Atrask NBA tvarkaraščio spragas su ESPN pagalba

NBA_Game

Gyvename tokiais laikais, kuomet dauguma kasdienių mūsų gyvenimo užduočių tampa paprastesnės. Nors bukmekeriai tobulėja, kaip tobulėjame ir mes, visgi karts nuo karto pasirodo nauji įrankiai, gerokai padidinantys mūsų galimybes ir šansus nugalėti.

Šį kartą prie to itin prisideda JAV sporto žiniasklaidos milžinas ESPN. Apie lažybas ESPN tikriausiai negalvojo, tačiau pateikė puikų įrankį – Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) tvarkaraščio pranešimus.

Tai yra matematinės sistemos rezultatas, kuris atsižvelgia į komandų keliones bei galimą nuovargį. Pagal kelionių atstumą ir rungtynių skaičiaus intensyvumą tam tikru laikotarpiu išskiriamos rungtynės, kuriose numatoma, kad dėl nuovargio gali pralaimėti tam tikra komanda.

Šie skaičiavimai visiškai neatsižvelgia į komandų pajėgumą ar traumas – ESPN sistema remiasi vien tik su pačiu žaidimu nesusijusiais rodikliais.

Ir kol kas tai pasiteisina – praėjusį sezoną iš 42 mačų, 29 buvo nuspėti. Kai kurios rungtynės buvo vadinamos „raudonosiomis“ – jos parodo, kad tikimybė, jog ekipą paveiks nuovargis, yra itin didelė. Tokių rungtynių buvo 17, o 13 baigėsi sėkmingu spėjimu.

Šį sezoną sistema dar labiau patobulinta ir šiuos patobulinimus bent jau kol kas lydi sėkmė. Šį mėnesį 3 iš 4 mačų buvo atspėti sėkmingai. Iš viso 2017-2018 metų sezonui išskirtos 54 rungtynės („raudonosios“ – 9).

„Raudonųjų“ rungtynių skaičiaus pokytį lėmė įgyvendinti tvarkaraščio pakeitimai, mat pastaruoju metu NBA pajudėjo link geresnio tvarkaraščių sudarymo vardan žaidėjų gerovės.

Artimiausi mačai:

  • Lapkričio 22 d., Čikagos „Bulls“ pralaimės Jutos „Jazz“;
  • Lapkričio 29 d., Fynikso „Suns“ pralaimės Detroito „Pistons“;
  • Lapkričio 29 d., Vašingtono „Wizards“ pralaimės Filadelfijos „76ers“;
  • Lapkričio 29 d., Minesotos „Timberwolves“ pralaimės Naujojo Orleano „Pelicans“.

Dabartiniai rezultatai yra daug žadantys, tačiau primename, kad, norėdami sėkmingai tai išnaudoti, turime nepamiršti ir kitų faktorių – komandų pajėgumo, žaidėjų patirtų traumų bei kitų faktorių (kaip gera/bloga atkarpa ar panašiai).

nba_schedule_alerts_004

Belieka pasidžiaugti, kad ESPN sutaupė darbo mums, tad belieka įvertinti kitus rungtynių aspektus ir pasinaudoti šiuo puikiu įrankiu.

Plačiau ESPN tinklalapyje.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..