Kurį klubą pasirinks L. Messi?

FC Barcelona ir Lionelis Messi – tai atrodytų du neatskiriami dalykai. Daugelis futbolo gerbėjų tikriausiai sunkiai įsivaizdavo, kad vienas geriausių visų laikų futbolinkų galėtų kada nors palikti FC Barcelona klubą.

Ši situacija labai pasikeitė pasibaigus 2019/2020 sezonui. FC Barcelona sugrįžusi po priverstinės pertraukos dėl COVID-19 žaidė labai prastai.

Visų pirma, buvo atiduotas La Ligos čempionų titulas Real Madrid komandai, o vėliau Čempionų lygos ketvirtfinalyje gėdingai rezultatu 2-8 nusileista Bayern Munich.

Po šių itin nesėkmingų rezultatų Lionelis Messi pradėjo garsiai kalbėti apie išvykimą iš FC Barcelona. Futbolo bendruomenę šios žinios stipriai sukrėtė, o įvairios kalbos netyla iki šiol. Šioje naujienoje pasistengsime aptarti įvairius variantus, kur ateinantį sezoną galėtų pradėti L. Messi.

Kokie variantai yra galimi Lioneliui Messi?

Jau kuris laikas žiniasklaida mirga įvairiais pranešimais apie L. Messi situaciją. Kol kas tikrai nėra aišku, kuo visa ši situacija pasibaigs, tačiau vertėtų pradėti nuo bukmekerių siūlomų koeficientų, kurie puikiai iliustruoja galimus variantus:

Klubas Koef. Bendrovė
FC Barcelona 2.00 unibet
Liks be klubo 2.38 betfair logo
Inter Milan 15.00 vbet
Paris Saint Germain 17.00 vbet
Manchester United 26.00 WH logo
Juventus 34.00 megapari logo
Chelsea 34.00 WH logo
Bet kuris Argentinos klubas 26.00 betfair logo
Manchester City 1.85 vbet

Kaip galima matyti iš siūlomų koeficientų – yra tik keletas realių variantų – perėjimas į Man City, pasilikimas FC Barcelona arba kito sezono pradėjimas neturint jokios komandos.

Analizuojant įvairias naujienas, galima spręsti, kad L. Messi pasilikti FC Barcelona klube tikrai nenori. Futbolininkas rugpjūčio 30 d. davė aiškų signalą futbolo vadovams, nepasirodė klubo bazėje ir atsisakė atlikti koronaviruso testą. Nors Barcelona vadovai žaidėjo parduoti nenori, tačiau, kito kelio jiems greičiausiai gali nelikti.

L.Messi kontrakte numatyta 700 mln. eurų išpirkos suma baigė galioti pasibaigus 2019-20 m. sezonui, todėl šį žaidėją įsigyti kitam klubui, bent jau finansiniu atžvilgiu, netūrėtų kilti didelių problemų. Kadangi tikriausiai nereikėtų mokėti perėjimo mokesčio, tokie klubai, kaip Man City ar Inter Milan futbolininkui galėtų mokėti įspūdingo dydžio atlyginimą.

Visai neseniai buvęs L. Messi agentas Josepas Maria Minguella išreiškė nuomonę, jog futbolininkas jau yra pasirinkęs savo sekančią karjeros stotelę ir ta komanda bus Inter Milan. Savaime suprantama, būtų smagu vėl išvysti L. Messi ir C. Ronaldo rungtyniaujant tarpusavyje, tačiau, šis variantas yra labai mažai tikėtinas.

Daugiausiai šansų, kaip prognozuoja bukmekeriai ir futbolo apžvalgininkai, jog L. Messi kitą sezoną pradės vilkėdamas Man City marškinėlius. Šis perėjimas atrodo labai logiškas. Messi vėl galėtų sujungti jėgas su Pepu Guardiola, turėtų šansą ne tik laimėti labiausiai konkurencingą futbolo lygą pasaulyje bet ir prestižiškiausią futbolo trofėjų pasaulyje – UEFA Čempionų lygą, o taip pat, Man City yra ypatingai turtingas klubas, kuris galėtų L. Messi mokėti įspūdingą atlyginimą.

Kurį klubą pasirinks L. Messi?

Atsakyti į šį klausimą kol kas yra ypatingai sunku. Rugpjūčio 30 d. Ispanijos futbolo lyga paskelbė, kad L. Messi sudėtis su FC Barcelona klubu yra galiojanti, o pačiam futbolininkui gresia teismai, jei jis ir toliau nesirodys Barcelona klube.

Nors L. Messi akivaizdžiai rodo, kad nebenori pasilikti FC Barcelona komandoje, tačiau, visi teisiniai procesai labai apsunkina futbolininko ateitį.

Kaip jau minėjome, L. Messi kontrakte yra numatyta 700 mln. eurų išpirkos suma turėjo baigti galioti po 2019-20 m. sezono, tačiau, kadangi šis sezonas užsitesė ir baigėsi ne birželio 30 d., kaip buvo numatyta, todėl La Ligos atstovai, teigia, kad futbolinkas pavėlavo ir lyga neišduos paleidžiamojo rašto, kol kas nors nesumokės numatytos išpirkos sumos.

Visa ši situacija yra labai sudėtinga, o L. Messi gali laukti ilgas ginčas su FC Barcelona ir La Liga vadovais.

Jeigu futbolininkui nepavyks įrodyti savo tiesos, jam teks žaisti FC Barcelona gretose iki sutarties pabaigos – 2021 m. birželio 30 d.

Vertėtų atkreipti dėmesį ir į tai, kad La Ligai vadovauja Javieras Tebasas, kuris ne kartą yra priešiškai pasisakęs prieš L. Messi pėrėjimą į Manchester City klubą.

LazybuGuru.lt prognozė – L. Messi galiausiai pasieks kompromisą su klubu ir La Liga bei išvyks žaisti į Man City. Pačiai FC Barcelona komandai vargu ar išeitų į naudą, jeigu L. Messi priverstinai dar vieną sezoną liktų jų klube. Labai realu, kad tuomet dar pablogėtų komandos rezultatai.

Laukti atsakymo liko jau visai nedaug. Vasaros perėjimų langas užsidarys spalio 5 dieną, todėl iki to laiko tikrai turėtų paaiškėti L. Messi ateitis.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..