Lažybų punktai

Lažybų punktai

Lažybų punktai yra tradicinis, daugeliui nusistovėjęs būdas atlikti sporto statymus už mėgstamą komandą, tikėtis ir laukti laimėjimo, jį atsiimti. Tai puikus būdas mėgautis lažinimosi suteikiamais džiaugsmais kartu su draugų ir bendraminčių kompanija, nors šiai dienai lažybas punktuose stipriai keičia lažybos internetu. Visgi, nepaisant didelio lažybų internetu kiekio, lažybų punktai sulaukia nemažo lankytojų srauto, tad gali tekti luktelėti eilėje, kol bus priimtas Jūsų statymas, ypač populiaresnių varžybų, čempionatų metu.

 Lažybų punktai

Lažybų punktai Lietuvoje

Pirmieji lažybų punktai Lietuvoje atverti maždaug 2002-2003 metais (priklausomai nuo miestų). Į šią pramogą lietuvius atvedė vis dar sėkmingai veikianti bendrovė „Top Sport“ atvėrusi pirmąjį lažybų punktą Kaune. Nuo to prasidėjo plėtra, kurios rezultatus galima matyti dabar – beveik visuose didesniuose Lietuvos miestuose yra net ne po vieną lažybų punktą, tad pasirinkimo laisvė per kiek daugiau nei dešimtmetį išaugo labai stipriai, galima teigti, kad lažybos sudomino ypatingai daug žmonių, o lažybos internetu tik sustabdė plėtrą, tačiau visiškai neišnaikino realių lažybų punktų – kitaip nebūtų bent po vieną lažybų punktą 34 skirtinguose Lietuvos miestuose.

Vilniuje

Nors pirmasis lažybų punktas atsirado Kaune, ne už ilgo jie ėmė rastis ir Vilniuje bei kituose Lietuvos miestuose. Lažybų punktai Vilniuje šiuo metu išsidėstę po visą miestą, čia veikia ne tik pirmasis „Top Sport“ punktas, bet ir kitų bendrovių, tokių kaip „Tony Bet“, „Orakulas“, todėl pasirinkti tikrai turėsite iš ko, o lažybų punktą nesunkiai rasite visai arti savo namų, nepriklausomai nuo to, kurioje miesto dalyje gyvenate. Be to, dauguma punktų dirba iki labai vėlaus vakaro, todėl net ir prieš naktines varžybas rasite kur atlikti savo statymus ar kur susitikti su draugai ir stebėti varžybas, šunų lenktynes, užsiimti kitomis pramogomis.

„TopSport” statymų punktai Vilniuje

„OlyBet” statymų punktai Vilniuje

„Orakulas” statymų punktai Vilniue

„Betsafe” statymų punktai Vilniuje

Kaune

Lažybų punktai Kaune gyvuoja labai ilgai, jų šiai dienai tikrai daug (nors ir mažiau nei Vilniuje), todėl pasirinkti bus patogu. Jie įsikūrę skirtingose miesto vietose ir puikiai tinka kiekvienam gyventojui, kuris mėgsta lažintis. Kaune veikia kelių skirtingų bendrovių punktai, tad jei netenkina vienos ar kitos koeficientai, aptarnavimas ar pasiūla, visuomet galite pasirinkti kitą. Ką jau bekalbėti apie tai, jog niekur nedingsta nuostabi galimybė atlikti statymus internetu.

„TopSport” statymų punktai Kaune

„OlyBet” statymų punktai Kaune

„Orakulas” statymų punktai Kaune

„Betsafe” statymų punktai Kaune

Klaipėdoje

Pajūryje lažybos ypatingai suaktyvėja vasaros metu. Dėl tos priežasties sutinkami ne tik lažybų punktai Klaipėdoje, bet ir Palangoje. Tai leis Jums lažintis net ir vasaros atostogų metu, ypač jei kaip tik per Jūsų atostogas Lietuvos pajūryje vyks koks nors svarbus čempionatas – tai iš tiesų neretai pasitaikanti situacija, galinti šiek tiek apkartinti atostogų nuotaikas jei esate labai azartiškas žmogus. Tuo atveju, jei nesinaudojate lažybomis internetu, lažybų punktai Klaipėdoje ir Palangoje Jums bus labai gera išeitimi atlikti savo statymus. Populiarias varžybas stebėti taip pat galima daugelyje vietų pajūryje, tad vykstančio krepšinio ar futbolo čempionato tikrai neteks praleisti.

