Pasaulio Taurė: antro etapo prognozės

Pasaulio futbolo čempionato grupių etapas, kuriame galėjome išvysti daugybę intriguojančių rungtynių ir netikėtų rezultatų, baigėsi. Mažai kas būtų pranašavę, kad atkrintamosiose išvysime tokias komandas, kaip Australija, Japonija ar Marokas, tačiau, jos nustebino futbolo pasaulį ir bandys tai daryti toliau. 

Šioje apžvalgoje trumpai aptarsime visas aštunfinalio poras ir pateiksime prognozes, kaip tos rungtynės klostysis, o čia rasite geriausias futbolo lažybų bendroves.

📖 Turinys

Nyderlandai – JAV 

Jeigu reikėtų trumpai apibūdinti šių komandų žaidimą, tai galima būtų sakyti, kad Nyderlandų pasirodymas nuvylė ir atrodė gana blankus ir jeigu ne C. Gal po individualūs blykstelėjimai, tai galbūt net ši komanda nebūtų patekus į kitą etapą. Tuo tarpu, JAV žaidimas atrodė geriau, nei tikėtąsi ir galima matyti, kad komandoje vyrauja labai gera atmosfera.

Jeigu komandos panašų žaidimą demonstruos ir aštunfinalyje, tuomet vienintelis logiškas variantas čia būtų rinktis, kad JAV nepralaimės su 1.85 koeficientu. Mažiau 2.5 įvarčio taip pat atrodo neblogas variantas.

World Cup

Decimal

World Cup

Argentina – Australija

Pirmose rungtynėse Argentina atrodė tikrai blankiai, tačiau, kuo toliau tuo jie žaidė geriau ir žiūrovai pagaliau pamatė, ko ir tikėjosi iš šios komandos. Tuo tarpu, Australija viršijo visų lūkeščius ir pateko į kitą etapą. 

Jeigu matėte rungtynes Prancūzija – Australija, tai kažko panašaus būtų galima tikėtis ir šiame susitikime. Tikėtina, kad Argentina nesunkiai laimės rezultatu 3-0 ar net 4-0, todėl patariame rinktis Argentinos -1.5 azijietišką pranašumą su 1.65 koeficientu.

Japonija – Kroatija

Nors ir prognozavome, kad Japonija pateks į kitą etapą, tačiau, kad jie nugalės ir Vokietiją ir Ispaniją tikriausiai niekas nebūtų tikėjęsis. Jų žaidimas ir kovingumas tikrai džiugina ir svarbu, tai jog ši komanda puikiai išnaudoja savo progas.

Pasaulio futbolo čempionatas antro etapo prognozės

Kroatija savo grupėje užėmė 2-ąją vietą ir atrodė gerai tik rungtynėse su Kanada. Šiose rungtynėse taip pat galime tikėtis solidaus pasirodymo ir atspėti, kuri komanda žengs į kitą etapą būtų labai sunku. Šioje poroje patariame arba neatlikti statymų arba rinktis komandą, kuri Jums labiau patinka, o tuo tarpu patys rinksimės, kad Japonija pateks į kitą etapą su 2.5 koeficientu.

Anglija – Senegalas

Anglijos žaidimas grupių etape atrodė tikrai gerai ir panašu, kad komandos treneris surado žaidėjus, kurie aikštelėje pasirodo geriausiai. Kalbant apie Senegalą, tai tikėjome, kad be Sadio Mane ši komanda nepateks į kitą etapą, tačiau, paskutinėse rungtynėse jiems pavyko nugalėti Ekvadorą ir patekti į aštunfinalį.

Nors Senegalas ir pateko į atkrintamasias, bet aštuntfinalyje jų kelionė turi baigtis. Anglija tikriausiai nelaimės dideliu pranašumu, tačiau bent minimalų skirtumą turėtų susikurti. Todėl, renkamės Anglijos pergalę su 1.53 koeficientu.

Prancūzija – Lenkija

Nors Prancūzija pralaimėjo prieš Tunisą, tačiau, reiktų nepamiršti, kad ten žaidė antra komanda ir tos rungtynės nieko nereiškė. Apart to, šios komandos žaidimas atrodė įtikinamai, o Mbappe apskritai yra puikios formos. Tuo tarpu, Lenkija žaidžia nuobodų futbolą ir įprastai nesukuria nieko įdomaus ar pavojingo.

griezman

Šiose varžybose tikime, kad Prancūzija pasižymės bent porą kartų ir renkamės, kad ši komanda įmuš daugiau, nei 1.5 įvarčio su 1.45 koeficientu.

Marokas – Ispanija

Marokas savo žaidimu turėjo nustebinti daugelį žiūrovų ir jiems netgi pavyko užimti pirmą vietą grupėje ir prasileisti tik 1 įvartį. Tuo tarpu, Ispanija lyg ir atrodo gerai, tačiau, kartais jų žaidimas atrodo gana keistai, o paskutinės pralaimėtos rungtynės sukėle dar daugiau klausimų.

Tikėtina, kad Ispanija pateks į kitą etapą, bet šios baigties koeficientas yra itin mažas, todėl patariame arba praleisti šitas rungtynes arba bandyti rinktis, kad Marokas nepralaimės ir taip gauti gana neblogą koeficientą.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..