Pasaulio Taurė: Velsas – Iranas Prognozė

Velsas gali būti patenkintas tuo, kaip susiklostė pirmosios grupės rungtynės su favoritėmis JAV, kai iškovojo vertingą tašką ir sužaidė lygiosiomis 1:1 (skaitykite – 37 Pasaulio taurės statymai iš grupių etapo).

Pirmoje dalyje jie nerodė daug iniciatyvos ir į pertrauką išėjo turėdami deficitą 1:0, tačiau antrame kėlinyje padidino savo agresyvumą, o vėliau, 82-ąją minutę, sėkmingai atsigriebė po Bale'o realizuoto baudinio.

Iranas patyrė gana nemalonų pralaimėjimą atkrintamosiose rungtynėse prieš daug favorite laikomą Angliją, nes grupės varžovus visiškai sutriuškino rezultatu 6:2.

FIFA Pasaulio taurė: Velsas – Iranas prognozė

Kaip matyti iš rezultato, rungtynės buvo visiškai į vienus vartus. Anglai darė praktiškai tai, ką norėjo, bet vis dėlto antroje dalyje iraniečiai sukaupė šiek tiek jėgų ir išvengė nulinio sutriuškinimo, nes jiems pavyko du kartus pelnyti įvartį per Taremi.

Pirmoji pergalė Pasaulio futbolo čempionato turnyre yra dalykas, kuris yra labai svarbus, ypač turnyro favoritėms, nes čia praradus taškus jos atsidurtų gana nepageidaujamoje padėtyje, susijusioje su galimybėmis toliau žengti į priekį (skaitykite – kur stebėti futbolo transliacijas internetu).

Atsižvelgiant į tai, tiek Velsas, tiek ir Iranas maksimaliai bus nusiteikę laimėti šias rungtynes. O mes matėme su Anglija kai Iranas bando žaisti atvirą futbolą, iškarto būna nubaustas gynyboje. Todėl tikėtina Velsas pademontruos kur kas geresnį puolimą nei prieš JAV komandą pirmąjame Pasaulio futbolo čempionato mače.

iranas

Iranas yra šios grupės autsaideris ir greičiausiai liks apskritai be taškų, todėl koeficientai už Velso pergalę atrodo labai gerai ir artėjant mačiui greičiausiai jie dar labiau kris.

Velso puolimas kol kas atrodo labai indvidualus ir nekomandiškas, tačiau JAV gynyba atrodė kur kas geriau, nei Irano. Tai tiems kas nori saugesnio varianto ir nenori imti Velso pergalės su 2.05 koef., gali rinktis -0,25 azijietiška fora su 1.755. Tada lygiųjų atveju puse statymo sumos bus gražinta.

Dar galima pagalvoti apie +0 AH, nes lygiujų atveju statymas grįžtu, o jis būtų pralaimėtas tik Irano futbolininkų pergalės atveju. Tačiau koeficientas už tokią azijietiška forą siekia vos 1.50, todėl jau tokį įvykį jau reikėtų kombinuoti su kažkuo.

Rungtynių laikas: 12:00, Penktadienis, Lapkričio 25, 2022
Futbolas – FIFA Pasaulio Taurė
Prognozė: Velso pergalė
Koeficientas: 2.05
Saugesnis statymas: -0.25 AH su 1,755 koef.
Bendrovė: 888Starz

Nori pastebėti prognozes laiku? Prisijunk prie Facebook rimtų statymų grupės.

Ši futbolo prognozė yra rekomendacinio pobūdžio ir LazybuGuru.lt neatsako už jūsų statymus.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..