NBA prognoz─Ś: ÔÇ×BucksÔÇť ÔÇô ÔÇ×NetsÔÇť

Birželio 13 dieną, sekmadienį 22:00 valandą „Bucks“ stos į lemiamą kovą prieš „Nets“ krepšininkus. Čia aptarsiu, kodėl manau, kad ir ketvirtą kartą šioje serijoje komandos nepermes duodamo bendro taškų skaičiaus. Prieš lažinantis svarbu žinoti, kad kuo daugiau sąskaitų turėsite lažybų bendrovėse, tuo geresnį koeficientą galėsite rasti. Čia rasite geriausius lažybų bukmekerius internete Lietuvoje 2021 m.

G.Antetokounmpo defends K.Durant

Nors „Nets“ ir „Bucks“ reguliaraus sezono metu buvo rezultatyviausios komandos, atkrintamosiose vyksta visai kitas žaidimas, o ir komandų, prieš kurias būdavo įmetama po 140 taškų nebeliko. Nors „Bucks“ atrodo, kad turi daugiau potencialo gynyboje – tiek G.Antetokounmpo, tiek J.Holiday, tiek PJ Tucker, tiek J.Holiday yra puikūs gynyboje, tačiau šioje serijoje būtent „Nets“ demonstruoja labai solidžią gynybą – per paskutines dvi rungtynes, „Bucks“ sugebėjo įmesti tik po 86 taškus.

Nors tikrai retai būna, kad visą seriją būna vien suminiai mažiau arba suminiai daugiau, tikiu, kad ketvirtose rungtynėse mes ir vėl galime išvysti, kaip komandos nepermes duodamo taškų skaičiaus. Vien tai, kad nuo pirmų rungtynių suminis sumažėjo net 10 taškų parodo, kad bukmekeriai sunkiai kontroliuoja šią liniją. Šioje serijoje komandos įmetė – 222, 211, 169 taškus. Paskutinės rungtynės išvis baigėsi europietišku rezultatu 86-83, tačiau toks mažas rezultatyvumas nėra atsitiktinumas, nes kaip jau minėjau, „Bucks“ antrą kartą iš eilės įmeta 86 taškus.

Tokio dydžio bendram suminiam, jeigu bent viena komanda neįmeta 100 taškų, labai didelė tikimybė, kad statymas bus sėkmingas, nes kitai sumesti 130 tikrai nebus lengva. Ši serija pavirto į nelabai gražų žaidimą, taškus renka tik pagrindiniai žaidėjai – „Bucks“ komandoje G.Antetokounmpo su K.Middleton, tuo tarpu „Nets“ Irving ir Durant. Stipriai prie sumažėjo rezultatyvumo prisideda ir J.Harden iškritimas ir tuo, mano nuomone, reikia naudotis. Žaidėjai su kiekvienomis rungtynėms jaučia vis didesnį nuovargį, o ketvirtos serijos rungtynės yra lemiamos.

Kalbant apie tai, kad dabar bus žaidžiamos ketvirtos rungtynės, abi komandos supranta, kokios tai svarbos rungtynės. „Nets“ komandai laimėjus, labai didelė tikimybė, kad serija bus uždaryta jau penktose rungtynėse namuose, tuo tarpu „Bucks“ komandos laimėjimo atveju serija išsilygina ir vėl viskas prasideda iš naujo. Sekmadienį rungtynės bus žaidžiamos gan anksti, tai irgi dažnai prisideda prie mažesnio rezultatyvumo, o rungtynių svarba lyg finalas, todėl tikiu, kad ir vėl išvysime bent vienos komandos silpną pasirodymą puolime.

Rungtynių laikas: Sekmadienis, Birželio 13, 2021
Krepšinis – NBA
Prognozė: Bucks – Nets suminis mažiau 229
Koeficientas: 1.93
Bendrovė: Pinnacle
Statymas: 10 unitų arba 100€
Prognozių rezultatai

Nori pastebėti prognozes laiku? Prisijunk prie Facebook krepšinio prognozių grupės.

Ši NBA prognozė yra rekomendacinio pobūdžio ir LazybuGuru.lt neatsako už jūsų statymus.

NBA Rezultatai

NBA

NBA Tvarkaraštis

NBA

Decimal
Martynas Norvilas nuo jaunyst─Śs ┼żav─Śjosi kazino ir sporto la┼żybomis, o b─Śgant metams tapo ┼íios srities ekspertu. D─Śl savo aistros statymams jis praleido daugyb─Ö valand┼│ studijuodamas ─»vairias sporto ┼íakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo ─»g┼źd┼żius. Martyno did┼żiulis ┼żini┼│ baga┼żas ir patirtis peln─Ś jam la┼żyb┼│ ┼żaid─Śj┼│ ben ..