasiekiamumas. Grupėse dažnai galima pastebėti ne tik didelį aktyvumą, bet įprastai gerose grupėse yra ir ganėtinai daug suinteresuotų žmonių, o tai didina sklaidos galimybes (daug žmonių gali pamatyti klausimus, diskusijas ir pasiūlymus). Tai ypač naudinga, jei norėtumėte surengti balsavimą ir taip pabandyti skaičiais įvertinti kitų nuomones arba reklamuoti (jei to nedraudžia taisyklės) savo statymų pasiūlymų paslaugas.

Internetiniai diskusijų forumai

Jų populiarumas šiuo metu yra žymiai sumažėjęs, tačiau interneto platybėse jų dar išliko apstu, o kai kurie dar ir dabar yra ganėtinai aktyvūs. Didžiausias tokių forumų pliusas – jo nariai, kurie dažnu atveju forume lankosi jau ilgą. Forume apie juos yra pakankamai informacijos, tad šių žmonių reputacija (bent jau pačiame forume) yra žinoma. Tai tuo pačiu rodo, kad seni forumo vilkai gali turėti daugiau patirties ir patarimų, ko nerasi socialinių tinklų grupėse.

Diskusijų forumų privalumai:

  • Brandesnė auditorija. Šiuo metu forumai yra ta vieta, kurioje įprastai lankosi vyresnio amžiaus žmonės, tad forumuose beveik garantuotai išvengsite kvailų ginčų ir sulauksite argumentuotos nuomonės. Atsižvelgę į nario registracijos laiką ir pranešimų skaičių, netgi galite pastebėti, kurie forumo nariai yra labiau patikimi.
  • Kitokia informacija. Įprastai diskusijų forumuose matysite visiškai kitokį turinį nei socialinių tinklų grupėse, o tai kartais yra didelis privalumas.
  • Mažesnis pasikartojimas. Įprastai didelėse grupėse dažnai kartojasi tie patys klausimai, tie patys atsakymai ir tos pačios nuomonės. Forumuose to nėra, nes viskas turi savo atskiras temas.

Neminint konkrečių grupių ir internetinių forumų, rekomenduojame išnaudoti jų suteikiamus privalumus. Kaip ir įprastai, geriausias pasirinkimas būtų tiek atrasti patinkančius forumus, tiek grupes, turinčias kokybišką turinį. Visgi pabrėžiame, kad tai tikrai gali pagerinti galimybes sėkmingai lažintis.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..