Pasaulio futbolo čempionatas: ketvirtfinalio prognozės

Pasaulio futbolo čempionate liko tik aštuonios komandos, kurios šį savaitgalį kovos tarpusavyje, kad išliktų Katare ir kitą savaitę užsitikrintų vietą pusfinalyje. Galiausiai, iki Pasaulio taurės laimėtojo likus kiek daugiau nei savaitei, finalas vyks sekmadienį, gruodžio 18 d.

Paskutiniame 16-ajame etape dominavo Brazilija, Portugalija ir Anglija, o didžiausią šoką sukėlė Ispanijos iškritimas iš varžybų Maroke.

Ketvirtfinalio rungtynės vyks penktadienį ir šeštadienį, o po jų paaiškės keturi pusfinalio dalyviai. Toliau apžvelgėme visas ketverias ketvirtfinalio etapo rungtynes ir pateikėme visų jų prognozes.

World Cup

Decimal

World Cup

📖 Turinys

Kroatija vs Brazilija Prognozė – Daugiau nei 2,5 įvarčio

Brazilija iki šiol pasaulio futbolo čempionate demonstruoja puikų žaidimą, daug kartų dominavo puolime ir fantastiškai įveikė Pietų Korėją 4:1 paskutiniame 16-finalyje. Jie įmušė keturis įvarčius, tačiau tą dieną galėjo įmušti ir daugiau, ir atrodo pavojingi kiekvieną kartą, kai atsiduria priešininkų pusėje.

Brazilija pradėjo turnyrą kaip pasaulio čempionato favoritė ir kol kas parodė, kodėl. Stiprus gynybinis žaidimas, derinamas su daugybe įvarčių, todėl juos stebėti labai įdomu.

Kroatija vs Brazilija Prognozė

Rungtynėse su Japonija Kroatijai teko mušti baudinius, po pratęsimo sužaidus lygiosiomis 1:1, bet vėliau stilingai realizavus baudinius. Tikriausiai šiame turnyre dar nematėme geriausios Kroatijos pusės. Jiems dar yra kur tobulėti, ir jei jie nori turėti kokių nors šansų patekti į pusfinalį, jie turės tai parodyti.

Kalbant apie lažybų prognozę, Brazilijos pergalės koeficientas yra labai mažas, tačiau įvarčiai čia atrodo neblogai. Šioje dvikovoje gali pasižymėti abi komandos, o Brazilija gali įmušti daug įvarčių, jei atvyks tokios pat nuotaikos, kokią matėme pirmadienį. Atsižvelgdami į tai, prognozuojame, kad iš viso rungtynėse bus įmušta daugiau nei 2,5 įvarčio.

Nyderlandai vs Argentina Prognozė – Argentina -0.25

Nyderlandai pateko į pasaulio futbolo čempionato ketvirtfinalį, tačiau galima teigti, kad jie į šį etapą pateko gana lengvai. Grupės etape jie įveikė Katarą, Ekvadorą ir Senegalą, o paskutiniajame 16-ajame ture įveikė JAV – komandą, kuriai visą turnyrą sunkiai sekėsi pelnyti taškų.

Šiuo atveju statymai pakilo, kaip ir varžybų kokybė, nes Argentina yra neabejotinai sunkiausia komanda, su kuria Nyderlandams iki šiol teko susidurti.

Nyderlandai vs Argentina

Turnyro pradžioje Argentina patyrė vieną didžiausių visų laikų pasaulio futbolo čempionato sukrėtimų, kai ją 2:1 nugalėjo Saudo Arabija. Po to reikėjo atsako, ir pamažu jie mums jį davė. Tai vis dar nėra tobula, ir jaučiasi, kad dar reikia daug ką nuveikti, tačiau Argentina su kiekvienomis rungtynėmis žengia žingsnius teisinga linkme.

Jei pasaulio čempionate yra komanda, kuri, atrodo, pasieks viršūnę būtent tinkamu metu, tai galėtų būti Argentina.

Jie gali laimėti šias varžybas, o statymas atliekamas ant -0,25 asian handicap linijos. Šis mačas bus artimas, abi komandos turi stiprią puolimo galią, tačiau galiausiai Argentina greičiausiai žengs dar vieną žingsnį į priekį ir gali pasirodyti esanti per stipri Nyderlandams.

Marokas vs Portugalija Prognozė – mažiau nei 2.5 įvarčio

Marokas sukėlė didžiausią paskutinio 16 turo šoką, kai baudinių serijoje įveikė Ispaniją. Rungtynės baigėsi 0:0, todėl dabar Marokas turnyre sužaidė ketverias rungtynes ir 30 minučių pratęsimo bei praleido tik vieną įvartį – į savo vartus.

Jie neįtikėtinai gerai gynėsi, todėl dar viena pergalė čia būtų laikoma šoku, nors jie tikrai gali pasiekti, kad šios rungtynės būtų labai įtemptos ir mažai įvarčių.

Marokas vs Portugalija Prognozė

Portugalijos rinktinė paskutinėse 16 rungtynėse įmušė šešis įvarčius į Šveicarijos vartus – tai buvo nesitikėtas, bet tikrai labai įspūdingas pasirodymas. Tačiau dėl Maroko gynybinių pajėgumų jiems teks daug sunkesnė užduotis. Portugalija gali būti pakankamai kokybiška, kad laimėtų, tačiau Marokas gali išlaikyti įtemptą ir mažai įvarčių.

Atsižvelgdami į tai, prognozuojame, kad šiose čempionato rungtynėse bus įmušta mažiau nei 2,5 įvarčio. Išrinkti nugalėtoją per 90 minučių yra sunku, tačiau net jei Portugalija ir laimės rungtynes, iki šiol matytas Maroko gynybinis žaidimas rodo, kad rungtynės bus įtemptos, o įvarčių bus nedaug, todėl šiuo atveju pasirenkame mažiau nei 2,5 įvarčio.

Anglija vs Prancūzija Prognozė – Anglija +0.25

Paskutinės ketvirtfinalio etapo rungtynės gali būti pačios geriausios iš visų. Anglija priima Prancūziją dideliame susidūrime, į kurį Anglija atvyksta iškovojusi dvi pergales 3:0 iš eilės, iškovojusi tris švarias sąskaitas iš eilės ir turinti daug pasitikėjimo savo komandos žaidimu.

Tai sunkiausias jų išbandymas iki šiol, tačiau tą patį galima pasakyti ir apie Prancūziją, kuri į šį etapą pateko panašiai lengvai.

Anglija vs Prancūzija Prognozė

Prancūzija taip pat turi daugybę traumų: Karimas Benzema, Paulis Pogba, N'Golo Kante ir kiti – visi jie būtų startiniame vienuoliktuke, jei būtų sveiki, bet nėra. Iki šiol jie rėmėsi Kylianu Mbappe, ir šiame mače didžiausias veiksnys gali būti tai, kaip Anglija jį sustabdys, jei jiems pavyks tai padaryti.

Ką Prancūzija turi, tai patirties, daugelis jų komandos narių buvo Rusijoje 2018 m., kai jie laimėjo Pasaulio futbolo čempionatą.

Tačiau lažybų prognozei šiame mače Anglija turi pranašumą. Jie turi tikros puolimo kokybės, gynyboje yra įsivažiavę ir turi tris švarius įvarčius, o bene svarbiausia, kad ant suolo turi žaidėjų, kurie gali įsijungti ir pakeisti rungtynes. Turint tai omenyje, Anglijos įvartis su +0,25 asian handicap koeficientu yra geriausias pasirinkimas.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..