„TopSport” statymų punktai Klaipėdoje

„OlyBet” statymų punktai Klaipėdoje

„Orakulas” statymų punktai Klaipedoje

„TonyBet” statymų punktai Klaipėdoje

Šiauliuose

Kaip ir kituose šalies miestuose, lažybų punktai Šiauliuose atsirado jau gana seniai, pirmasis „Top Sport“ lažybų punktas saulės mieste duris atvėrė 2003 metų pradžioje, kur prasidėjo azartiški statymai dėl krepšinio, futbolo, ledo ritulio bei kitų sporto šakų baigčių. Tik po kurio laiko pasiūlą papildė ir ne sporto įvykiai, o įvairūs konkursai, apdovanojimai. Šiandien Šiauliai gali pasigirti gana plačiu lažybų punktų tinklu, pritraukiančių daugybę azartiškų sporto ir kitų renginių mėgėjų. Situacija nuo 2003 metų tik pagerėjo, atsirado konkurencija, o tai didesnės pasirinkimo galimybės bendrovių klientams.

„TopSport” statymų punktai Šiauliuose

„Orakulas” statymų punktai Šiauliuose

„Betsafe” statymų punktai Šiauliuose

Panevėžyje

Vos tik duris atvėrė vieta lažyboms Šiauliuose, iš karto po to (maždaug po savaitės) buvo įkurtas punktas ir Panevėžyje. Šiuo metu lažybų punktai Panevėžyje kviečia siūlydami puikią pasiūlą, o daugybė punktų, kurie priklauso trims didžiausioms lažybų bendrovėms Lietuvoje – „Top Sport“, „Orakulas“ ir „Tony Bet“, išsidėstę patogiai, taigi, panevėžiečiai turi labai gerą pasirinkimo galimybę. Atstumas tarp skirtingų punktų visai nedidelis, tad pasirinkti sau tinkamesnį nesunku net ir pėsčiomis, likus nedaug laiko iki varžybų pradžios.

„TopSport” statymų punktai Panevėžyje

„OlyBet” statymų punktai Panevėžyje

„Orakulas” statymų punktai Panevėžyje

„Betsafe” statymų punktai Panevėžyje

Alytuje

„TopSport” statymų punktai Alytuje

„Orakulas” statymų punktai Alytuje

„Betsafe” statymų punktai Alytuje

 

Marijampolėje

„TopSport” statymų punktai Marijampolėje

„Orakulas” statymų punktai Marijampolėje

„Betsafe” statymų punktai Marijampolėje

 

Mažeikiuose

„TopSport” statymų punktai Mažeikiuose

„Orakulas” statymų punktai Mažeikiuose

 

Utenoje

„TopSport” statymų punktai Utenoje

 

Druskininkuose

„TopSport” statymų punktai Druskininkuose

 

Jonavoje

„TopSport” statymų punktai Jonavoje

„Orakulas” statymų punktai Jonavoje

 

Kėdainiuose

„TopSport” statymų punktai Kėdainiuose

„Orakulas” statymų punktai Kėdainiuose

 

Elektrėnuose

„TopSport” statymų punktai Elektrėnuose

„Orakulas” statymų punktai Elektrėnuose

 

Visagine

„TopSport” statymų punktai Visagine

„Orakulas” statymų punktai Visagine

 

Varėnoje

„TopSport” statymų punktai Varėnoje

 

Lažybų punktai internetu

Lažybų punktai internetu stipriai sumažino realių punktų lankytojų skaičių. Jokia paslaptis, kad sėdėti ant sofos ir atlikti statymus yra kur kas patogiau nei vykti į lažybų punktą, ypač jei jis kur nors toliau ar tuo metu lauke ne itin malonus oras. Be viso to, lažybų punktai internetu pasižymi ir patogesnėmis, greitesnėmis operacijomis, patogesniu kombinavimu ar informacijos paieška, jei kyla kokių nors klausimų.
Internetu lažintis patogiau ir tiems, kurie gyvena mažesniuose miestuose ar miestų pakraščiuose. Taip sutaupoma nemažai laiko bei lėšų kelionei, galima leisti sau atlikti statymus dažniau ir dėl įvairesnių baigčių. Be viso to, lengva palyginti skirtingų bendrovių koeficientus, todėl visuomet galima išsirinkti geriausią variantą skirtingose bendrovėse, nesvarbu, tai būtų Lietuvos lažybų bendrovė ar bendrovė teikianti paslaugas iš užsienio – statymai internetu atliekami žaibiškai greitai. Mūsų rekomenduojami lažybų punktai internete
Didelis privalumas lažinantis internetu yra ir darbo laikas – net ir ilgiausiai dirbantys lažybų punktai užsidaro prieš vidurnaktį, nedirba šventinių dienų metu, tuo tarpu lažybos internetu veikia visą parą, neatsižvelgiant į šventes ar kitus trukdžius. Žinoma, gali pasitaikyti visokių niuansų ir internete, pavyzdžiui, serverių, elektros, ryšio sutrikimai. Visgi, tai ypatingai retai pasitaikančios situacijos, kurių dalis dar papildomai apsaugotos.

