Pasaulio Taurė: Kroatija – Kanada prognozė

Kroatija pirmose čempionato rungtynėse tikrai nepasiteisino savo sirgalių lūkesčių, tačiau žaidimas prieš Maroką nebuvo prastas. Rungtynės baigėsi nulinėmis lygiosiomis, tačiau kroatai kūrė nemažai pavojingų epizodų prie varžovų vartų (skaityktie – futbolas tiesiogiai nemokamai).

Kanada šiame čempionate tikrai nustebino, nes žaidžia drąsų ir grąžų atakuojantį futbolą. Nors prieš Belgija jie pralaimėjo 0:1, tačiau turėjo tikrai daug šansų laimėti. Galima sakyti Kanadai nepasisekė, kad nepavyko iš rungtynių išeiti bent su tašku.

Tiesa gražus Kanados žaidimas puolime, lemia prastą pasirodymą gynyboje. Todėl manau kroatai tikrai sukurks daugiau pavojingų progų nei kroatai ir patys kanadiečiai turi talento pasižymėti.

Pasaulio Taurė: Kroatija - Kanada prognozė

Todėl šiose rungtynėse tikiuosi daug įvarčių ir renkuosi statymą daugiau 2.25 įvarčio. Tai yra azijietiškas pranašumas, tai reiškia, kad jeigu bus įmušti tik 2 įvarčiai, bus pralaimėta pusė statytos sumos.

Kol kas abi komandos žaidžia gana gražu atakuojantį futbolą ir manau kad problemų su realizacija nebus – pamatysime įvarčių.

Rungtynių laikas: 18:00, Sekmadienis, Lapkričio 27, 2022
Futbolas – FIFA Pasaulio Taurė
Prognozė: Daugiau 2,25 įvarčių
Koeficientas: 1.90
Bendrovė: 888Starz

Nori pastebėti prognozes laiku? Prisijunk prie Facebook rimtų statymų grupės.

Ši futbolo prognozė yra rekomendacinio pobūdžio ir LazybuGuru.lt neatsako už jūsų statymus.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..