Pasaulio Taurė: Kroatija – Belgija prognozė

Kroatijai reikia taško, kad patektų į kitą etapą, o Belgija turi surinkti tris taškus ir būtinai laimėti šias rungtynes. H grupės lyderiai Kroatijos futbolininkai turi pranašumą, nes į šį mačą pateks iškovoję lygiąsias.

Kita vertus, Belgijai, kuri neįkvėpiančiai žaidžia puolime, reikalai klostosi prastai, todėl tikėtina, kad kitos rungtynės bus nerezultatyvios. Sunkiai iškovota pergalė 1:0 prieš Kanadą yra pagrindinė priežastis, dėl kurios jie vis dar turi didžiules galimybes patekti į 16-ąjį etapą.

Kroatija šias varžybas pradėjo lygiosiomis su Maroku (0:0). Antrosiose rungtynėse su Kanada jiems pavyko iškovoti pergalę (4:1). Zlatko Daličiaus auklėtiniai yra pasirengę demonstruoti geriausią savo formą, kaip parodė ankstesnėse rungtynėse.

Tik keturios komandos per pirmąsias dvejas atidarymo rungtynes atliko daugiau smūgių į vartus nei Kroatija. Atsižvelgiant į Belgijos sunkumus pastaruoju metu, labiau tikėtina, kad Kroatijai pavyks rasti progų įmušti įvartį.

Kroatija - Belgija Prognozė

Praėjo ketveri metai nuo tada, kai pasaulio čempionatą baigė trečioje vietoje. Dėl lėto starto Roberto Martinezo komandai gresia ankstyvas pasitraukimas iš pasaulio čempionato grupių etapo.

Pirmosiose rungtynėse Belgijai pasisekė surinkti tris taškus iškovojant nedidelę pergalę prieš Kanadą. Vis dėlto sėkmė nusišypsojo prieš Maroką, kai dėl vėlyvų Zakaria Aboukhlal ir Romain Saiss įvarčių pralaimėjo 2:0.

Tikėtina, kad rungtynėse tarp Kroatijos ir Belgijos bus įmušta nedaug įvarčių, todėl geriausias pasirinkimas būtų mažiau nei 2,5 įvarčio.

Rungtynių laikas: 17:00, Ketvirtadienis, Gruodžio 1, 2022
Futbolas – FIFA Pasaulio Taurė
Prognozė: Mažiau 2,50 įvarčių
Koeficientas: 1.80
Bendrovė: 888Starz

Nori pastebėti prognozes laiku? Prisijunk prie Facebook rimtų statymų grupės.

Ši futbolo prognozė yra rekomendacinio pobūdžio ir LazybuGuru.lt neatsako už jūsų statymus.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..