Geriausi lažybų punktai lietuvoje

Geriausi lažybų punktai

Išskirti, kurie yra geriausi lažybų punktai būtų labai sunku, o jei būtų aiškus lyderis, vargu ar būtų tokia konkurencija, kokia yra šiuo metu. Kiekvienam žmogui tenka vertinti individualius jo poreikius bei norus, rinktis iš pasiūlos tai, kas tuo metu jam yra aktualu. Pavyzdžiui, vienoje bendrovėje dažnai siūlomi didesni koeficientai lyderiaujančioms komandoms, kita bendrovė greičiau įskaito laimėjimą, dar kita galbūt siūlo didesnį mažiau populiarių sporto šakų pasirinkimą, o bendrovė iš užsienio kviečia lažintis dėl tam tikrų varžybų rezultatų, kurių nestebi ir nesiūlo Lietuvos lažybų bendrovės. Jei reikia kuo platesnio lažybų punktų tinklo – verta palyginti, kuri bendrovė yra atsidariusi daugiau savo padalinių Jūsų mieste, o kuri plačiai išsiplėtusi Jūsų nuolat gyvenamoje vietovėje, tačiau neturi punkto Jūsų gimtajame mieste, į kurį galbūt dažnai vykstate.
Lažybų punktai įvairiuose Lietuvos miestuose ir internete yra labai ištobulėję, siūlo daugybę įvairių galimybių ir papildomų pramogų, ne tik įprastų statymų dėl sporto įvykių rezultatų. Rinkdamiesi sau tinkamą įvertinkite kelis punktus, galbūt išmėginkite juos ir pasirinkite tą, kuris labiausiai patiks po kurio laiko. Lažinantis internete galima registruotis keliose skirtingose lažybų bendrovėse, taip visuomet turėsite kur kas didesnę pasirinkimo galimybę, tačiau natūraliai gali tekti lažyboms paskirti daugiau lėšų. Atminkite, jog lažintis reikia atsakingai ir gerai įvertinus savo galimybes, nevertėtų azartiniams lošimams, įskaitant ir statymus, paskirti visų savo santaupų. Tik atsakingas lošimas yra puiki pramogos forma, leidžianti Jums mėgautis azartišku laisvalaikiu nebijant prarasti visko. Sėkmės lažybose!

Aktualūs klausimai

🏠 Kas turi daugiausiai lažybų punktų Lietuvoje?

TopSport – 69 lažybų punktai visoje Lietuvoje.

🏠 Kokie yra geriausia lažybų punktai Pasaulyje?

Lažybų punktuose pasiūla dažniausiai būna tokia pati kaip ir internetinėje versijoje, vis tik geriausiais lažybų punktais vadinami tie punktai, kuriuose yra įrengti barai, dideli televizoriai, patogios ložės stebėti sporto įvykius. Tokius punktus galite rasti Las Vegase.

🏠 Koks yra lažybų punktų darbo laikas?

Labai individualu, yra punktų, kurie dirba 08-22 val., tačiau yra ir tokių, kurie dirba visą parą.

🏠 Kokie yra limitai statant lažybų punkte?

Konkrečių limitų nėra, tai priklauso nuo statymo tipo, todėl ant vieno statymo galima pastatyti daugiau, ant kito mažiau. Dažniausiai Lietuvoje statymai atliekami mažesnėmis sumomis, nes nuo didelio laimėjimo reikia susimokėti mokesčius.

🏠 Kas yra tapetas lažybose?

Tai statymo bilietas, kuriame yra daugybę rungtynių. Tapetu yra vadinami tie lažybų bilietai, kuriuose yra didelė statymų kombinacija, o statoma suma dažniausiai būna keli eurai.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..