Olimpinė krepšinio atranka – prognozė: Lietuva – Dramblio Kaulo Krantas (2024-07-04)

Antrose atrankos į Paryžiaus olimpines žaidynes rungtynėse lietuviai susitiks su Dramblio Kaulo Kranto krepšininkais. Apie šią rinktinę daugelis nelabai ką žino, tačiau ji galėjo turėti labai daug potencialo, jeigu būtų atvykę visi pagrindiniai krepšininkai.

🏀 Rungtynių prognozė: Lietuvos pergalė 14 – 19 taškų skirtumu

Dramblio Kaulo Krantas galėjo turėti labai stiprią priekinę liniją – Mo Bamba, rungtyniaujantis NBA, Ismael Kamagate iš Milano bei gerai Europoje žinomi Alex Poythress bei Matt Costello. Tačiau, visi aukštaūgiai rinktinei nepadės – į atranką atvyksta tik Mo Bamba ir Ismael Kamagate. 

Praėjusių metų pasaulio čempionate Dramblio Kaulo Krantas turėjo kelias neblogas rungtynes – dvejais taškais įveikė Iraną, 10 taškų skirtumu nusileido prancūzams. Prieš olimpinių žaidynių atranką sužaidė dvejas draugiškas rungtynes – 67:69 nusileido Dominikos Respublikai bei 84:91 portugalams. 

Olympic Games Qualification

Decimal

Olympic Games Qualification

Dramblio Kaulo Krantas kaip ir Meksikos rinktinė nieko daug iš rungtynių prieš Lietuvą nesitiki. Akivaizdu, kad šios rinktinės galvoja apie tarpusavio mačą, kuris atvertų galimybę varžytis atrankos pusfinalyje.

Turint omenyje tai, kad Meksika atvyksta be jokio pasiruošimo ir ne su visais geriausiais žaidėjais, Dramblio Kaulo Krantas čia turi šansų nustebinti. 

Pažymėti reikia tai, jog Dramblio Kaulo Krantui pirmosios rungtynės bus prieš Lietuvą. Lietuviams tai bus antros rungtynės iš eilės. Apie nuovargi galvoti tikrai nereikia, prieš meksikiečius pagrindiniai krepšininkai tikrai nepervargs.

Kaip tik galima tikėtis, kad antrose rungtynėse lietuviai atrodys geriau, kadangi bus įeita į ritmą, o ir su kiekvienomis rungtynėms galima tikėtis vis geresnio žaidimo.

Šiuo metu šių rungtynių pasiūla krepšinio lažybų svetainėse nėra pasiekiama, tikėtina, kad atsiras po susitikimo su Meksika.

olimpinė-krepšinio-atranka-prognozė-lietuva-dramblio-kaulo-krantas

Atkreipti dėmesį reikėtų į minusinį lietuvių pranašumą, kuris siekia apie 14 – 19 taškų. Tai bus kitokio stiliaus komanda nei Meksika, turėtume išvysti daugiau fiziškumo, kiek sunkiau turėtų būti ir Domantui Saboniui.

Gali būti ir tai, kad bukmekeriai atsižvelgs į tai, kaip lietuviai sužais prieš Meksiką – jeigu bus iškovota pergalė ypač dideliu skirtumu, tuo pačiu gali būti didesnis pranašumas ir prieš Dramblio Kaulo Krantą. 

Ši 2024 m. Olimpinio krepšinio turnyro atrankos prognozė yra tik rekomendacinio pobūdžio ir mes neatsakome už jūsų statymus.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..